Şimdi Ara

Project CARS için [Direksiyon - Gamepad - Araba ayarı] paylaşım alanı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
10
Favori
18.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam verdiğiniz ayarlar zaten konunun başlığında var, onlar oyun için ayarlar. Bende ise direksiyonu taktiğin gibi oluyor, yani oyun ile alakası falan yok. Direksiyona elektriği verince coşuyor. Ceviremiyorsun bile tek elle. Pcde forcefeedback kapatinca sağlam. Yani aslında direksiyonda sorun yok gibi ama ayarları sasmis. Ps' de hiç kullanamıyoruz. Kalibrasyonu oyunla alakali olmadan değiştiriRsem düzelir herhalde. Araştırmanız için teşekkürler. Direksiyonu da 1 saat kullanabildigimden pek bir sey diyemeyecegim, o bir saatte de alismakla ugraziyordum zaten. Yalnız force feedback özelliği beni baya sarmisti. Lakin çok şanssız biri olduğum için aldığım her şey bozuk çıktığı gibi (ps4, tv, telefon) bu da bozulDu. Umarım ayarları bi şekilde yapiliyordur ve bunu bilen bir kişi buraya yazar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Hocam ama bende dün yanıp sonerken hiç sıkıntı yoktu hatta ekstra tepki aldım direksiyondan dönüşlerde ki ffb özelliği bu olsa gerek dedim. Şu F tuşunUn ne işe yaradığını biri anlatsın allah aşkına. Peki hocam siz o ışık sabitken tepki alıyor musunuz virajlarda falan mesela?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastiko_92

Hocam ama bende dün yanıp sonerken hiç sıkıntı yoktu hatta ekstra tepki aldım direksiyondan dönüşlerde ki ffb özelliği bu olsa gerek dedim. Şu F tuşunUn ne işe yaradığını biri anlatsın allah aşkına. Peki hocam siz o ışık sabitken tepki alıyor musunuz virajlarda falan mesela?

aliyorum hocam. isik sabitken ayarladigim ayarlar aktif oluyor bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Input Mode - 2 (Change first)

Steering Deadzone - 10
    Steering Sensitivity - 10
    Throttle Deadzone - 10
    Throttle Sensitivity - 40
    Brake Deadzone - 10
    Brake Sensitivity - 30
    Clutch Deadzone - 10
    Clutch Sensitivity - 45
    Speed Sensitivity - 65
    Controller Filtering Sensitivity - 35
    Force Feedback - 100
    RPM/Gear Display Yes

Controller Input Mode - 2
    Advanced - On
    Apply Soft Steering - On
    Apply Visual Filtering - Off
    Apply Opposite Lock Help - Off

Ds4 için güzel bir ayar ben bunu kullanıyorum denemek isteyenler buyursun

öner sağol bu ayarları yaptım ds4 le canavar gibi oynuyorum
    direksiyonuma düzeltme yaması gelene kadar bu ayarlar harika oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastiko_92

F tusu oto merkezleme bir nevi yardim otomatik topliyor duzluyor direksiyonu esktrada daha sert oluyor aktif hale getirince.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Project CARS için [Direksiyon - Gamepad - Araba ayarı] paylaşım alanı

Logitech ve Fanatec direksiyonların, Playstation 4'ü desteklemesi için change.org da kampanya başlatılmış. Özellikle, Logitech sahipleri kampanyaya destek olsun ve umudunu yitirmesin.

Aşağıdaki linkten imzanızı atabilirsiniz.
    https://www.change.org/p/sony-add-logitech-and-fanatec-wheel-support-to-ps4

• fanatec direksiyonlar son güncel sürüleri indirip
    kurduktan sonra ps4 desteklemeye başlamış ilker
  • Arkadasın yukarıda verdiği ProjectCars forumlarından alınmış ayarlar ıkı ayarda basarılı.

