Şimdi Ara

prins dönüşüm kiti hakkında (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.824
Cevap
43
Favori
547.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yüksek emışlı sıcak motorlar lpg ye tam uyumludur. bu araçlardada durum böyle. asgarı tasarruf oranı % 40 .
  • quote:

Orijinalden alıntı: clearskies

quote:

Orijinalden alıntı: çetinsayotogaz

MERHABA
    hatırlı olsun aracınız kaç model mazda 6larda direct injeksiyonlu modelleride var
    bize yazar iseniz size detaylı bilgi verebiliriz saygılar
    info@cetinsayotogaz.com 0216 574 97 33 0532 4888991 0532 579 18 31

2015 model almayı düşünüyorum, birde montajı ve ince ayarları 1 gün içerisinde biter mi?

araç yenı nesıl ecoboost motor olmalı. bu aracada DLM sıstemı olur. montaj süresı 2 dür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: av.ilhami

quote:

Orijinalden alıntı: clearskies

Arkadaşlar hepinize kolay gelsin, benim şöyle bir sorum olacak:

Yeni Mazda 6 almak üzereyim (2.0 benzinli 165 PS AT (6 ileri Activematic)
    , daha önce prins markasından çok memnun olduğum için yine prins taktirmak istiyorum. Acaba alacağım araç buna uygun bir araç mı?

prins her marka ile uyumlu ancak.....
    ustalar her marka ile uyumlu değil
    hangi usta sizce en iyi araştırın ve gerekirse dünyanın öbür ucuna gidip montaj yaptırın.
    dün bana prins takanların bir zararını daha öğrendim: malum 1yıla yakın lpg yi söktüm de dolaşıyorum. dün ankaraya gittim yetkili Volvo servis diagnoz ile bağlanamadı araca. sebep ve sonuç; lpg tesisatı elektrik tesisatına zarar vermiş: yanık kablolar vs.anlaşıldı şimdi aracı ankaraya bırakıp bileciğe dönüyorum
    marka iyi ama takan kötüyse yapacak bişey yok!!!!! aynı nakarat; MARKA DEĞİL USTA İYİ OLSUN.

dedığınız gıbı marka değıl ustadır sonucu belırleyen.

• HYUNDAI IX35 PRINS DLM MONTAJI

• VW JETTA PRINS VSI 2 DI MONTAJI

• Herkese merhaba,
    Audi a4 1.8t hakkında bilgim yok araştırmalara devam ediyorum. Buradaki Kullanıcıların fikirleri benim için önemli. yeni golf 1.4 TSİ 122 dsg highline siparişi verdim. Ancak golf e zam gelme ihtimali yüksek olduğu için ikinci el piyasasına yöneldim. Ve aklıma a4 geldi. Farklı bir segment olduğunun farkındayım. Ancak piyasadan 3 tane a4 buldum. Bunlardan birisi 1.8tfsi 160hp, diğer ikisi 1.8t 120 hp. Yakıt tüketiminin çok fazla olduğunun farkındayım. Eski bir Civic kullanıcısıyım en fazla 2 ay dayanabildim sonra LPG de nefesimi aldım. Audi a4 Ün arkasında yazan 1.8t ve 1.8 tfsi arasındaki farkı merak ediyorum. Ve LPG bağlantısı yapılabiliyor mu. Bu lpdi dışında prins zavolli vs gibi marka LPG taktıran var mı, Yakıt tüketimi hangi oranda azalır. Tabi karşılaştırma yapılamaz ama daha önce golf kullanıp Audi a4 kullanan ya da fikirlerinize göre Sıfır full paket golf mu 2010-11 a4 mü. Yakıt ve ikinci el ayrıca konfor bakımından yardımcı olabilirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eyönetmen

quote:

Orijinalden alıntı: ugurozer

quote:

quote:

honda benzin ibresinin en azından kontağı açıp kapatıldığı zaman doğru göstermesi için bir yöntem yok mu? 2 de bir depo boş gösteriyor ve yakıt durumu hakkında hiçbir fikrimiz olmayınca çok sinir bozucu..

modül var mı? fiyatı ne kadar?

Modülü boşver hocam,benzin depon yarıdan fazla dolu olsun,gösterge otomatik yeniler kendini. Püf nokta burası.

eyw. birde öyle deneyelim.

sizdede crv araç mı var? tuketiminiz ne durumda?

Evet CRV var bende.Söylediğim yöntemi uyguluyorum,benzin ibresi düşüyor ama çeyrek depodan sonra gösterge tekrar düzeliyor. Tüketim zamdan önce 84 TL lik gaz almıştım. 41 litre,İstanbul şehir içi 311 km yaptım. Sakin kullanım tabi. Bence aracın yakışı çok iyi.

