Şimdi Ara

Riotun 50.000 Kutusuyla İlgili Satış Politikası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Riot gerçekten çok zeki çalışanlara sahip bir şirket. Bunu gerek 5-6 yılda yaptığı büyük oyuncu kitlesi gerekse insanları saatlerce ekran başına kitlemelerinden anlayabiliriz.Ve şu son olarak yapılan 50.000 kutu "hediyesi" ile ilgili bir kaç şey söylemek istiyorum. Öncelikle bu bir "oyun". Oyuncuların zevki ve zaman geçirmesi için yapılan bir dizi programlama dizini (Programcılık hakkında pek bilgim yok bilgi yanlışlığı olabilir). yani sizin oynadığınız aslında Darius, Master Yi vesaire değil. Oynadığınız mantıksal bir işlem yapan bir programda 4 kişiyle birlikte 5 kişiye karşı yaptığınız işlemler. Yani siz haritanın bir yerine tıkladığınızda gerçekte o karakter vb. olmadığı için değişen sadece kodlar oluyor.Yani bilmeden bir sistemi değiştiriyorsunuz.Bunları neden mi söylüyorum çünkü gördüğüm kadarıyla bu "Oyun" a bağımlılık " ki artık bağımlılık değilde hastalık denmesi daha mantıklı" yüksek miktarda artmış durumda.Yani görüyoruz işte kimi günde 12 13 oyun atıyor öteki 24 saat aralıksız oynuyor durmadan rp yatırıyor belki maaşını aldığı gibi yaptığı ilk şey gidip paypal ile rp çekmek oluyor burada değinilmesi gerekilen nokta sadece kodlara bu kadar para harcadığınız arkadaşlar. Paradanda öte riot şöyle bir uygulama yaptı.Yani Ne kadar fazla oynarsan puan kazanıyorsun bu puanla ilk 50.000 içine girersen sana bir adet kutu (ve ya sıralamaya göre 5'e kadar yükselebilir) gönderiyor.Ve sizde buna seviniyorsunuz . Aslında bu ağlanacak halinize gülmek demek. Toplamda oyuncu sayısı (aktif olmayanlarla birlikte) yaklaşık olarak 500.000 hesap olan bir sunucuda ilk 50.000'e girdiniz.Her ay toplam 200.000 kişi en az bir kere oynasa bile rakamın büyüklüğü dikkatiniz çekicektir.Yani siz sırf 1 kutu için gidip saatleriniz/günlerinizi verdiniz burada kaybolan zamanınız asla geri gelmeyecek.Şimdi sanane kardeşim bizden diyenler olacaktır tabiki herkes kendi hayatını yaşıyor ama bu oyun yüzünden yılları gitmiş biri olarak dinleyen 2 3 kişide olsa kârdır.Ben bu oyuna 3 yılımı verdim.2 yıl aktif olarak yani neredeyse her gün durmadan oynadım ve eğlendimde ancak şu 1 senede anladım ki bu oyun bana hiçbir şey katmadı.hatta beni asosyal biri yaptı.Kitap okuyacağım zamanı bu oyuna verdim.Ya da Yabancı bir dizi izleyip ingilizcemi geliştirebileceğim zamanı yani derim ki kardeşlerim siz sadece 1 kutu için saatleriniz vermeyin şu kodlama parçasına açın bir kitap okuyun açın en olmadı bir film izleyin en azından size bir şey katar.Ama gerçekte olmayan bir şey için saatlerinizi harcamak sizede mantıklı gelmiyorsa bunu bir eğlenceden öteye taşımayın.Kendinizi sınırlandırmayı bilin.UNUTMAYIN BUNLAR KOD PARÇALARI YANİ SİZİN GİBİ ZAMANINI OYUNA VB. BOŞ İŞLERE HARCAMAYIP BU KODLARI DOĞRU KOMBİNASYONLARLA YAZMAK İÇİN YILLARINI VEREN İNSANLARIN OYUNUNU OYNUYORSUNUZ. ONLAR ŞUAN YATTIKLARI YERDEN SİZİN NASILDA 1 KUTU İÇİN ÇIRPINMANIZI SAATLERİNİZİ HARCADIĞINIZI İZLİYORLAR.OKUYAN OKUMAYAN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

Adaletsizlik Meydanlarında Görüşmek Üzere..

• en çöp skin çıktı zaten şansıma daha da umrumda değil kutu falan. zaten 1 yıldır para da yatırmıyom oh.
  • Normalde trollük yapmam ama.

HLL QNQ XD
  • Bunu kimse okumaz.
  • Post Kasma Uzmanı kullanıcısına yanıt
    Ülkemizin büyük sorunlarından biri okumamak değil mi zaten
  • XaoYeng kullanıcısına yanıt
    Özet yok mu ?
  • Post Kasma Uzmanı kullanıcısına yanıt
    20 dakika geçmesine rağmen gang gelmeyen Master Yi'yi reportlayıp ağlamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaoYeng

Normalde trollük yapmam ama.

HLL QNQ XD

tabi la işim gücüm yok paramı iki soytarıya mı vericem? para kazanmanın zorluğundan haberi olanda vermez zaten
  • Post mu? Bu forumda post kasmak için yorum atmayan tek kişi benim.
  • Aslında bu konuyla ilgili bir anımı anlatırdımda riot çarımı banlar xd xd xd
  • O zaman yukarıdaki yorumunun mantıksızlığını sana bağlıyorum.Bundan sonra düşünüpde yorum at trollüğün bile bir adabı var
  • quote:

Aslında bu konuyla ilgili bir anımı anlatırdımda riot çarımı banlar xd xd xd

anlat riotçu yok burda
  • Matrix izledin dimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ya da 2 yıl önce izlemiştim evet Neo reisin katkıları büyük
  • Senden şüphelenmiyor değilim bence ritocusun her gün konularda cirit atıyorsun işsiz biri bu kadar gezemez
  • quote:

Senden şüphelenmiyor değilim bence ritocusun her gün konularda cirit atıyorsun işsiz biri bu kadar gezemez

riotcu olsam yemin ederim oyunu yok ederim xd toplumun ve geleceğin sağlığı için tabi bu yapacağım şey
  • En son lucy mi izledin kardeş veya terminatör filanmısın? Bir dizi işlemlermiş peeehhh. La herkes biliyor herşeyin işlem olduğunu o işlemler oyun oynamamızı keyif almamızı sağlıyor bu kafayla hayattan zevk alamassın kardeş. Ozaman sende besin arayan,çoğalma eğilimi gösteren bir organizmasın kardeş.bırak bu işleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 12 Aralık 2015; 19:53:26 >
  • Gözüpek Ahri çıktı bana
  • Okudum. Özet: Oynamayın

Edit: 407 kelime ve tek paragraf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRTFR -- 12 Aralık 2015; 23:25:51 >
  • kaptirmayin sizde kendinizi.isteyen verir para istemeyen vermez sunu bi turlu anlayamadiniz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.