Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2018 [PC ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
401
Cevap
12
Favori
35.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlama kıtlığı var sanırım boşuna yazıyorum duvara anlatıyor gibiyim sanki. Nickimi yazdım ben yukarıda ki mesajlarımı oku gör.
    Fazla uzatmaya gerek yok arkadaş uslanmaz hileci buca35 nickli kişidir eğer karşılaşır iseniz ve önde yada maç berabere dahi olsa maçınızı hükümsüz yapacaktır bilginize.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav Hasan.
    Kendini bir şey sanıyorsun sen her halde.
    Öyle anlama kıtlığı var, duvara yazıyorum falan bırak boş yapmayı.
    Eskiden diye başlayıp yazdığın nickle oyalama bizleri.

Neyse dediğin gibi fazla uzatmaya gerek yok...

Arkadaşlar @hasan-1907 isimli kullanıcı bana ve daha bir çoğuna HİLE PROGRAMINI öğreten, asıl nickini kanıtlamaktan çekinen, hilecilerin kralıdır.
    Hileyi kendi yapar, kendini iyi gizler..
    Hani kanmayın burada öyle bana hile yaptınız diye yazdıklarına.

Buyrun o programı bana kim öğretmiş kendiniz görün. :D

Pro Evolution Soccer 2018 [PC ANA KONU]

• Evet yaptığım doğru olmayabilir ama lanet oyunu hiç bir şey bilmeden, hilenin ne olduğunu bilmeden oynarken @hasan-1907 gibi kullanıcılar yüzünden çok emeğim çalındı.
    Dandik kadromla yenerken çok kişi 90+ da oyunu kopardı. Bana yapıla yapıla ben de sonunda sağ olsun (:D) @hasan-1907 adlı hileciden nasıl yapıldığını öğrendim.

En azından delikanlı gibi kendimi gizlemiyorum.
  • Eminim sen zamanında run time error hilesinide yapmışsındır yakışır sana.

• Pro Evolution Soccer 2018 [PC ANA KONU]Bu bir konsept kadro.Casemiro yerine öneriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

Eminim sen zamanında run time error hilesinide yapmışsındır yakışır sana.

O ne ?

Bak benim ondan haberim yok. Onu da mı öğrenip yaptın yuh !

Nasıl da biliyorsun kendine yakışanı Hasan.

Özele gel de onu da öğret hocam. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

quote:

Orijinalden alıntı: KillianGold

Arkadaslar birlikte oynariz pc de cok fazla lag yapio oyunu koparma var annelerinin kulaklarini cinlatiyorum haberiniz olsun.

Adamın tüm sülalesini sev kardeşim o zaman hakediyorlar

La insan kendine böyle bir şey yaptırır mı Hasan ?
    Yüzsüzlüğün bu kadarı ya yuh...
  • akbirkurt kullanıcısına yanıt
    Luis gustavo felipe melo olabilir.

• Arkadaşlar bu oyunu 1997 yılından beri oynarım son 8 yıldır orjinal alırım ama artık özellikle pc deki hile hurdalardan sıkıldım dahada orjinal alıp sinir sitres olmam, yenilirken koparıp kaçanları geçtim, adamın takımı 1400 güçte derecsi 1600 benim takım 2600 güç derecem 1000 maç başladı adamın dandik oyuncuları fırtına topu alamıyorum benim messi ronalado eşşekleşti önümdeki topa müdahale edemiyorum şut, koşma çalışmıyor sanki, 4.0 yenildim, sonraki maçta herşey normale dönüyor, özellikle üst dereceli oyuncularla karşılaştığım zaman oluyor ve bu oyuncular maç başlamadan santrada iken oyunu durdurup bir şeyler yapıyorlar, büyük ihtimallle hile yapıyorlar yoksa bu oyunda bir oyuncunun 140 maç yenilmemesi çok saçma ve inmkansız oyunu nasıl oynadığınız ve takımınızın nasıl güçlü olduğu önemli değil önemli olan karşıdaki adamın hile yapıp yapmadığı bu yüzden artık offline takılcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeybek35

Arkadaşlar bu oyunu 1997 yılından beri oynarım son 8 yıldır orjinal alırım ama artık özellikle pc deki hile hurdalardan sıkıldım dahada orjinal alıp sinir sitres olmam, yenilirken koparıp kaçanları geçtim, adamın takımı 1400 güçte derecsi 1600 benim takım 2600 güç derecem 1000 maç başladı adamın dandik oyuncuları fırtına topu alamıyorum benim messi ronalado eşşekleşti önümdeki topa müdahale edemiyorum şut, koşma çalışmıyor sanki, 4.0 yenildim, sonraki maçta herşey normale dönüyor, özellikle üst dereceli oyuncularla karşılaştığım zaman oluyor ve bu oyuncular maç başlamadan santrada iken oyunu durdurup bir şeyler yapıyorlar, büyük ihtimallle hile yapıyorlar yoksa bu oyunda bir oyuncunun 140 maç yenilmemesi çok saçma ve inmkansız oyunu nasıl oynadığınız ve takımınızın nasıl güçlü olduğu önemli değil önemli olan karşıdaki adamın hile yapıp yapmadığı bu yüzden artık offline takılcam.

