Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2018 [PC ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
12
Favori
35.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağol, fitgirl sürümünü deneyip ben de çok beğendim. Premier lig amblemleri vardı onda, yama vardı muhtemelen. Bir kaç gündür ücretsiz lite sürümle online tarafına sardım. Vicdanen orjinal almayı düşünüyorum hazır indirimdeyken. Topa vuruş hissi falan çok iyi oyunda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Topa vuruş hissi falan çok iyi oyunda...

Pes bu konuda fifaya on basar. Ne zaman fifa oynasam futboldan soğuyorum. Atmosfer falan çok daha iyi ama kendim oynuyor gibi hissetmiyorum fifada. Saha içinde gerçekleşen rastgele olaylar, taktiğin sahaya yansıması falan da pes daha üstün.

Ayrıca fifada uzaktan şutların çoğu direkte topu çeken birşey var gibi direkten dönüyor. Ve çoğu da dönüyor. Çok fazla fifayı oynamadım ama direğe çarpıp giren veya direkten dışarı çıkana denk gelmedim.
  • Bugün ilk defa MyClub'da yenilmem için programlanmış bir oyun oynamış gibi hissettim. Tabii bunu daha önceden de yaşadım. 2015 olsun, 2016 olsun, 2017 olsun. Alıştık artık.

Abi her topa ayak atan adam, yanından geçen topa ayak atmaz oldu. Herkesin formu yerlerde.. Yok böyle bir şey..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 29 Aralık 2017; 22:24:19 >
  • BU KONAMİ NİYE BİR TÜRLü lisans işini halletmeyi beceremiyor fifa gibi
  • Pes 2018 1.03 DP 2.0 Çoğunlukla master lig oynuyorum çektiğim şutların yarıya yakını direğe çarpıyo böyle bi sorun yaşayan var mı?
  • Yemin ederim kafayı yiyeceğim.
    Duvar pası yaptığım ve kontrol ettiğim topsuz oyuncu rakip sahaya değil geriye doğru koşuyor.
    Lan duvar pası yapıyorum adam kendi sahamıza koşuyor.

Bu nasıl iştir, neden olur bir türlü çözemedim.
  • Bölüm hiç aktif değil. Whatsapp grubu falan kurup kendi aramızda mı oynasak? Saçma sapan adamlarla oynamaktan sıkıldım.

• Daha önceden paylaşımı yapıldımı bilmiyorum ama PES 2018 satın aldıktan sonra gidip saçma sapan takım isimleri ile oynamak istemedim ve patch araştırması yaptım. İşin uzmanları zaten biliyordur belki ama özellikle Avrupa'nın büyük liglerinde ki takımlarla orjinal isimleri ile falan oynamak isteyen varsa şu patch linkini şuraya bırakayım. İsteyen faydalansın.

https://pesgalaxy.com/index.php/Thread/7341-PESGalaxy-Patch-2018-Download-Links/

Ben dosyaları MEGA'dan indirdim, gayet çatır çutur iniyor. Register olmanız yeterli. 6 tane linkin ilk 4 tanesini tıkır tıkır indirdi, ardından devam edebilmek için paralı üye olmanızı ya da 5 saat beklemenizi istiyor. Bekledim 5 saat daha diğer 2 linkte ki dosyayı da indirdim kurdum. Ben zaten genelde futbol oyunların da kariyer oynamasını seviyorum.

Championship'ten Queens Park Rangers'ı alup Premier Lig'e yükselmek gibi bir hedefim var şimdi. Bizim lig falan umrumda bile değil. Hani soranlar varsa söz de süper ligimiz bu patch'te yok :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 15 Ocak 2018; 16:30:23 >

• Oyunu bu sefer yapmışlar ama optimizasyon iyi degil sıkıntılar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Bölüm hiç aktif değil. Whatsapp grubu falan kurup kendi aramızda mı oynasak? Saçma sapan adamlarla oynamaktan sıkıldım.

bizim böyle bi grubumuz vardı ama oyuncu sayısı az oldugu için suan inaktif. toplamda 16 kişi olursa çok zevkli oluyor. transfer herşey var.
  • arkadaşlar pes 2017 de saat başı online turnuvalar vardı katılıyorduk bu sürümde öyle 1 sey yok mu ?

birde masterleage de rakip bulamıyorum
  • 3 aydır Fifa 18 oynuyorum. pes 2018 lite indirip pes denemek istedim, Pes 2018 full sürüm almadan. fifada sürekli aynı şeyler, pinpon gibi paslar verkaçlar ve sağa sola fake lerle yardırıp koşmalar sıktı. ancak pesi de beğenmedim (pes5-pes2013 arası pes, 2013 den sonra özellikle fifa 2013 ve 14 oynamış birisiyim). fifada özellikle ara paslar çok kolay geçiyor savunma seyrediyor çoğu zaman, peste ise normalin üstünde zorluk var geçmiyor paslar. Anormal şekilde çarpmalar sekmeler top bi sende bir karşı tarafta, oyun kör döğüşüne dönüyor ara ara. Top saklamak çok zor, rakipten top kapmak çok kolay sanki. Fifa da ise tam tersi, top kapmak pese göre zor.

