Şimdi Ara

Oyuncu sayısı mı azalıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene aynı elodayken girdiğim oyunlarda oyunu 50 saniyede (rankta) bulan oyun artık 8 9 dk ya kadar bekletiyor. Gerçi şu gelen rol seçmedende olabilir.Genelde ilk tercih jung solo yapıyorum. Hesap Adı : NEO Sinüs bakmak isteyen eloya bakabilir.O kadar yüksekte değil 7 8 dk bekletmesi saçma bence.

• Fill yapinca bile 5 dakikada buluyor bronzda bir de. Yayincilara benden daha once istedikleri rol geliyor anlamadim elolarindaki oyuncu sayisi cok daha az olmasina ragmen
  • Ya sistem stabil değil ya da oyuncu sayısında düşüş var. Twitch de bile LCS ler toplam 60 70 k izleniyor s4 s5 te 200k dan aşağısında olmazdı. LOL bitti galiba
  • Aynen bitti lol,dün dükkanı kapattılar.
  • PagRyze kullanıcısına yanıt
    Congratulations PagRyze on your Kappa Award Thanks for the humor
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaoYeng

Congratulations PagRyze on your Kappa Award Thanks for the humor
    hocam lolü tutan zaten şu an siv hd, gosu gibi isimler profosyoneller.. bir sürü kanal var böyle milyonlar izleniyor onlarda bırakmadıkça bu oyun hala ayakta kalır kolayca
  • Gosu bi skine 350$ verdi.Dahada bırakmaz.Gerçi durmadan reklam kasıyor.
  • Ya lol bitiyor ya da şu an millet overwatcha sardı. Kabul etmeliyim ki overwatch daha az sardı beni. Şampiyon seçimine bağlamak yanlış olur. Maçlarımın çoğunu 1 saliseden az bir zamanda buluyorum gold plat eloda. Bronzlar azalmıs oyunu bırakmışlar şaka bi yana lolun 2 senesi daha var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangalsucuk

Ya lol bitiyor ya da şu an millet overwatcha sardı. Kabul etmeliyim ki overwatch daha az sardı beni. Şampiyon seçimine bağlamak yanlış olur. Maçlarımın çoğunu 1 saliseden az bir zamanda buluyorum gold plat eloda. Bronzlar azalmıs oyunu bırakmışlar şaka bi yana lolun 2 senesi daha var
    Doğrudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Doğrudur.

Alıntıları Göster

Kişilerin online olmaları, rakip oyuncu rank sırası vs. vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xinu

Kişilerin online olmaları, rakip oyuncu rank sırası vs. vs.

Alıntıları Göster
    CS:GO indirimdeydi,yaklaşık 2 hafta sonra lol oyuncusu gene artar belki bende geri başlarım

• Xinu kullanıcısına yanıt
    Eski bu chall 50 kişiyken eskiden master falan yokken.
  • Geçen sene NA lcs de Tsm Clg maçı 400 bin kadar izlenmişti , bu sezon herhangi maçın 100-150 bini geçtiğini görmedim.EU lcs izlenmesi leş gibi , na da çok azaldı , bi düşüş var gibi.
  • Öncelikle steam indirimleri ve overhype yapılan overwatch adlı sistem ve cüzdan sömürücü oyun sayesinde bir miktar azaldı ama kalıcı olmaz bu , millet o kadar para verdik oynayalım biraz diyecek.

Lcs izlenme sayılarına gelince, yeni yayın sistemi aynı anda çok maç oynattığı için maç başına izleyici mutlaka azalır önceden tek maçı 200k kişi izlerken şuan iki veya üç maçı maç başına 50-80 k arası izliyor en kötü ihtimal, bu da aslında taraftarlar için iyi bi şey, istemedikleri maçı izlemek zorunda kalmıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

Öncelikle steam indirimleri ve overhype yapılan overwatch adlı sistem ve cüzdan sömürücü oyun sayesinde bir miktar azaldı ama kalıcı olmaz bu , millet o kadar para verdik oynayalım biraz diyecek.

Lcs izlenme sayılarına gelince, yeni yayın sistemi aynı anda çok maç oynattığı için maç başına izleyici mutlaka azalır önceden tek maçı 200k kişi izlerken şuan iki veya üç maçı maç başına 50-80 k arası izliyor en kötü ihtimal, bu da aslında taraftarlar için iyi bi şey, istemedikleri maçı izlemek zorunda kalmıyorlar
    OYUN BİTMİŞ YEAWWWW
  • Cahil sürüsüne bak hele. Geç bulmasının sebebi rol seçmedir. Normal game gir 30 snde buluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veins

Cahil sürüsüne bak hele. Geç bulmasının sebebi rol seçmedir. Normal game gir 30 snde buluyor.
    silver>bronz>gold>plat>diamond>master>chall

azdan çoka bekleme süreleri

ek olarak dynamic q gelince süreler arttı haliyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hi im Hellsing

silver>bronz>gold>plat>diamond>master>chall

azdan çoka bekleme süreleri

ek olarak dynamic q gelince süreler arttı haliyle.

Alıntıları Göster
    Oyuncu sayısı değil de atılan oyun sayısı azaldı bence.
  • Eğer çok fazla afk kalınması veya oyunu bilerek reddetme durumu olduğunda geç bulma olayı vardı ama hala var mıdır bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: küverti23

Eğer çok fazla afk kalınması veya oyunu bilerek reddetme durumu olduğunda geç bulma olayı vardı ama hala var mıdır bilmiyorum.
    Dynamic queue ve rol seçiminden dolayı eşleştirme uzuyor . Oyuncu sayısında azalma - çoğalma zaman zaman olur , fakat queue sürelerinin bu kadar uzaması anca oyuncu sayısı yarıya inerse olurdu.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.