Şimdi Ara

Project CARS 3 (2020) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
3.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna yeni dlc çıktı. Legends Pack dlcsi ile 3 yeni araç ve 1 yeni pist geliyor. Dlcde Toyota Supra mkIV Turbo, Mazda RX-7 R2, 1997 Acura NSX araçları ve Yas Marina Pisti ücretsiz olarak geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 6 Kasım 2020; 12:29:58 >
  • Güncellemeden sonra gördüklerim:

• Bazı pistlerde uzak çizim detayları artmış.
    • Pistlerde sağda solda bulunan göllerin renkleri değiştirilmiş ve çok güzel olmuş.
    • Oyunda sizin araç, rakip araçlar ve pistin uzak kısımlarındaki netlik artmış.
    • Ağaçların renkleri yeniden düzenlenmiş. Çok güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Güncellemeden sonra gördüklerim:

• Bazı pistlerde uzak çizim detayları artmış.
    • Pistlerde sağda solda bulunan göllerin renkleri değiştirilmiş ve çok güzel olmuş.
    • Oyunda sizin araç, rakip araçlar ve pistin uzak kısımlarındaki netlik artmış.
    • Ağaçların renkleri yeniden düzenlenmiş. Çok güzel olmuş.

Selam, şuan indirimde oyun 179 tl forza horizon u zaten oynuyorum sende arada ki farklar gerçekten değer mi ?

• headhunter kullanıcısına yanıt

nerede 179 tl ?

• quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

Selam, şuan indirimde oyun 179 tl forza horizon u zaten oynuyorum sende arada ki farklar gerçekten değer mi ?

Alıntıları Göster

Forza pc3ün tırnağı etmez. Pc3 gayet güzel oyun. Son gelen eski Toyota Supra çok güzel olmuş. Pistler, araçlar, grafikler, sürüş çok zevkli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osmandemi2 kullanıcısına yanıt

Oyun Xbox'da indirimde hocam.Pc için göremedim indirim şu an.Steam'de girer muhtemelen haftaya indirimler başladığında.

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/project-cars-3/C4Z27JX2N9TM?activetab=pivot:overviewtab

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt

Xbox da

• R-10 kullanıcısına yanıt

İstek listemde indirime girer alacam ondan heyecan yaptım 😀 sağolun

• Project Cars 3e dün yeni güncelleme çıktı. Birçok hata düzeltmesi içeren güncelleme oyunculara birde ücretsiz Bahreyn Uluslararası Pistini sunuyor.

Güncelleme notları: https://www.projectcarsgame.com/three/update-notes//#pc-update-#3

• Project CARS 3 için Style Pack dlcsi çıktı. Bu dlc oyunun 2020de çıkan son dlcsi. Bu dlc önceki dlcler gibi ücretsiz değil. 49 TL fiyatı var.

Dlc detayları:

Tüm sınırları yeniden belirleyen üç süper araba ile tasarımın, hızın, teknolojinin ve akıl almaz performansın geleceğini deneyimleyin. Tarihin en hızlı Ferrari yol arabasının, tüm zamanların en güçlü Lamborghini'sinin ve 500 km/saat hız yapabilen, henüz yollara inmemiş Hennessey Venom F5'in direksiyonunda yarışın. Ayrıca, onlarca kişiselleştirme öğesi ve 16 temalı etkinlik de Project CARS 3: Style Pack ile geliyor.

İçeriği:

— Ferrari SF90 Stradale. Hayal ettiğinizin de ötesinde. Nesilden nesile aktarılan bir motorsporları geleneği ve bilgi birikiminden yarış pistinde doğmuş, dahası Maranello için pek çok ilki barındıran bir araba: ilk Ferrari plug-in hibrid süper araba, ilk ortadan motorlu dört tekerlekten çekişli Ferrari ve tüm zamanların en güçlü Ferrari yol arabası. 90 sayısı Ferrari’nin 90. yaşını temsil ediyor ve SF de yarış takımı Scuderia Ferrari’yi. Üç elektrik motoru ve 4 litrelik çift turbo V8 benzinli motorun ürettiği toplam güç 1000 beygir. Evet, hayal kurmayı bırakın, direksiyona geçin.