Naçizane tavsiyem; rakip seçiminde aynı seviye rakipleri işaretleyin. Sizin takım 4-5 yıldızken rakip 2-3 yıldız ise momentumun rakipten yana olması kaçınılmaz. Ben şahsen onlaynda takım kurarken 3 yıldızı geçmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nusibet -- 7 Şubat 2018; 15:3:35 >

• ottorehagel kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz lite sürümü var, deneyin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nusibet kullanıcısına yanıt
    Usta bildiğim kadarıyla momentum olayı sadece fifada var yani pes te yok, öyle olsa tüm güçsüz takımlarda bu sorunu yaşarım bu durum belli başlı maçlarda oluyor zaten onuda anlıyorsun adamın kazanma yüzdesi 90 ve üzeri ben atağa çıkarken bir anda oyun yavaşlıyor bunu hissediyorsun, bence bu hileden başka bir şey değil. zaten bende bundan sonra free sürüm takılcam konami hileyi engellemedikçe orjinal oyun almam artık soğuttu kendinden. buda kadrom Pro Evolution Soccer 2018 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeybek35 -- 7 Şubat 2018; 22:39:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zeybek35

Usta bildiğim kadarıyla momentum olayı sadece fifada var yani pes te yok, öyle olsa tüm güçsüz takımlarda bu sorunu yaşarım bu durum belli başlı maçlarda oluyor zaten onuda anlıyorsun adamın kazanma yüzdesi 90 ve üzeri ben atağa çıkarken bir anda oyun yavaşlıyor bunu hissediyorsun, bence bu hileden başka bir şey değil. zaten bende bundan sonra free sürüm takılcam konami hileyi engellemedikçe orjinal oyun almam artık soğuttu kendinden. buda kadrom Pro Evolution Soccer 2018 [PC ANA KONU]

Ben sürekli offline bilgisayara karşı master lig oynuyorum bazı maçlarda bahsettiğinize benzer şeyler oluyo adamların hantallaşması dışında mesela sağ ayaklı adamla uygun durumda şut atıcam adam muhakkak topa sol ayağıyla vuruyo yada ayak içiyle sut atınca top içe değilde dışa doğru falso alıyo auta gidiyo, adamlara çarpan toplar oyunun fiziğine göre değilde top rakibe avantaj sağlasın diye taça kornere doğru hızlanıyo, 60 skili olan kaleciler buffon kesiliyo, %50'ye yakın ortalamayla direğe çarpan şutlar, rakibin kale direğinden ribaunt alarak attığı goller, vs aklıma gelenler bunlar ama bazı maçlarda oluyo sürekli değil, deplasman yada oyuncuların form durumundan bağımsız bi şekilde oluyo. Birde zorluk ayarı saçmalığı var oyunu zorlaştırınca küçük takımlarda büyük takım gücünde oynuyolar bende rakibin gücüne ve maçların önemine göre zorluk ayarı seçiyorum anca öyle zevki çıkıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dribblingmaster -- 8 Şubat 2018; 12:54:26 >

• settinglerde tam ekran yapamıyorum arkadaşlar. bunun bir çözümü varmı arkadaşlar
    ekraan kartı gtx 770
  • zeybek35 kullanıcısına yanıt
    O kadroyu nasıl kurdun çok iyi. Td bak iyi taktiğe sahip td bul. Takıma oyuncu koyar iken güce bakma hangi mevkide hangi oyuncular iyi ona göre koy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raz Muay -- 11 Şubat 2018; 14:54:20 >
  • Bendede sunucuya bağlanamıyor hatası var nasıl çözücez
  • C.Ronaldo, Hummels, Aguero, Felippe oyuna ilk başladığımda gelen toplardan açıldı, Neuer, P. Cotinho, Matiç, musabakalardan gelen toplarla açıldı, gerisini gp. ile aldım
  • Wertanyus kullanıcısına yanıt
    Bende bu gün oyuna giremiyorum en baştaki giriş sayfasında kalıyor oyun, bir sorunmu var oyuna, girebilen varmı?

Pro Evolution Soccer 2018 [PC ANA KONU] oyun burda kalıyor sıkıntı ne olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeybek35 -- 11 Şubat 2018; 18:23:42 >
  • settinglerde tam ekran yapamıyorum. bunun bir çözümü varmı arkadaşlar
    ekraan kartı gtx 770
  • data pack 3 güncellemsi geldi. oyunda bariz fps artşı oldu oyunu optimize etmişler. yüksek ayarlarda 60fps oynanıyor sorunsuz.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.