Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2016 [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.536
Cevap
16
Favori
78.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CuCuK

15 i adam gibi çıkarsalardi PC için alacaktım.baktım adamlar dalga geçer gibi geri bırakıyorlar PC versiyonu almadım.İlk defa konsola aldım.16 dada PC versiyonu bir yerlerden sakat bırakırlar gene ama çamur ps3 de çekilmiyor.

Pc de bu sene konsollara gore bir eksik olmayacak üstüne daha fazla içerik olacakmis..

Ayrica gecen sene Pes 15 ps3 de goruntu kalitesi olarak kötüydü ama bu sene gayet güzel olmus baya uğraşmışlar butun platformlarda oyunu grafik olarak birbirine yakin yapmaya calismislar gecen seneki gibi camur degil ps3 de grafikler tabiki Pc de ki yada Ps4 de ki gibi olmaz ama yinede gecen seneye göre cok cok daha iyi , Pes 16 nin demosunu 2 haftadır oynuyorum demoda oynanis cok hoşuma gitti insAllah bozmazlar 7 takim var demoda fakat sabahtan akşama kadar sıkılmadan ard arda maclar yapiyorum cok sariyo inşAllah Pc ye cikinca oyunu bozmazlar ve inşAllah şu online alt yapi artık düzelirde uzun uzun keyifle bu seneyi dolu dolu geciririz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 6 Eylül 2015; 1:33:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    ps3 de demoyu bende oynuyorum hocam.15 e göre grafik olarak daha iyi olduğu doğru ama genede kötü bir görüntü var.pc oyuncusuna gelmiyor konsol.

o bahsettiğiniz fazla içerik işinin öncesinde farklı olacağı söyleniyor yine ps4 versiyondan.o röportajdan benim çıkardığım anlam "gene bir şeyleri çaldık ama ekstra şeylerde koyduk".umarım dediğiniz gibi olur da düzgün bir şekilde oynarız oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuCuK -- 6 Eylül 2015; 2:03:16 >
  • Geçen sene myclub üzerinden iyi para kazandılar diye düşünüyorum.bunu görüp PC versiyonu daha özenli çıkarıp dahada fazla para basmayı akıl edebilirlerse iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC versyonu PS4 versyonundan daha iyi olucak diye haber okudum 2-3 sitede lakin Steam da GTX 260 yazıyor önerilen sistem de , bir çelişki söz konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 10 Eylül 2015; 14:15:37 >

• ps4-one ve ps3-360 dan farklı olacağını söylüyor.aynı geçen seneki gibi arada bir şey olur.daha iyisini yapma gibi bir niyetleri yok.ps4 ve one daki özelliklerin daha fazlası

olacak diye düşünmüştüm ama sanki ps4 ve one da var olan özelliklerin çoğu olacak diyor orda.ucu açık.

almadıysanız steam den alın.iade edersiniz

son olarak yönetime mesaj;forumu çalıştıramıyorsanız kontağı kapatın!!!

• Doğruya doğruya gönül fifa'dan yana ama sistem yetmiyor..

Aşırı hastası olmasamda yine de sıkılmadan oynuyorum PES'i..

Steam'de 75 tl oyun almayı düşünüyorum fakat sistemim pekde iyi değil o korkutuyor..

Amd Athlon II x3 450 işlemci

4 gb ram

Nvidia Geforce 9800 Gt 1 gb ekran kartım var ... Sistem yeterli olur mu ??

Pes 15 i korsan olarak indirip oynamıştım sıkıntı çıkmamıştı bu sene fiyatıda makul oyunun orjinal alacağım..Sistem yeterli olur mu yardımcı olursanız sipariş vermeyi düşünüyorum
  • Hocam pes 16 demoyu ps3 te bir süre oynayıp sonra diablo kastım bir süre.FIFA 16 demo ps3 e çıkınca 1 yada 2 maç yaptım bir şey anlamadım.PC ye çıkınca tekrar denedim daha iyi geldi 3-4 maç yaptım.bu maçlar sonrası pes demoyu tekrar deneyeyim dedim,çok çok daha iyi geldi oyun.konami PC versiyonu rezil etmezse oynayacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar pes 16 da türk takımları olmıcak diyer bi duyum aldım doğrumudur ya :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilx29

arkadaşlar pes 16 da türk takımları olmıcak diyer bi duyum aldım doğrumudur ya :(