Kart vs hızlı tepkı veren araclarda güzel oluyor ancak daha ağır araclarda direksiyon zor tepki verip dönmüyor,

O zaman Steering Sensitivity arttırıp Advanced Mod kapatırsanız düzeliyor ..

Project CARS için [Direksiyon - Gamepad - Araba ayarı] paylaşım alanı  Project CARS için [Direksiyon - Gamepad - Araba ayarı] paylaşım alanı

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Input Mode - 2 (Change first)

Steering Deadzone - 10
    Steering Sensitivity - 10
    Throttle Deadzone - 10
    Throttle Sensitivity - 40
    Brake Deadzone - 10
    Brake Sensitivity - 30
    Clutch Deadzone - 10
    Clutch Sensitivity - 45
    Speed Sensitivity - 65
    Controller Filtering Sensitivity - 35
    Force Feedback - 100
    RPM/Gear Display Yes

Controller Input Mode - 2
    Advanced - On
    Apply Soft Steering - On
    Apply Visual Filtering - Off
    Apply Opposite Lock Help - Off

Ds4 için güzel bir ayar ben bunu kullanıyorum denemek isteyenler buyursun

Selamlar...
    Hocam tüm araçlardamı bu ayarı kullanıyorsun yoksa farklı ayarlarında varmı ?
    varsa paylaşırsan sevinirim

• Sırf bu oyun yüzünden Driving Force GT aldım, Cumartesiye elimde olur herhalde.

Gördüğüm kadarıyla DFGT için bir şey paylaşan yok, ben de bir iki video, forum karıştırıp buraya uygun ayarları yazmaya çalışayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Sırf bu oyun yüzünden Driving Force GT aldım, Cumartesiye elimde olur herhalde.

Gördüğüm kadarıyla DFGT için bir şey paylaşan yok, ben de bir iki video, forum karıştırıp buraya uygun ayarları yazmaya çalışayım.

hocam ps4 için o direksiyon desteklenmiyor. pc tarafında destekleniyor. bir yanlışlık yapmamışsındır umarım.
  • E bu başlık ayar başlığı değil mi zaten? PC için ayrı bir ayar başlığı mı var ? (evet ben pc kullanıcısıyım)
  • quote:

E bu başlık ayar başlığı değil mi zaten? PC için ayrı bir ayar başlığı mı var ? (evet ben pc kullanıcısıyım)

ayar başlığı, garanti olsun diye söyledim. :) konu ps bölümünde olduğu için.
    sıkıntı yok o halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

E bu başlık ayar başlığı değil mi zaten? PC için ayrı bir ayar başlığı mı var ? (evet ben pc kullanıcısıyım)

ayar başlığı, garanti olsun diye söyledim. :) konu ps bölümünde olduğu için.
    sıkıntı yok o halde.

• Ps4 için aldiysan siparişi iptal et desteklemiyor ps4 dfgt yi

• Lucky Luciano kullanıcısına yanıt
    arkadaş pc kullanıcıymış yazmış yukarda
  • Arkadaslar t100 kullanan varsa ayar paylasimi yapabilcek var mi dun aldim direksiyonu fakat biraz beceremedim sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: bilalakman

Arkadaslar t100 kullanan varsa ayar paylasimi yapabilcek var mi dun aldim direksiyonu fakat biraz beceremedim sanki

Kalibre ayarlarından direksiyonu 270 dereceye ayarla force feedback kısmından tire force u 150'ye getir, direksiyondaki deadzone yüzde 0 yap Resmi olarak oyun esteklediği için fazla ayara gerek duyulmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turki5hmo -- 14 Mayıs 2015; 12:32:52 >
  • forumda şöyle bir konu varmış arkadaşlar, yeni gördüm. gayet güzel. :)
    http://forum.donanimhaber.com/m_105503312/tm.htm
  • Project CARS Force Feedback Tips PC - PS4 - XBox One

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 14 Mayıs 2015; 13:16:48 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.