• Kurulum ilerliyor ama saatlerce süruyor.islemci sorunu var galiba.cozumu varmıdır? Diğerleri normal işlemci de kırmızı işaret var.sistem karsilamiyor yazıyor

• arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim , oyunu orjinal cd olarak aldım steam üzerinden kuruldu.fakat oyun açılmıyor .ilk defa çalıştırılmak için hazırlanıyor yazıyor , ne gelen var ne giden.intertteki çözümlere baktım hiç biri işe yaramadı nedir acaba benim sorunum ? her öneriye açığım , teşekkürler
  • Kaç gündür wifi az çekince sağ üstte çıkan zımbırtı yüzünden, adam gibi zevk alarak oyun oynayamıyorum.
    10 maçın 9 unda bu şey çıkıyor ve hareket edemiyorum.
    Adamlar aptal aptal yerlere gidiyor.
    Tuşlara basıyorum 2 saniye sonra algılıyor.

Bilgisayarımda bütün her şey güncel.
    İnternet 35 Mbps.

Anlamadım gitti nedendir...
  • GTX-860M ekran kartlı notebook la Samsung mu7000 televizyona bağlanarak oyunu gayet güzel akıcı bir şekilde oynuyordum. Ancak son win10 güncelleştirmesinden sonra tv de oynarken gözü rahatsız edecek şekilde bir takılma oluyor ekranda. Futbolcular hareket halindeyken kesik kesik oluyor. Hareket etmiyorken bir sıkıntı yok. Internetten araştırdım ancak PES 2018'in FPS sorunu ile ilgili olan çözümlerin çoğu işime yaramadı (dllsound dosyasını kopyaladım). PES 2017 yi de denedim, az da olsa onda da problem var. Ancak diğer steam oyunlarında bir problem yok (quantum break oynadım problemsiz). Sorun muhtemelen bir ayarla ilgili ama bulamadım. Settings ten 30 ve 60 fpslere göre denedim gene sonuç alamadım.

Neden olabilir acaba? Bilgisayara format atmak da çok zahmetli olacak...
  • iuzman İ kullanıcısına yanıt
    İlave olarak dün pencereli modda denedim, problem ortadan kalktı. Full ekranda nedense problem var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpay_Gun

Kaç gündür wifi az çekince sağ üstte çıkan zımbırtı yüzünden, adam gibi zevk alarak oyun oynayamıyorum.

İnternet 35 Mbps.

Rakip aratırken 3. veya 5. seviye bağlantı kalitesini seçersen minimum lag ve daha akıcı bir oyun oynayabilirsin , belki biraz bekletir rakip ararken ama buna değer bence . Ayrıca adil kullanım kotası bitince aynı sorunla bende karşılaşıyorum , çözüm olarakta İphone ile telefonumu laptopuma kablolu bağlayarak usb bağlantısıyla internetimi paylaşarak 4.5 G üzerinden oynuyorum ve gayet akıcı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dodocuk34

quote:

Orijinalden alıntı: Alpay_Gun

Kaç gündür wifi az çekince sağ üstte çıkan zımbırtı yüzünden, adam gibi zevk alarak oyun oynayamıyorum.

İnternet 35 Mbps.

Rakip aratırken 3. veya 5. seviye bağlantı kalitesini seçersen minimum lag ve daha akıcı bir oyun oynayabilirsin , belki biraz bekletir rakip ararken ama buna değer bence . Ayrıca adil kullanım kotası bitince aynı sorunla bende karşılaşıyorum , çözüm olarakta İphone ile telefonumu laptopuma kablolu bağlayarak usb bağlantısıyla internetimi paylaşarak 4.5 G üzerinden oynuyorum ve gayet akıcı oluyor.

Aslında sürekli 3 te sabit ama yine de oluyor hocam ya.

Senin taktikte güzelmiş denemek lazım.

• Şunu yapanlara uyuz oluyorum.
    Ne kadar hızlı adam varsa forvete yığıp uzun pas atmaktan başka bir şey bilmeyenlerle dolu oyun.
    Bunu okuyanların içinde de olduğuna eminim.
    La oğlum yapmayın la. Orta sahanızdaki adamlara da top değsin.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.