Maalesef doğru genk al ahli gibi klüpler var ama bjk gs fb yok çok saçma
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilx29

arkadaşlar pes 16 da türk takımları olmıcak diyer bi duyum aldım doğrumudur ya :(

Maalesef doğru genk al ahli gibi klüpler var ama bjk gs fb yok çok saçma

• Online olarak gelecek güncelleme ile üç takımımızda oyuna eklenecek arkadaşlar geçen senede bjk öyle olmuştu merak etmeyin yeterki Pc sürümü oyun çok güzel olsun gerisi gelir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Doğruya doğruya gönül fifa'dan yana ama sistem yetmiyor..

Aşırı hastası olmasamda yine de sıkılmadan oynuyorum PES'i..

Steam'de 75 tl oyun almayı düşünüyorum fakat sistemim pekde iyi değil o korkutuyor..

Amd Athlon II x3 450 işlemci

4 gb ram

Nvidia Geforce 9800 Gt 1 gb ekran kartım var ... Sistem yeterli olur mu ??

Pes 15 i korsan olarak indirip oynamıştım sıkıntı çıkmamıştı bu sene fiyatıda makul oyunun orjinal alacağım..Sistem yeterli olur mu yardımcı olursanız sipariş vermeyi düşünüyorum

Yüksek ayarlarda olmamak şartı ile oynayabilirsin arkadaşım merak etme..İstersen oyun çıkınca bir dene ona göre alırsın daha garanti olur fakat oyun rahat çalışır sende merak etme..

• fenerbahçe ve hatta beşiktaşta yok gene anlaşılan

• Pc versiyonunun sistem gereksinimleri gerçekse komedi gibi dx9 nedir abi yıl olmuş 2016

• Demo için bi çıkış tarihi yokmu ?? 3-5 gün sonra oyun çıkacak hala demosu yok sistemime güvenemiyorum bi demo olsa indirsem baksam kaldıracaksa alacağım oyunu ama yok hala bir şey...

Türk takımları olmayacakmış kötü hatta çok kötü bir şey ama napalım sistemimiz ancak Pes'e yetiyor..Fifa tarafında 14'den sonrasını kaldırmıyor bilgisayar :(
  • http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PES_2016nin_ilk_incelemeleri_Oldukca_Umut_Verici-80821.htm

http://www.merlininkazani.com/PES_16_icin_ilk_inceleme_puanlari_yayimlaniyor-oyun_haber-83779p1.html

İnceleme puanları yüksek gelmeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 14 Eylül 2015; 15:19:49 >

• PC sürümü kötü adamlar utandıkları için demo bile çıkartamıyorlar. Pc sürümü görüntüleri ortaya çıktı. Yazıklar olsun para verip orjinal alacaktım ama vazgeçtim. Bu oyuna 50 liradan fazla verilmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aral hala oyunu satışa sunmamış.steam geçen senenin aksine oyunu satıştan çekmem dediyse 2 kat fiyatına dvd satamam diye düşünmüşte olabilir,yada kendince

siz öyle yaparsanız bende satmam demiş olabilir.çıkış sonrası gelebilir belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuCuK

aral hala oyunu satışa sunmamış.steam geçen senenin aksine oyunu satıştan çekmem dediyse 2 kat fiyatına dvd satamam diye düşünmüşte olabilir,yada kendince

siz öyle yaparsanız bende satmam demiş olabilir.çıkış sonrası gelebilir belki.

Arala 2 gün önce mesaj attım ne zaman satışa sunacaksınız kaç TL olacak diye sordum. Hala yanıt vermediler. Sanırım kutulu satmayacaklar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulbirbaska İ kullanıcısına yanıt
    steam sattığı sürece satsalar da bir şey farketmez.genel olarak zaten sevilmiyorlar,en iyi ihtimalle 50 tl pahalıya satsalar gene alan çok az olur.bu arada oyun en fazla 50 tl eder demişsiniz,

forumdan 55 tl ye alabilirsiniz oyunu.yüzde 25 steam indirimi yapan arkadaşlar var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.