Teğmen
18 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Konuyu nereye açacağımı bilemedim.Neyse soruya geçeyim.

Nişasta bitkinin tüm hücrelerinde sentezlenirmi? Yoksa glikojen mi hayvanın tüm hücrelerinde sentezlenir?
Beyler bu sene gireceğim sınavdan dolayı ara vericem.Belki dönerim belki dönmem şimdiden elveda hepinize umarım oyunu oynarken istediğiniz hayatı yaşarsınız.Görüşmek üzere
Geçen sene aynı elodayken girdiğim oyunlarda oyunu 50 saniyede (rankta) bulan oyun artık 8 9 dk ya kadar bekletiyor. Gerçi şu gelen rol seçmedende olabilir.Genelde ilk tercih jung solo yapıyorum. Hesap Adı : NEO Sinüs bakmak isteyen eloya bakabilir.O kadar yüksekte değil 7 8 dk bekletmesi saçma bence.
yoksa rito games sözünün arkasında durup getirmeyecek ve 2 sefer mi getirecek. Hepsi 2 saat 24 dakika sonra tr.leagueoflegends.com'da sizlerle
Türkçesi (Seslendirme Mükemmel Ötesi )

https://www.youtube.com/watch?v=Y--vIW9-Vjs

İngilizcesi

https://www.youtube.com/watch?v=CAAnY_L4Pp4

Evet beyler çok güzel bir video ile resmen world of warcraft'tan fırlama bir champ çıkacağı belli oldu.Vadiye yeni bir hava getiricek gibi . Vadide Wow rüzgarları esicek

Edit : Seslendirme harbiden çok güzel olmuş. Seslendirmen hakkında bir şey bilmeyen biri izlese aynı kişi sanabilir. O derece uyumlu ve güzel

Edit 2 : Arkadaşlar bu videodan gördüğüm kadarıyla wow karakterine benzettim ama konsept ejderha konseptiymiş :D . Yani söylediklerime kanmayın bir ejderha olarak çıkacak

Edit 3 : Benden önce bir arkadaş konuyu açmış.Görmedim kusura kalmasın aha buda linkihttp://forum.donanimhaber.com/m_114953647/tm.htm
Sezon öncesi dönemde böyle bir uygulamanın çıkacağı resmi siteden duyurulmuştu. Şimdi bir arkadaşın ss sinden gördüm orjinal uygulama çıktımı yoksa hâlâ çıkmadı mı?
Merhaba arkadaşlar şu son 1 aydır durmadan "haksız yere ceza aldim"
"Chat kullanmiyorum ama ban yedim" gibi konulara rastladik bunun kesin sebebini söylüyorum

Bildiginiz gibi riot games tamamen satıldı.Alan sirketin yaptığı açıklamaya görede riotcular ne kadar çok çalışırsa o kadar yüksek maaş alicak. Zaten ülkece iyi şeyleri suistimal etme alışkanlığımız saolsun bu olayda suistimal edildi.kimsenin günahını almak istemem ama bence riotcular ilk defa raporlara baktılar. sonra bu rutinlesti tabi adamların derdi para olduğu için geleni banladilar gideni banladilar büyük ihtimalle böyle oluyor yoksa bundan 1 ay önce böyle bir sorun yoktu sirket satıldıktan sonra böyle bir sorunun ortaya çıkması bunu doğrular nitelikte

