Şimdi Ara

Durduk yere neden chat ban yediğimizi çözdüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şu son 1 aydır durmadan "haksız yere ceza aldim"
    "Chat kullanmiyorum ama ban yedim" gibi konulara rastladik bunun kesin sebebini söylüyorum

Bildiginiz gibi riot games tamamen satıldı.Alan sirketin yaptığı açıklamaya görede riotcular ne kadar çok çalışırsa o kadar yüksek maaş alicak. Zaten ülkece iyi şeyleri suistimal etme alışkanlığımız saolsun bu olayda suistimal edildi.kimsenin günahını almak istemem ama bence riotcular ilk defa raporlara baktılar. sonra bu rutinlesti tabi adamların derdi para olduğu için geleni banladilar gideni banladilar büyük ihtimalle böyle oluyor yoksa bundan 1 ay önce böyle bir sorun yoktu sirket satıldıktan sonra böyle bir sorunun ortaya çıkması bunu doğrular nitelikte

Sağlıcakla kalın. .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her chat bani 10 tl, /ban all, gelsin paraciklar

• Yada gerçekten işini yapan kişileri işe aldılar veya rioterlara denetimi sıklaştırdılar onlar da işini yapmaya başladı
  • Büyük oyunu görmüşsün, helal olsun.

• Valla her oyun illa bir iki tane velet geliyor sövüyorum bende hic chat ban almadım ama

• '' lütfen X'i reportlar mısınız, report X '' gibi provake edici cümleler ban sebebi. Panolarda görmüştüm. Eğer report etmek istiyorsanız sadece siz edin, başkaları reporta teşvik etmeyin gibi cümleler geçiyordu. Ee malum bizim server'da her 10 cümlenin 23'ü report.
  • * Chati kullanmayan arkadaşlar: Takımla iletişim kurmayı reddetme diye bir kabahat var oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şifalı Bitki

* Chati kullanmayan arkadaşlar: Takımla iletişim kurmayı reddetme diye bir kabahat var oyunda

O işi pinglerlede yapabilirsin.Mesela bazıları adam saçma bir şekilde ölürse cesedinin üstünde soru işareti spamliyor Pinglerde kontrol ediliyor olabilir,rage ping vs yaptığınız için ban yiyor olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PagRyze -- 11 Ocak 2016; 7:37:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

quote:

* Chati kullanmayan arkadaşlar: Takımla iletişim kurmayı reddetme diye bir kabahat var oyunda

O işi pinglerlede yapabilirsin.Mesela bazıları adam saçma bir şekilde ölürse cesedinin üstünde soru işareti spamliyor Pinglerde kontrol ediliyor olabilir,rage ping vs yaptığınız için ban yiyor olabilirsiniz.

Trde bunu yapınca yeni mi ss veriyon ç.o deniyor

• quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Prox

quote:

quote:

O apayrı bir mevzu zaten

• Hiç kimse haksız yere ceza almaz, eğer öyle olduğunu düşünüyorsanız ticket atın düzeltirler ağlamay gerek yok. Söverken güzeldi dümdüz gidiyordunuz noldu ceza alınca mı zorunuza gitti?

• bugünde cahil bilgilendirdik. riot satılmadı zaten şirketin nerdeyse tamamına sahip olan şirket kalan hisselerinide aldı riotun.
  • Chati düzgün bir şekilde kullanın ban yemezsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: panacotta35

Yada gerçekten işini yapan kişileri işe aldılar veya rioterlara denetimi sıklaştırdılar onlar da işini yapmaya başladı

adamlar küfretmiyor ki nasıl işini yapan adamlar bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

quote:

Orijinalden alıntı: panacotta35

Yada gerçekten işini yapan kişileri işe aldılar veya rioterlara denetimi sıklaştırdılar onlar da işini yapmaya başladı

adamlar küfretmiyor ki nasıl işini yapan adamlar bunlar

Herkes söver bu serverda hayatta kalmak için
  • haftada 100 çar açıp banlatılır, Riotçular ulaşsın fiyatı konuşalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.