Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2010 Yamaları ve Yama Programları-ANA KONU(Güncel)-exTReme'10 Geldi! (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
1
Favori
221.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MİY1988

quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

quote:

Orijinalden alıntı: ere21m

quote:

PesEdit 4.0 çıktı...

Link varmı nasıl kuracazz...

pesedit.com'a gir zaten görüceksin yamayıda linklerinide.

Kurmak ise çift tıklamak ve ileri ileri demekten ibaret.

nedense hiç öyle olmuyo.. :( yanlış anlamayın size değil bu sitemim..adam akıllı bi yama kurmayı ben beceremiyorum..ufak bi reklam panosu yaması için bile kitserver isteniyo..

Sadece dediklerimi yaparsan sonuca ulaşacaksın;
    1-PES'e dair PC'nden herşeyi sil ve ardından normal bir şekilde PES 2010 yükle
    2-PES 2010 1.03 Official Patch indir, setup exe'sini kur (kurdan kastım hep çift tıkla ve ileri ileri de)
    3-PES 2010 1.03 Official Patch için olan Crack'i dizine kopyala ve değiştir (Normal Crack'leme)
    4-Oyuna gir, System Settings'ten en alttaki Download seçeneğini seç ve downloadın bitmesini bekle, bitince oyundan çık.
    5-PESedit.com Patch 4.1'in setupuna çift tıkla ve sadece ileri ileri de.
    6-Masa üstüne gelen PESedit.com Patch selector'ü kullanarak settings'i ayarla veya oyuna gir gerisi sana kalmış.
    7-Eğer yamayı kurduktan sonra oyuna girerken "d3dx9_37.dll" hatası verirse internetten bu dll dosyasını indir ve "C:\Windows\system" klasörüne at. Oyuna tekrar gir.
    8-Hepsi bu kadar, iyi oyunlar

• şuan çıkmış olan 4.1 patchi peseditin pes 2010 için yapacağı son patch ve transfer bitim gününe kadar olan tüm transferler oyuna dahil edilmiş, pes 2011 çıkana kadar buna devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

quote:

quote:

quote:

quote:

PesEdit 4.0 çıktı...

nedense hiç öyle olmuyo.. :( yanlış anlamayın size değil bu sitemim..adam akıllı bi yama kurmayı ben beceremiyorum..ufak bi reklam panosu yaması için bile kitserver isteniyo..

2-PES 2010 1.03 Official Patch indir, setup exe'sini kur (kurdan kastım hep çift tıkla ve ileri ileri de)
    3-PES 2010 1.03 Official Patch için olan Crack'i dizine kopyala ve değiştir (Normal Crack'leme)
    4-Oyuna gir, System Settings'ten en alttaki Download seçeneğini seç ve downloadın bitmesini bekle, bitince oyundan çık.
    6-Masa üstüne gelen PESedit.com Patch selector'ü kullanarak settings'i ayarla veya oyuna gir gerisi sana kalmış.
    7-Eğer yamayı kurduktan sonra oyuna girerken "d3dx9_37.dll" hatası verirse internetten bu dll dosyasını indir ve "C:\Windows\system" klasörüne at. Oyuna tekrar gir.

tek kelimeyle teşekkür ederim,hayatımda ilk defa PES10'da bir patch'i başarıyla kurdum..

4.1 patch'a gelince,

ben yorum yapamıyorum..yeni baştan bir oyun olmuş.....o kadar zevk veriyor ki..hele 1910'lu yıllardaki topta eklenmiş,o kadar takım o kadar all-star o kadar müthiş reklam panoları ve oynanış biçimleri var ki..anlatamam...

ayrıca GS'de misimoviç bile var..üstelik forma fontu aynı..%100 hiçbir şey çakma değil..aslına uygun şekilde..

HELAL OLSUN BE !!!!!!!!!

• Boşuna konuşmuyoruz dimi :)

O bahsettiğin yamalarda kurulum sorunu sadece Türk işi yamalarda oluyor.

Yabancı makerlar bu işin piiri. Setup şeklinde kur bak keyfine :)
  • quote:

tek kelimeyle teşekkür ederim,hayatımda ilk defa PES10'da bir patch'i başarıyla kurdum..

4.1 patch'a gelince,

ben yorum yapamıyorum..yeni baştan bir oyun olmuş.....o kadar zevk veriyor ki..hele 1910'lu yıllardaki topta eklenmiş,o kadar takım o kadar all-star o kadar müthiş reklam panoları ve oynanış biçimleri var ki..anlatamam...

ayrıca GS'de misimoviç bile var..üstelik forma fontu aynı..%100 hiçbir şey çakma değil..aslına uygun şekilde..

HELAL OLSUN BE !!!!!!!!!

