Şimdi Ara

Prison Break - 5. Sezon Bitti (842. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.000
Cevap
116
Favori
607.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sistemli adam

6.sezon olacak mı

2019 u bekleyin hocam. Herşey o zaman netlesir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En geç 4-5 ay sonra netleşir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6. sezon için açık kapı bırakacağım diye saçma sapan bir final izlettiler bize. Çok aceleye gelmiş son bölümler... 2 seneye yakın bekledik bir de.
  • Prison Break 6. sezon çok yakında
  • Ufak ufak başladı senaryo, projelendirme görüşmeleri.
  • Mishakal kullanıcısına yanıt
    Hocam bir paylaşım falan mı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

6. sezon için açık kapı bırakacağım diye saçma sapan bir final izlettiler bize. Çok aceleye gelmiş son bölümler... 2 seneye yakın bekledik bir de.

Bi geçiş sezonuydu zaten hocam bu . büyük ihtimal flashbackler ile beraber bu havada kalan olaylar 6. Sezonunda aktarılacak . 5. Sezonun bu kadar aceleye gelmesinden biri ise oyuncuların başka dizilerde de oynuyor olması . adamlarin belli bir dizi akışı var zaten . bu kadar kişiyi bir araya toplamalari bile bu kadar yıl sonra bi mucize. İnşallah 6. Sezonda herşey açıklığa kavusur . bu mini sezon yetmedi bana . 10 sene sonra gelse bile gene ayni tat ile izlerim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

Hocam bir paylaşım falan mı var?

Wentworth Miller'ın instagram paylaşımına bak hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Prison Break'in starlarından Robert Knepper, 1992 yılında Gas Food Lodging filminin çekimleri sırasında kostüm tasarımcısı Susan Bertram'ı taciz etmekle suçlanıyor.

Rolünü çok iyi oynuyordu şimdi anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Prison Break'in starlarından Robert Knepper, 1992 yılında Gas Food Lodging filminin çekimleri sırasında kostüm tasarımcısı Susan Bertram'ı taciz etmekle suçlanıyor.

Artık onun da kariyeri bitti. Eğer haberler doğruysa ve dizi devam ederse kendisini göremeyebiliriz.

• Salı günü Dominic Purcell(Lincoln) instagram hesabından Prison Break ile ilgili fotoğraf attı. Paul Sceuring(Senarist) bu fotoğrafı twitter da paylaşarak, ateş olmayan yerden duman çıkmaz yazdı. Son zamanlar da baya dillenmeye başladı. Wentworth Miller'da son oynadığı diziden ayrıldı. İşaretler gelmeye başladı. 2018 çekilir, 2019 yayınlanır gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elensar77 -- 16 Kasım 2017; 11:38:29 >
  • Ben bu kadar uzun aradan sonra, farklı dizilerde oynayan oyuncuların, kötü performans sergilediklerini düşünmüyorum.

Senaryo biraz aceleye gelmişti bu kesin. Ortadoğu teması hiç yakışmamış. Reytinglerede yansıdı. Sahneler çok abartılıydı. Özellikle Dominic Purcellin sahneleri dövüşleri, kaçışları gerçekten yakışmamıştı diziye. Çok abartılı sahneler bombalar, kovalamacalar vs. Daha gerçekçi olmalıydı.

Ben 6.sezonda düzeleceğini umuyorum. Şüphesiz izlediğim onlarca diziden bana göre en iyi 2 diziden biri PB'dir.
  • 5.sezona yenı başladım pek mantıklı gelmedı sarmadı da ama izleriz yanı.Scoldfield’in durumu ameliyat ile bağlantılı olabilir bence.

Ayrıca adam nıhayet fısıl fısıl konusmayı bırakmıs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gunaydin.

6. Sezon kesin geliyor. :)))

• Geçen sezonu zar zor bitirmiştim. Hatta buraya yorum yazma gereği bile duymamıştım Yeni sezona başlamam.

• 6.sezon geliyor.Fox River'da geçicekmiş diye duydum bazı yerlerde.Acaba nasıl girecekler Fox River'a?

Ancak korktuğum şeyler var.

1-Bu sezonun 5.sezon gibi kötü olması inşallah öyle olmaz.

2-Dizinin reytingleri düşük,6.sezonun son sezon olma ihtimali beni üzüyor.İnşallah en az 2 sezon daha izleriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Geçen sezonu zar zor bitirmiştim. Hatta buraya yorum yazma gereği bile duymamıştım Yeni sezona başlamam.

başlarsın aha yazıyorum buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Geçen sezonu zar zor bitirmiştim. Hatta buraya yorum yazma gereği bile duymamıştım Yeni sezona başlamam.

başlarsın aha yazıyorum buraya

Şimdi üstte gördüm Fox River varsa başlayabilirim.

• 5. sezon kötü değildi sizi arap havası falan sarmamıştır büyük ihtimal sadece finali biraz erken geldi
  • Ayrıca Robert Knepper(T-Bag) taciz suçlamalarıyla meşguldü son zamanlarda.Acaba dizide olur mu bilemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.