Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2016 [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.535
Cevap
16
Favori
78.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    YEni bilgiler geldi oyunun grafikleri pcde geçen seneye göre artış gösteriyor . Ve sahaya giriş animasyonları vss var. Ps4 sürümüyle %70 benzer olacakmış resmi pes sayfasında yazılıyor.

Son duruma göre 100 liraya kadar kutulu versiyonu alırım. Hatıra olur 20. yılın şerefine kenarda dursun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkış Tarihi: 16 Eylül
    Bu oyun yaklaşık olarak 2 gün ve 7 saat içinde erişime açılacaktır

evet sabırsızlıkla bekliyoruz :)
  • pc demo oyunla aynı gün çıkıyormuş kesin olarak.steam dışı alacaklar için deneme fırsatı olacak.steam alanlar için önemi yok.zaten full oyunu demo niyetine kullanacağız.

https://twitter.com/Adam_Bhatti
  • Fifa orjinal pes korsana devam yapacak bişey yok ne kadar ködte okadar ekmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutulu olarak almak istiyorum alırsamda en azından görsel olarak kutu elimde oluyor rafa diziyorum yoksa steam dan almaktan farkı yok ama :)
  • 20. Yila özel arşivlik amacıyla kutulu almaya değer bu sene oyun kesinlikle ama bakalım aral fiyatı nasıl yapacak

• Türk takımları varmı bjk gs fb?
  • v1gor kullanıcısına yanıt
    Galatasaray ilk güncelleme ile gelecek, bunun dışında herhangi bir Türk takımı bulunmuyor.
  • Oyun yarın çıkıyor fakat hiç bir bilgi yok ..

Kutulu olarak gelecek mi gelmeyecekmi ?? Almışken kutulu almak istiyorum..

Hadi onu da geçtim saatler sonra çıkacak bir oyun ama forumda en ufak hareketlilik yok..Ne mesaj atılıyor ne konuya yazılıyor çok garip bu kadar mı cansız kötü bu oyun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Oyun yarın çıkıyor fakat hiç bir bilgi yok ..

Hadi onu da geçtim saatler sonra çıkacak bir oyun ama forumda en ufak hareketlilik yok..Ne mesaj atılıyor ne konuya yazılıyor çok garip bu kadar mı cansız kötü bu oyun :(

Steam Türkiye Store Spor Oyunları Top Sellar da 1 ci sırada çok cansız oyun sorma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wollowon

quote:

Steam Türkiye Store Spor Oyunları Top Sellar da 1 ci sırada çok cansız oyun sorma.

Peki nerede bu alıcılar ?? Ben kötü demedim neden bu kadar ilgisiz geri planda kalıyor diyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wollowon

quote:

Peki nerede bu alıcılar ?? Ben kötü demedim neden bu kadar ilgisiz geri planda kalıyor diyorum

PC tarafında PES 2016 ile ayağa kalkıyor.

Ana Konusu az önce açıldı:

http://forum.donanimhaber.com/m_110057240/f_//tm.htm#110057359

• Ana konu burası zaten her sene olduğu gibi Pc kullanıcılarının konusu bu sevgili arkadaşlar..

• quote:

Kutulu olarak gelecek demişlerdi dostum bu hafta herşey belli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 15 Eylül 2015; 21:00:09 >
  • arkadaşlar steamda Pro Evolution Soccer 2016 Digital Pre-Order Bundle bu var 75 tl diyor doğrumu ucuzmu bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yipman2014

arkadaşlar steamda Pro Evolution Soccer 2016 Digital Pre-Order Bundle bu var 75 tl diyor doğrumu ucuzmu bu kadar

Evet dogrudur arkadaşım..

• https://store.steampowered.com/app/375960/

Fiyat bence gayet güzel sevgili Pes sever arkadaşlar

• Pes 2016 ile ilgili lisansli takımlar,stadyumlar ve turnuvalar hakkında bilgi icin bu siteyede bakabilirsiniz arkadaşlar ayrica güncelleme ile gelecek takımlar ve stadyumda Konami tarafından burada açıklandı:

https://pes.konami.com/us/pes/exclusive-competitions-in-pes-2016/

• Pc oyuncularını, pc platformunu bu derece umursamamaları çok ilginç.

Yapma kardeşim o zaman pc ye.

Forumda bile ps başlığı 240 sayfa olmuş. Pc başlığı düne kadar yoktu.

Umarım atari oyunu gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Pc oyuncularını, pc platformunu bu derece umursamamaları çok ilginç.

Yapma kardeşim o zaman pc ye.

Forumda bile ps başlığı 240 sayfa olmuş. Pc başlığı düne kadar yoktu.

Umarım atari oyunu gelmez.

Aslinda iki yildir Pc ye bu sekilde davrandiklari icin boyle oldu dostum Ps 240 sayfa olmuş mesela ama bak Pes 2013 zamaninda yine o zaman toplandigimiz bu konu o zaman kac sayfa olmustu ;

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=64372421

Yani iki senedir Pc platformuna ve oyuncularina yapilanlar yüzünden bu hale gelindi ama inşAllah bu sene yeniden Pc de Pes şaha kalkacaktır artik kalkmali zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 16 Eylül 2015; 12:14:51 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.