Şimdi Ara

MkLoL Ban sebebimi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şimdi ben bu programı indirdim falan kullanmaya başlıyacağım ama sadece skin olanı.Bununla ilgili riota ticket attım verdikleri cevap ise oyuna "Oyna" tuşundan itibaren "Bozgun" ve ya "Zafer" yazısına kadar size haksız rekabette yardımcı olacak programlar ban sebebidir dediler. E sadece skin için kullanacağım bakayım ban yersem bu konuyu editlerim yersem zaten oyunu bırakırım yemezsemde gelsin skinler

• 3. parti yazılım olduğundan ban sebebidir diye acıklama yaptılar
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Dün pm atıp sorduğumda haksız rekabet kazandırmayacaksa ban olmayabilir dendi
  • Hesabı riske atmaya değer mi?
  • Skin seni gaza getirip Dahada iyi oynayamanı saglayacak psikolojik olarak.Buda yonetmın verdigi cevabi dogrular nitelikte.Sana kısmende olsa zafer kazandırırmı EVET.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yildirim Özyiğit -- 10 Ocak 2016; 16:00:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaoYeng

Dün pm atıp sorduğumda haksız rekabet kazandırmayacaksa ban olmayabilir dendi

hocam onu ayırt edemiyorlar. sen sadece skin icin dersin onlar nerden bilecek? yani skin icin hesabı riske atmaya değmez arkadaşın dediği gibi.
  • ban sebebi oldugunu bilmeden önce ben de kullanıyordum. o zaman jungle timerları gösteriyordu. cıkması yakın olan skinleri kullanıyordun eglenceliydi. sonradan yasak oldugunu ögrendim. şu an da zaten oyun icinde var jungle timer. bilmiyorum su an programda ne gibi degisiklikler olduğunu
  • arkadaş bi yıldır kullanıyo ban yemedi galiba

(hep arkadaş olur zaten)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıl oldu 2016 2013ten süre gelen bir programın hala bu forumda konusunun açılması ban sebebimidir soruları sıkmadımı
  • Arkadaşlar internetten konuyla ilgili araştırma yaptım riorculara sorulan sorulara baktım. Genel anlamda 3 4 yıldır kullankp ban yemeyende var ilk oyunda ban yiyende direk peogrami indirdigim gibi timerlaei falan kapadim girdim skinle oynadım gayet güzel oldu zaten ban yemem bir saçmalık olur ban yersemde oyunu bırakırım ama youtubedan araştırdigim kadarıyla skib kullanmak ban sebebi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadasım perma yedi mk lol yüzünden

• Yersin yemelisin biz para verirken sen neden öyle oynayasın ki?

• en kısa zamanda ban yersin umarım
  • Adamlar skin sayesinde para kazanıyor. Haksız kazanç oluyor bi yerde senin riotun olmayan bir program sayesinde skinle oynaman.

Senin yasal olmayan bir programla skin kazanmana izin vereceklerse tüm skinleri bedava yapsınlar. Sen yüksek paralar verip alınan yada para ile bile alınamayacak özel skinleri kullanıyorsan bu o skinlere sahip olanların hakkını yemektir.

Bence ban sebebi. Hatta nickini ver de ticket atayım ban yemen için.

• Ban sebebidir. Olmadığını kabullendirme çabası neden ki? Açıklamalar yapıldı ve banlanmasını oldu. Daha ne düşünüyorsun?

• şu programı rahat 2 sene boyunca skin özelliği için kullandım ama ban yemedim.eskiden timer özelliği felan iyiydi oto smite felan vardı bir de baron ejder kaçırmazdın ama o da net hile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by-ko

Adamlar skin sayesinde para kazanıyor. Haksız kazanç oluyor bi yerde senin riotun olmayan bir program sayesinde skinle oynaman.

Senin yasal olmayan bir programla skin kazanmana izin vereceklerse tüm skinleri bedava yapsınlar. Sen yüksek paralar verip alınan yada para ile bile alınamayacak özel skinleri kullanıyorsan bu o skinlere sahip olanların hakkını yemektir.

Bence ban sebebi. Hatta nickini ver de ticket atayım ban yemen için.

https://m.youtube.com/watch?v=bXen3fNmQlQ&feature=youtu.be

Adı "Xao yeng" Dia 5,260 zafer,201 bozgunu var

• Önceden değildi ama artık ban sebebi aynı Curse Voice gibi.
  • Oha curse ban sebebi mi. Baron replay skype curse voice kullanmayalim o zaman. Oyuna etki eden bisey yok. Ban nerden cikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

Oha curse ban sebebi mi. Baron replay skype curse voice kullanmayalim o zaman. Oyuna etki eden bisey yok. Ban nerden cikti.

http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=4619335&page=1#post47919898

Böyle programlar client'e işleyip güvenlik açığı yarattığı için tamamen engelledi riot.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De7 -- 11 Ocak 2016; 15:10:22 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.