Bir şey değil Oynayabilmenize ve beğenmenize sevindim bol PESEDIT'li günler

• beyler pesedit 2010 patch 4.1 süper kurdum misimovic felan tüm transferler güncel .

ben burdan indirdim
    http://www.pespatchs.com/2010/09/pesedit-2010-patch-41-coming-soon.html
  • hagi ilk öncelikle geçmiş olsun

ben pes 2010 cdsini aldım ve pcye yükledim girdigimde şu hatayı alıyorum No disc inserted please insert the original ''Pro Evolution soccer 2010''CD\DVD Yardım edebilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: canmy

hagi ilk öncelikle geçmiş olsun

ben pes 2010 cdsini aldım ve pcye yükledim girdigimde şu hatayı alıyorum No disc inserted please insert the original ''Pro Evolution soccer 2010''CD\DVD Yardım edebilirmisin

Crack yapman lazım
  • Arkadaşlar PES 2010 oyununun en iyi yamalarını içeren bir paket varmı? Yada şunları indir diyebileceğiniz bir öneriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

Arkadaşlar PES 2010 oyununun en iyi yamalarını içeren bir paket varmı? Yada şunları indir diyebileceğiniz bir öneriniz var mı?

Aşağıya bir bak derim

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

PesEdit 4.0 çıktı...

4.1 patch'a gelince,

HELAL OLSUN BE !!!!!!!!!

• @cianni

Teşekkürler. O kadar çok mod vs. varki. Hangisi sorunsuz, iyidir bilemedim.
  • quote:

quote:

4.1 patch'a gelince,

HELAL OLSUN BE !!!!!!!!!

Bir şey değil Oynayabilmenize ve beğenmenize sevindim bol PESEDIT'li günler

hocam bişey soracağım.

4.1 i yükledim. Orada Run as Administrator var ona tıklayınca kullanıcı adı ve şifre istiyor.

oralara ne yazacağım acaba.

eğer windowsun kini istiyorsa ben şifre kullanmıyorum ama şifresizde bi türlü giriş yapmıyor.

• @greenman

Açıkçası administrator olarak çalıştırmayı unutmayın diyor ama bunu kullanmıyorum ben de. Normal olarak pes2010'u seçiyorum ve sorunsuz oynuyorum
  • Peki bunun üzerine türkiye ligi ve türkçe menü filan kurabiliyormuyuz? ( saçma bir soru olduysa şididen özür dilerim). Patch sorunsuz yüklendi, gerçekten çok güzel olmuş, ben çok uzun zamandır ilk çıkan türkçe versiyonla oynuyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahtemas

Peki bunun üzerine türkiye ligi ve türkçe menü filan kurabiliyormuyuz? ( saçma bir soru olduysa şididen özür dilerim). Patch sorunsuz yüklendi, gerçekten çok güzel olmuş, ben çok uzun zamandır ilk çıkan türkçe versiyonla oynuyordum.

Karıştırırsın herşeyi.

Sorunsuz bi türkiye yaması yok çıkmadı çıkmazda.

Hiç bulaşmadan devam et :)
  • Merhaba arkadaşlar bir süredir Pes2010 için turkcell süper lig yaması arıyorum bulduklarımı indirdim kurulum aşamasında bir yere kadar söylenenleri yapıyorum ama tüm yamalarda hep aynı yerde hata verdi sorunsuz kurup oynayabilceğim turkcell süper lig yaması linkini verirseniz çok sevinirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: siyahtemas

Peki bunun üzerine türkiye ligi ve türkçe menü filan kurabiliyormuyuz? ( saçma bir soru olduysa şididen özür dilerim). Patch sorunsuz yüklendi, gerçekten çok güzel olmuş, ben çok uzun zamandır ilk çıkan türkçe versiyonla oynuyordum.

Karıştırırsın herşeyi.

Sorunsuz bi türkiye yaması yok çıkmadı çıkmazda.

Hiç bulaşmadan devam et :)

Radeonun dediğini yaptım, sorunsuzum boşver türcell ligini...

• 4.1 patch süper olmuş oyun çok zevkli hale geldi şimdi işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkytolky

4.1 patch süper olmuş oyun çok zevkli hale geldi şimdi işte

kesinlikle ve kesinlikle öyle...Sanal zeka o kadar iyi işlenmişki..gerek moral bozulma olayı olsun gerek motivasyon kaybı ve motivasyonun skor farkından sonra lehimize çevrilmesi olsun,gerek bazı sürpriz sonuçlar olsun..yani ne diyim..bu yamadan önce kuru kuru oynuyormuşum..

Radeon ve cianni çok sağolun...

ayrıca bir şey soracağım..ben o kadar düz bir oyuncuyum ki,ne oyuncu değişikliği ne taktik ne oyuncu kartlarına dokunmam..çok nadiren taktiği değiştiririm belki..

oyundan (management ayarlarından) oyuna daha çok zevk verecek önerileriniz nelerdir ?

• beyler bu oyuna bi yama vardı resmi olmayan efsane kadroların olduğu( milan 2005 - 2007 barcelona 2006 madrid los galacticos galatasaray 2000 türkiye 2003 milan van bastenli kadro gibi )erden bulabilirim bu yamayı
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.