Şimdi Ara

Prison Break - 5. Sezon Bitti (844. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.999
Cevap
116
Favori
607.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu karaktere uyan bir kaç oyuncu var, aynısı Sucre için de geçerli. Dİğerleri zaten bir şekilde uydurulur. Zor karakterler. :)
  • T-Bag : Captivity of Negativity (Olumsuzluğun tutsağı)

Turkish T-Bag : Dertler derya olmuş ben de bir sandal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

T-Bagi nasıl yapacaklar çok merak ediyorum

T-Bag i agir müslüman biri yaparlar hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Ben de duydum. Kıvanç oynayacakmış yakında kokusu çıkar.
    Kadroyu kurdum:

Scofield: Çağatay Ulusoy
    Burrows: Kıvanç Tatlıtuğ
    T-Bag - İlker Aksum
    Sara - Tuba Büyüküstün
    Sucre - Rıza Kocaoğlu
    Abruzzi - Oktay Kaynarca
    Bellick - Şevket Çoruh
    A.Mahone - Özgür Ozan
    Kellerman - Gürkan Uygun
    C-Note - Pascal Nouma
    Lj - Alperen Duymaz
    Gretchen Morgan - Merve Boluğur
    Henry Pope - Tamer Levent
    Veronica Donovan - Deniz Çakır

karakterler orijinallerine çok benziyor bir kaç tanesi hariç ben böle bişi olacağına inanmıyorum
  • Resmi aciklama geldi. Hadi hayirli olsun.

• 6. sezon gelecek diyola

https://www.planetdp.org/article/prison-break-yeni-boeluemleriyle-geri-doenecek-art496

5. sezon kötü olsa da gelsin diyorum ben.
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    5.sezonda
    yemende ki içsavaş ortamı bence çok harika bi şekilde verilmiş.
  • Dizinin 6.sezonu için duyduklarımı söyleyeyim.
    1-Sezonun Çin'de geçeceği söyleniyor.İnşallah doğru olmaz.Bence Fox River'da olmalı tekrar ama nasıl içeri girecekler bilmiyorum.
    2-T-Bag'ın bu sezonda olmayacağı yönünde söylentiler mevcut.En son taciz suçlamalarıyla karşı karşıya olan Robert Knepper,iZombie
    dizisinde halen oynuyor.Bence kesinlikle olmalı çok büyük kayıp olur dizi için.
  • ya 5.sezonu ücreti karşılığında izleyebileceğimiz bir alan yok mu? hiçbir yerde bulamıyorum
  • Patient93 kullanıcısına yanıt
    sohbet banım var özelden yazamıyorum yardımcı olduysam ne mutlu
  • temhemrime kullanıcısına yanıt
    T-bag ve Mahone'un dizide olacağ söyleniyor. Bu arada dizi Fox River'da olmaz çünkü, o binalar geçtiğimiz sene yıkıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elensar77 -- 11 Ocak 2018; 13:38:50 >
  • Hadi hayırlı olsun.
    6. sezon 1. bölüm senaryosu tamamlanmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6.sezon olcağı imdb ye bile düşmüş herhalde mini olmaz bu sefer adam gibi olur mahone reyis bunda kesin gelmeli o olmassa olmuyor birde eski oyuncular çok az gözükmemeli ya sucre felan mini olanda çok az yer vermişler yeni aksiyon bekliyoruz reyislerden :D 2019 u bulmasa bari yayınlanması

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Hadi hayırlı olsun.
    6. sezon 1. bölüm senaryosu tamamlanmış.

ve şöyle bir şey

• Mahone reyis olmalı yav, scofield harici dizide beyni olan tek insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BurakBey -- 13 Mart 2018; 3:26:5 >
  • Yahu bu kadar fanatikleşmeyin beyler o rezalet 5.sezondan sonra neden hala devamını istiyorsunuz dizinin anlam veremiyorum. Ben bile millete tavsiye ederken diyorum hep 5.sezonu rezaletti ama genel olarak çok güzel dizi diye.
  • Shonen Jump kullanıcısına yanıt
    5. sezon kötüydü belki ama yapacak birşey yok bağımlılık bir çok kişi için bu dizi. Tr'de başka dizi izlemeyeni çok gördüm, dünyada kitlesi de çok büyük. İster istemez heyecanla bekliyor insan.
    Ayrıca evet belki ben fanatik olabilirim, 30 kereden çok tekrar izledim, her kelimesini ezbere bilirim. Kolumda dövmesi dahi var PB'nin. :d
  • 5. sezon bence kötü değildi, aceleye getirilmiş gibiydi. 6. sezona geçiş gibi de değerlendirilebilir. Bence 20 bölümlük sezonlar gelmeli.
  • Yeni sezonda Sucre ve Mahone'un olacağı kesinleşti. Dizinin 'tam anlamıyla' başlangıcına, ilk karelerine dönüleceği söyleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 24 Mart 2018; 0:32:44 >
  • bu dizi bitmez :D oh süper gelsin, tam kadro olsunn yeni hapishane macerası yapılsın ya :D
  • 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.