Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2010 Yamaları ve Yama Programları-ANA KONU(Güncel)-exTReme'10 Geldi! (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
1
Favori
221.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jas0n_b0urn3

Ya arkadaşlar bu pes 2010'da arkadaşlarla evden eve oyun oynamak için bir yama falan yüklememiz gerekiyor mu? (bizdeki pes lisanssız tabiki )

2010'da yok öyle bişey. Lisanslı oyun olması ve Konami Server'larından oynaman şart.

2009 oynayabilirsiniz ama.
  • Beyler ben devrim yamasını indirdim çok süper hiç bir hata yok da şu ekranı büyütemiyozmu yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan_41

Beyler ben devrim yamasını indirdim çok süper hiç bir hata yok da şu ekranı büyütemiyozmu yaw

Oyunun kurulu olduğu dizinde settings var oraya girerek ekran boyutunu ayarlayabilirsiniz.
  • Tmm kardeş saol önceden oraya bakmıştım olmuodu çözünürlüğü düşürmüşüm yükseltince oldu BİDE BİR SORUM DAHA OLCAKTI BEYLER ŞU MASTER LİG PARA HİLESİNİ BİLEN VARSA SÖLEYEBİLİRMİ Bİ TÜRLÜ YAPAMADIM
  • Beyler şimdi en iyi patch pesedit v4 mü ?

kurarken :

pes 2010 v1.3 official patch
    pesedit v4.0
    pesedit v4.0.1 fix

sırasıyla kurarak rahatlıkla oynuyoruz ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Beyler şimdi en iyi patch pesedit v4 mü ?

kurarken :

pes 2010 v1.3 official patch
    pesedit v4.0
    pesedit v4.0.1 fix

sırasıyla kurarak rahatlıkla oynuyoruz ???

Aynı şekilde kur ve oyuna başlarken PESEDİT exe 'sinden başla. Bütün takımları oyunda sorunsuz görürsün.
  • Ya beyler en az partlı extreme 2010 linkini bilen varsa verebilirmi
  • Yamalardan Nefret Ediyorum. Skorboard Yaması Yükledim. Oyun Bozuldu. Save Klasörünü Yedekledimde Unknown Format Falan Diyor. Oyunu Tamamen Kaldırdım Bilgisayarımdan.
  • Sadece (futbol topu paketini) nasıl kurulacağını kısa anlatacak yada "ALINTI" yaparak cevap verecek bir arkadaş varmı acep! Tek istediğim şu dünya kupasında kullanılan adidas marka topu oyun içine eklemek! Onun dışında oyun herşeyi ile istediğim gibi.Birkaç deneme yaptım ama malesef başarılı olamadım!
  • Mükemmel...
  • Ya şimdiye dek pes oynamışlığım yok futbol ile de aram yok zaten.

Ama arkadaş Turkcell Super Lig Yaması istiyor. Nette buldum ama onlar 8MB falan büyük ihtimal 2-3 forma falan. Arkadaşın dediğine göre 150-200MB lık bir şeymiş.

Bununla ilgili bir link ya da linkler verebilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

Ya şimdiye dek pes oynamışlığım yok futbol ile de aram yok zaten.

Ama arkadaş Turkcell Super Lig Yaması istiyor. Nette buldum ama onlar 8MB falan büyük ihtimal 2-3 forma falan. Arkadaşın dediğine göre 150-200MB lık bir şeymiş.

Bununla ilgili bir link ya da linkler verebilecek olan var mı?

Yama sitelerini incele hocam istersen. Orda yamanın detayları da yazar.

http://www.turkcespiker.com/
    http://www.soccercenter.net/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madenci ilyas -- 31 Ağustos 2010; 12:41:58 >

• master leaguede istediim gibi edit yapamıyorum nasıl çözerim mesela milan real arsenal gibi takımları aynı lige toplamak istiyorum ama olmuyor pesedit kullanıyorum
  • GamingAccess Community Patch için teşekkürler
  • Arkadaşlar bende pc'de oynuyorum yalnız ps3 oynadıgımda oyuncuların kafasının üstünde isimler vardı pc'de 1-2 die yazıyo isimler ekranın altında yazıyo bunu nasıl ps3 gibi oyuncuların kafasının üstünde isimleri görebiliriz
  • PesEdit 4.0 çıktı...
  • PES'te şu ana dek hiçbir reklam panosu,stadyum,oynanabilirlik,scoreboard ve world cup yaması kurmayı başaramadım..her girişimimde oyunun içine ediyorum setup exe çalışmaz oluyor cracklıyorum gene aynı..

sanırım kitserver kullanmayı bilmeden yamaları setup şeklinde kurmak yetmiyor ve imkansız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

PesEdit 4.0 çıktı...

Link varmı nasıl kuracazz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ere21m

quote:

PesEdit 4.0 çıktı...

pesedit.com'a gir zaten görüceksin yamayıda linklerinide.

Kurmak ise çift tıklamak ve ileri ileri demekten ibaret.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ere21m

quote:

PesEdit 4.0 çıktı...

pesedit.com'a gir zaten görüceksin yamayıda linklerinide.

Kurmak ise çift tıklamak ve ileri ileri demekten ibaret.

nedense hiç öyle olmuyo.. :( yanlış anlamayın size değil bu sitemim..adam akıllı bi yama kurmayı ben beceremiyorum..ufak bi reklam panosu yaması için bile kitserver isteniyo..

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.