— Lamborghini Sián FKP 37. Tarz, hız ve Countach’tan ilham alan tasarım. Bu teknoloji harikası şaheser Lamborghini’nin ilk hibrid süper spor arabası ve tüm zamanların en güçlüsü. Lamborghini Sián FKP 37’nin ortasına yerleştirilmiş 6,5 litrelik V12 motoru 819 beygir güç üretiyor ve saatte 350 km hıza çıkabiliyor. Sián, Bologna’da şimşek anlamına geliyor ve bu arabanın gerçek karakterini ifade ediyor.

— Hennessey Venom F5. Bir süper arabada olabileceklerin sınırlarını belirliyor. 2021’de yollara inecek olan Hennessey muazzam bir güç ve muhteşem bir tarzla gelecek. Gövdesi tümüyle karbon fiberden yapılan, tepeden tırnağa kullanım, çeviklik, denge ve performans odaklı olarak tasarlanan Hennessey Venom F5 gerçek hayatta yollara iniş tarihinden üç ay önce Project CARS 3’te arzı endam ediyor. Özel yapım, çift turbolu, 6,6 litrelik Amerikan V8 motoru, sıkı durun, 1.817 beygir güç üretiyor ve aracı saatte 500 km hıza çıkarabileceği öngörülüyor. Hayal bile edilemeyen gerçek oluyor. Hennessey Venom F5 geliyor.

— Bir ücretsiz pist: Bahrain International, Bahreyn

— 16 Temalı Etkinlik

— 12 Görünüm

— 20 Çıkartma

— 5 Desen

— Kupalar

— 5 Jant

— 10 Lastik

— 10 Plaka

— 5 Yarış Numarası

—10’ar tane kıyafet ve kaskı ile bir yeni karakter

https://store.steampowered.com/app/1354050/Project_CARS_3_Style_Pack/

• Project CARS 3 'le Project CARS 3 Deluxe Edition arasindaki fark sırf Season pass mı ? _

SEASON PASSSEASON PASSSEASON PASS

https://store.steampowered.com/app/958400/Project_CARS_3/

Burdaki DLC ler Deluxe Edition da bulunuyormu _?

• Bu oyunun yorumları neden bu kadar olumsuz halbuki ilk iki oyun genel olarak beğenilmişti fakat çıkışından bu yana PC3 için pek olumlu bir yorum görmedim.Oyunun hem yüksek fiyatlandırması hemde hali hazırda Forza Horizon 4 oynadığım için indirim dönemine bırakmıştım ve şu an iyi bir indirim almış fakat değerlendirmeler pek olumlu değil,bu nedenle aktif olarak oynayan varsa oyunun son durumu hakkında bir şeyler yazarsa iyi olur.İlk iki oyunun aksine bu oyun daha çok arcade olmasından mı beğenilmedi yoksa teknik vs açıdan mı sorunlu

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Serinin adını taşımaya layık olmadığı için çok eksilendi. Farklı bir ad ile çıkartılsa daha olumlu olurdu. Saf bir sim yarışı olan 1. ve 2. oyundan sonra saçma bir simcade yapısı serinin hayranlarını büyük hayal kırıklığına uğrattı. 5 sene önce çıkmış ilk oyundan daha kötü grafikleri, optimizasyonu ve ucuz mobil yarış oyunu gibi olan arayüzü de cabası. Oynamak istediğin yarış türü için sana öneri yapayım: Similasyon için Pc2/Assetto Corsa, Arcade için Forza 4, İkisinin de ortası olsun diyorsan sim-cade için Forza 7.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Bu oyunun yorumları neden bu kadar olumsuz halbuki ilk iki oyun genel olarak beğenilmişti fakat çıkışından bu yana PC3 için pek olumlu bir yorum görmedim.Oyunun hem yüksek fiyatlandırması hemde hali hazırda Forza Horizon 4 oynadığım için indirim dönemine bırakmıştım ve şu an iyi bir indirim almış fakat değerlendirmeler pek olumlu değil,bu nedenle aktif olarak oynayan varsa oyunun son durumu hakkında bir şeyler yazarsa iyi olur.İlk iki oyunun aksine bu oyun daha çok arcade olmasından mı beğenilmedi yoksa teknik vs açıdan mı sorunlu

