Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2016 [PC ANA KONU] (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.535
Cevap
16
Favori
78.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kablolu-kablosuz xbox 360 kolu ideal.amazondan 27 dolar + kargoya kablolu,33 dolar + kargoya kablosuz alabilirsiniz.n11,gg dede orijinal ürün satan satıcılar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle logitech kablolu gamepad almanı tavsiye ederim, şimdiye kadar bütün oyunlarda hiç bir ayar yapmadan kendiliğinden algılandı, o kadar çok oynamama rağmen bozulma da yapmadı, çok memnunum, önceden snopy vs kollara cok para vermişim, evde ona yakın biryerinde sıkıntı olan kol var, kesinlikle logitec kablolu diyorum.
  • Arkadaşlar pes 17 pc alan ya da almayı düşünen var mı, araştırma yapan? almayı düşünüyorum ama , geçen sene ki gibi yorumlar kötü, 16 gibiyse alayım diyorum ama kararsız kaldım, fikri olan var mı?
  • travellerrr T kullanıcısına yanıt
    Pes 2016 yi almistim.bende oyun fena degildi ama hileciler vs cildirtti.. Sakın ola 2017 yi almayin pes 2016 nin aynisi. Fifa 17 almak daha mantikli cok gelistirmisler oyunu ama 200 lira. Elim tam gidiyor almak icin vazgeciyorum.

• Fifa pek sarmıyor, onun yerine pes i indirip ücretsiz oynarım, merakım online de bu senekinden kötü mü , pesten pek vazgeçmem. pesi seviyorum fifa o kadar heyecan vermiyor
  • Ben 2 adet Pes 17 aldım oyun çıktığından beri ikisinide **** den aldım sorun çıkmadı 87 liraya almıştım..

Pes 17 bu sene kırılmayabilir..Pc'de çok iyide değil kötü de değil fakat 16 ya göre biraz daha iyi ..Ps4'de oynuyoruz arkadaşlarla Ps4 de efsane olmuş oyun çok çok iyi tek sorun lisans ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

Ben 2 adet Pes 17 aldım oyun çıktığından beri ikisinide **** den aldım sorun çıkmadı 87 liraya almıştım..

Pes 17 bu sene kırılmayabilir..Pc'de çok iyide değil kötü de değil fakat 16 ya göre biraz daha iyi ..Ps4'de oynuyoruz arkadaşlarla Ps4 de efsane olmuş oyun çok çok iyi tek sorun lisans ..

Online oynamak için alınır mı diyorsunuz?

Bir sitenin yorumlarında onlineını çok kötülemişlerdi.
  • travellerrr T kullanıcısına yanıt
    geçen seneki hileci skandalından sonra 1 lira vermem. hala hileci dolu sunucular. zaten online oyunu steam'den ücretsiz veriyorlar bir süre sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: travellerrr

quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

Ben 2 adet Pes 17 aldım oyun çıktığından beri ikisinide **** den aldım sorun çıkmadı 87 liraya almıştım..

Online oynamak için alınır mı diyorsunuz?

Bir sitenin yorumlarında onlineını çok kötülemişlerdi.

Alınmaz fakat ben 2 tane tanıdığa aldım istedikleri için aldım ve kurdum onlar oynuyor memnunlar ben hilecilerden ve Konami'nin Pc'yi ve Pc oyuncularını artık önemsemiyor oluşundan dolayı almayı tavsiye etmiyorum almıyorumda bu sene..

• öyle de yapacak bir şey yok, on yıldır oynadığım oyun. fifa ya da pek alışamadım. ben siparişi verdim dnr dan, 91 tl ye 100 e tamamlayıp 100 liraya 30 tl world puan kampanyasıyla 60 a gelmiş gibi oldu. Artık idare edicez
  • beyler korsancılara linç yapılmıyorsa reloaded ve r.g. olarak 2 kere indirip ikisinde de aynı hatayı alıyorum bu oyunda. (0xc00007b) fikri olan var mı? bilimum .dll dosyalarını system klasörüne attım, değişiklik yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=TdunQxgowro

14 güzel golle pes 2016 ya veda ettik. :) İzlemenizi tavsiye ederim...
  • 2005ten beri laptop kaldırmadığı için yeni seri futbol oyunlarını oynayamadım. arkadaşlarla oynadıgım ps3ler dısında...

yeni laptopa yakışır bir futbol oyunu alıcam. steamde pes 2016 31 tl. iyi mi alayım mı? 2017 olsun diye tutkum yok.. sadece düzgün adam gibi maç yapmak istiyorum. online da oynanabilir olsun...
  • Onlıneye gırebılen varmı ?
  • Sunucu desteği kapanmış sanırım. Ben de Online giremiyorum.

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.