Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11071108110911101111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arsenal bitti, Juventus un işi çok zor, ona göre oyuncu yollayıp yer açılabilir şuan. Tekrar top çekmemek lazım yalnız çeyrek finale kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://youtu.be/iES0jr0u-dA
    Hepimizin hemen hemen her macta basina gelen laggerlardan biri nasil tus gecikmesine ve laga sebep olduguna bakin en son dayanamayip kaciyor

• Merhaba,
    Free agent'lardaki yıldızlar ne anlama geliyor arkadaşlar?
    2 gün önce C.Ronaldo, Pirlo, Robben ve Müller için 100% free agent combinasyonlarını yaptım ama hiç biri gelmedi, nedenini bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

http://youtu.be/iES0jr0u-dA
    Hepimizin hemen hemen her macta basina gelen laggerlardan biri nasil tus gecikmesine ve laga sebep olduguna bakin en son dayanamayip kaciyor

Adamlar lag yapıyor. Nasıl olsa laglı diye bi de oyunun bugları olan orta kafa gol uğraşıyor. Hep köşeye köşeye topu çekmiş ve hep aynı şekilde orta denemiş. 50 kere orta hiç birini de atamamış.tüm bu hilelere rağman yenil ve bağlantı koparıp kaç. Ohh ne guzel dunya. Sonra da bu adamlara kayma, bilmem napma. Kim dürüst oynuyor ki şu oyunu. Lag yapana bug kullanana itinayla kayarım. Sende kayarak engellemişsin bu hilecinin ataklarını. tebrik ederim guzel maç

• quote:

Orijinalden alıntı: Menendiz

Sim modu için 2 kol mu gerekiyor arkadaşlar 2 ye gecmek icin gp kasıyoruz ya hani

HAYIR SADECE 2 KOL GEREKMIYOR AYRICA CESEDİMİ ÇİĞNEMEN LAZIM SIM YAPMAK İÇİN !!!!1325
  • Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    dün bana da tek yıldız SLA geldi deneyeyim dedim hooop ronaldoo :D hayırlı olsun hocam dün tam günüymüş demek ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIRutHLeSsII

Oynarken midem bulanıyor artık herkeste Ronaldo ibrahim kaleciye geri pas atıp dikiyorlar top bi şekilde bu ikilide kalıyor artık oynamama kararı aldım.Midesi olan oynamaz bu nedir ya yenerken bağlantı koparırlar geri kalan havadan oynuyor

Futbol degil de voleybol oyunu oldu. Pes 2015 i mumla aratiyor bu sacmalik.

• Sim modunda gp yapmak fena momentuma sebep oluyor. Herşey düzelmiş zevkle oynarken dün birkaç maç sim yaptım anında momentum ile cezayı kesti konami .

• valla istedigi kadar momentum yapsın ona ragmen maç alıyorum rakiplerim paso uzun topla arada zorluyorlar o degilde kel geldi ROBBEN geldi be:D bi aguero düşmedi ama:(
  • quote:

http://youtu.be/iES0jr0u-dA

Adamın puanı bin küsur ama oyunu 500 puan etmez. Hile yapmadan oynasaydı 500 puanı geçemezdi o ezik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler td varis yapma konusunda yardımcı olacak arkadaslar varmı?

• sbs03 S kullanıcısına yanıt
    Aynen usta zaten lagdan oyun oynayamadık bende gol yememek için alan daraltma amaçlı bazı pozisyonlarda kaymak durumunda kaldım :)
  • Yaw arkadaş burada o kadar bahsediliyor yok kayılıyor yok uzun top oynanıyor yok orta kafa gol yok geride top çevriliyor. Ulan bunları yapmıyım millet uyuz oluyordur diye başlıyorum maça 200 maç yapmışımdır daha bunları yapmayan tek bir kişi bile çıkmadı karşıma.
    Herkes kayıyor
    Herkes orta kafa gol oynuyor
    Herkes ileri uzun top atıyor
    Herkes santradan gole gidiyor
    Herkes öne geçtimi geride top çeviriyor

Millet bakmayın forumda bunların suç gibi gösterildiğine. Kendi oyununuzu oynayın. Kayacaksanız kayın. Bazen sırf defanstan topu çıkartmak için uzun top oynuyorum forum öyle bir etkilemiş ki beni uzun top oynama diye uzun top ile çıkmayıp gol yiyorum.

Bu forumda bunları yapanlara küfreden en az 3 kişi ile karşılaştım 3'de en az 10 kere kaymıştır. Santradan direk gole gitmiştir. Uzun topları saymıyorum bile.

Herkes keyfine göre oynasın oyun bu. Lag yapmayın yeter.

• quote:

Aynen usta zaten lagdan oyun oynayamadık bende gol yememek için alan daraltma amaçlı bazı pozisyonlarda kaymak durumunda kaldım :)

Evet bu hileciler anca bundan anlar. en doğrusunu yapmışsın sen

• disclosure D kullanıcısına yanıt
    Evet lagsız oynandığı sürece bu oyunda herşey mubah.biri şişiriyor biri arapası kokluyor. Dediğin gibi herkesin bi hilesi var, bu forumda bile.

• gili trawangan kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam

• ya millet bu maç sonu gelen ezik menejerlerden ronaldo robben cıkartiyoda ben 3 aydir felan oynuyorum 1 kere siyah top gelmedi ezik menejerlerden. siyah topu tutturma taktigimi var acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahramantark -- 24 Şubat 2016; 14:23:18 >
  • Myclup maca girmeden oyun ipuclarinda yukleniyo dio 10 dk kaldi boyle bekliyorum bende puan gitmesin die basina gelen oldumu daha once

• Football Always kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler hocam ,eve ikinci net çektikten sonra başladı bu problem, ikinci netim olan ttnetin zyxel modeminde başladı sonra superonline sıçradı ttneti kestim ama sorun hala devam ediyor önceden bu hatayı hiç vermeyen modem şimdi hız testi yapınca "kullandığınız yönlendirici ip parçası paketlerini desteklemiyor olabilir" şeklinde hata veriyor çoğunlukla, hata vermese bile hız 3 ü geçmiyor :( maçlar hep gecikmeli yapmadığım şey kalmadı sorun çözülmüyor, kardeşinle maç yaptık ona bile sıçradı , düzeltebilirsem seninle de maç yapmak isterim hocam düzelmezse pese veda edeceğim artık :(
  • sirkumsali S kullanıcısına yanıt
    :)) top nası yok oldu ya
  • 
Sayfa: önceki 11071108110911101111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.