Aynı durumda kaldım bende hocam pcar 1 ve 2 oyununu oynamış biri olarak pcar 3 indirim olmasını iple çekiyordum lakin oynanışı ve grafikleri pcar 2 den daha kötü olduğunu yorumlardan incelemelerden gördüm hatta youtubede yabancı bir kanalda detaylı karşılaştırması vardı. Özellikle oynanışın arcade olması olumsuz yönlerin başında geliyor. Shift 2 benzeri gibi olmuş modifiye sistemi. Pist stop, lastik aşınma, bezin bitmesi gibi durumları kaldırmışlar. Birde direksiyon ve vites ile oynayanlar için debriyaj olmadan vites değiştirme yapılıyormuş. Gerçekçilikten uzaklaşmış. Bu kadar olumsuz yorumlar olmasına karşın kütüphaneye ekleyesim var ama tam karar veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Gardiyan-

Aynı durumda kaldım bende hocam pcar 1 ve 2 oyununu oynamış biri olarak pcar 3 indirim olmasını iple çekiyordum lakin oynanışı ve grafikleri pcar 2 den daha kötü olduğunu yorumlardan incelemelerden gördüm hatta youtubede yabancı bir kanalda detaylı karşılaştırması vardı. Özellikle oynanışın arcade olması olumsuz yönlerin başında geliyor. Shift 2 benzeri gibi olmuş modifiye sistemi. Pist stop, lastik aşınma, bezin bitmesi gibi durumları kaldırmışlar. Birde direksiyon ve vites ile oynayanlar için debriyaj olmadan vites değiştirme yapılıyormuş. Gerçekçilikten uzaklaşmış. Bu kadar olumsuz yorumlar olmasına karşın kütüphaneye ekleyesim var ama tam karar veremedim.

Alıntıları Göster

Oyun gayet güzel. İlk 2 oyun takoz gibiydi. 3. oyun aşırı arcade değil. Sürüş hiçte kolay değil. Grafik ve içerik olarak dolu dolu bir oyun. Dlcleride güzel. Ben oynayıp bitirdim. Özellikle süre yarışları çok zor. Forza çöpü bu oyunun tırnağı etmez.

• Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar,gerek serinin önceki oyunları gereksede diğer yarış oyunları kütüphanemde olduğu için geriye PC3 kalmıştı ve hazır indirimdeyken düşünmüştüm ama yorumlardan anladığım kadarıyla biraz daha fiyatının inmesini bekleyeyim.Zevkler ve renkler tabi fakat Forza Horizon 4 e başladığımdan beri başka yarış oyunu oynamaz oldum,bana göre çok güzel bir yarış oyunu bu nedenle PC3 biraz daha bekleyebilir,ilerde tam paket olarak alırım.Teşekkürler.

• Yazık ettiler şu seriye. Tabii sim arayanlar için yazık oldu. Fırfır süreyim diyenlere odaklı bir oyun oldu. Neyse ki Assetto Corsa bu yoldan sapmıyor. Dirt 5 de hatasından döner de DR 3 gelir bir an önce umarım. Gelmese de olur gerçi DR 2 her haliyle yetiyor bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 2 Mayıs 2021; 21:35:28 >
  • Oyuna bugün yeni güncelleme geldi. Yeni güncellemeyle bazı performans ve hata düzeltmelerine ek olarak oyuna birde Circuit Zandvoort pisti ekleniyor.

Değişikliklerin tam listesi: https://www.projectcarsgame.com/three/update-notes/#pc-update-#5

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Oyuna bugün yeni güncelleme geldi. Yeni güncellemeyle bazı performans ve hata düzeltmelerine ek olarak oyuna birde Circuit Zandvoort pisti ekleniyor.

Değişikliklerin tam listesi: https://www.projectcarsgame.com/three/update-notes/#pc-update-#5

Bu son güncellemeydi sanırım?

• quote:

Orijinalden alıntı: ll BLooD ll

Bu son güncellemeydi sanırım?

Alıntıları Göster

Gelir daha bol bol. Bu adamlar dlc ve güncelleme seven adamlar. İstanbul parkıda getirseler keşke.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.