Sağlıcakla kalın. .
Beyler şimdi ben bu programı indirdim falan kullanmaya başlıyacağım ama sadece skin olanı.Bununla ilgili riota ticket attım verdikleri cevap ise oyuna "Oyna" tuşundan itibaren "Bozgun" ve ya "Zafer" yazısına kadar size haksız rekabette yardımcı olacak programlar ban sebebidir dediler. E sadece skin için kullanacağım bakayım ban yersem bu konuyu editlerim yersem zaten oyunu bırakırım yemezsemde gelsin skinler
Riot gerçekten çok zeki çalışanlara sahip bir şirket. Bunu gerek 5-6 yılda yaptığı büyük oyuncu kitlesi gerekse insanları saatlerce ekran başına kitlemelerinden anlayabiliriz.Ve şu son olarak yapılan 50.000 kutu "hediyesi" ile ilgili bir kaç şey söylemek istiyorum. Öncelikle bu bir "oyun". Oyuncuların zevki ve zaman geçirmesi için yapılan bir dizi programlama dizini (Programcılık hakkında pek bilgim yok bilgi yanlışlığı olabilir). yani sizin oynadığınız aslında Darius, Master Yi vesaire değil. Oynadığınız mantıksal bir işlem yapan bir programda 4 kişiyle birlikte 5 kişiye karşı yaptığınız işlemler. Yani siz haritanın bir yerine tıkladığınızda gerçekte o karakter vb. olmadığı için değişen sadece kodlar oluyor.Yani bilmeden bir sistemi değiştiriyorsunuz.Bunları neden mi söylüyorum çünkü gördüğüm kadarıyla bu "Oyun" a bağımlılık " ki artık bağımlılık değilde hastalık denmesi daha mantıklı" yüksek miktarda artmış durumda.Yani görüyoruz işte kimi günde 12 13 oyun atıyor öteki 24 saat aralıksız oynuyor durmadan rp yatırıyor belki maaşını aldığı gibi yaptığı ilk şey gidip paypal ile rp çekmek oluyor burada değinilmesi gerekilen nokta sadece kodlara bu kadar para harcadığınız arkadaşlar. Paradanda öte riot şöyle bir uygulama yaptı.Yani Ne kadar fazla oynarsan puan kazanıyorsun bu puanla ilk 50.000 içine girersen sana bir adet kutu (ve ya sıralamaya göre 5'e kadar yükselebilir) gönderiyor.Ve sizde buna seviniyorsunuz . Aslında bu ağlanacak halinize gülmek demek. Toplamda oyuncu sayısı (aktif olmayanlarla birlikte) yaklaşık olarak 500.000 hesap olan bir sunucuda ilk 50.000'e girdiniz.Her ay toplam 200.000 kişi en az bir kere oynasa bile rakamın büyüklüğü dikkatiniz çekicektir.Yani siz sırf 1 kutu için gidip saatleriniz/günlerinizi verdiniz burada kaybolan zamanınız asla geri gelmeyecek.Şimdi sanane kardeşim bizden diyenler olacaktır tabiki herkes kendi hayatını yaşıyor ama bu oyun yüzünden yılları gitmiş biri olarak dinleyen 2 3 kişide olsa kârdır.Ben bu oyuna 3 yılımı verdim.2 yıl aktif olarak yani neredeyse her gün durmadan oynadım ve eğlendimde ancak şu 1 senede anladım ki bu oyun bana hiçbir şey katmadı.hatta beni asosyal biri yaptı.Kitap okuyacağım zamanı bu oyuna verdim.Ya da Yabancı bir dizi izleyip ingilizcemi geliştirebileceğim zamanı yani derim ki kardeşlerim siz sadece 1 kutu için saatleriniz vermeyin şu kodlama parçasına açın bir kitap okuyun açın en olmadı bir film izleyin en azından size bir şey katar.Ama gerçekte olmayan bir şey için saatlerinizi harcamak sizede mantıklı gelmiyorsa bunu bir eğlenceden öteye taşımayın.Kendinizi sınırlandırmayı bilin.UNUTMAYIN BUNLAR KOD PARÇALARI YANİ SİZİN GİBİ ZAMANINI OYUNA VB. BOŞ İŞLERE HARCAMAYIP BU KODLARI DOĞRU KOMBİNASYONLARLA YAZMAK İÇİN YILLARINI VEREN İNSANLARIN OYUNUNU OYNUYORSUNUZ. ONLAR ŞUAN YATTIKLARI YERDEN SİZİN NASILDA 1 KUTU İÇİN ÇIRPINMANIZI SAATLERİNİZİ HARCADIĞINIZI İZLİYORLAR.OKUYAN OKUMAYAN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

Adaletsizlik Meydanlarında Görüşmek Üzere..
Ama üstünde yaşayan olmasa
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
LOL
Vayne
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 327
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.912 (Bu ay: 100)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 275 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.