Kaç model aracınız ?
    Bende de 2008 crv var 90tl gaz ile 275km civarı yapıyorum çok da trafik görmüyorum istanbul halkalı civarında olduğum için
    Bende benimkine iyi yakıyor diordum :(
    Depo olayına gelince yarısan fazla da olsa yinede resetlemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: estamemuchoo

quote:

quote:

quote:

quote:

honda benzin ibresinin en azından kontağı açıp kapatıldığı zaman doğru göstermesi için bir yöntem yok mu? 2 de bir depo boş gösteriyor ve yakıt durumu hakkında hiçbir fikrimiz olmayınca çok sinir bozucu..

modül var mı? fiyatı ne kadar?

Modülü boşver hocam,benzin depon yarıdan fazla dolu olsun,gösterge otomatik yeniler kendini. Püf nokta burası.

eyw. birde öyle deneyelim.

sizdede crv araç mı var? tuketiminiz ne durumda?

Evet CRV var bende.Söylediğim yöntemi uyguluyorum,benzin ibresi düşüyor ama çeyrek depodan sonra gösterge tekrar düzeliyor. Tüketim zamdan önce 84 TL lik gaz almıştım. 41 litre,İstanbul şehir içi 311 km yaptım. Sakin kullanım tabi. Bence aracın yakışı çok iyi.

Kaç model aracınız ?
    Bende de 2008 crv var 90tl gaz ile 275km civarı yapıyorum çok da trafik görmüyorum istanbul halkalı civarında olduğum için
    Bende benimkine iyi yakıyor diordum :(
    Depo olayına gelince yarısan fazla da olsa yinede resetlemiyor

Selamlar hocam bendeki CRV 2009 model. Yakışı çok iyi aracın boyutuna göre tabi. Dün İzmir - İstanbul yaptım Izmirde aracı doldurdum. Yalova'da LPG bitmemesine rağmen gaz aldım 34 litre aldı depo. Depoda 8 litre kadar yakıt kalmıştı. 395 km yaptım. 100-110 km hızla. 20 krş civarı yakmış araç.

Ayrıca benim benzin ibresi kendini güncelliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_usta

VW JETTA PRINS VSI 2 DI MONTAJI

merhaba, araç 1.4 tsi mi 1.2 mi? motor kaç beygirlikti, biraz bilgi verebilir misiniz?
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    evet araç 1400 cc tsı. 90 kw 122 beygir. CAXA motor numarası. 17,5,20 med numarası . bu araçlarda benzın tüketımı yok. aynı sıralı sıstem montajı gıbı. ılk çalıştırmalar benzın sonrası ful lpg ıle çalışır. tabı sadece CAX A motor numarsı olan araçlara tek değıl. dığer araçlarada uygulama yapılıyor.
  • quote:

evet araç 1400 cc tsı. 90 kw 122 beygir. CAXA motor numarası. 17,5,20 med numarası . bu araçlarda benzın tüketımı yok. aynı sıralı sıstem montajı gıbı. ılk çalıştırmalar benzın sonrası ful lpg ıle çalışır. tabı sadece CAX A motor numarsı olan araçlara tek değıl. dığer araçlarada uygulama yapılıyor.

Prins VSI-2-DI sistemi, Tiguan 1.4 TSI CAVA 150bg.lik modellere de takılıyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Prins VSI-2-DI sistemi, Tiguan 1.4 TSI CAVA 150bg.lik modellere de takılıyor mu acaba?

CAVA 110 kw 1400 cc aracın lıstedekı sıstemı VSI DI . ama yınede yenı bır gelışme varmı dıye bakayım
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    malesef vsı-2 dı sıstemı bu arac ıçın yok
  • teşekkürler cevabınız için
  • eyönetmen E kullanıcısına yanıt
    Süper değerler
    Montajı kim yaptı ?
    Hangi renk enjektör takılı ?
    Nerden lpg alıyorsunuz?

• Çetinsayotogaz Toyota Corolla 0km

Prins lpg montaj resimleri

Lpg hakkında Detaylı bilgi için özelden bizimle irtibata geçebilirsiniz

• Merhabalar arkadslar bu sayfanin acilmasi cok faydali olmus.. 2013 model ix35 otomatik aracim var tup taktirmayi dusunuyom memnun olanda var olmayanda var ama genel olarak IYI USTANIN ön plana ciktigi goruluyor. Antalya metkezde bulunuyorum acaba antalyada taktiran var mi tavsiye edebilecek usta var mi
    Simdiden teşekkürler....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

CAVA 110 kw 1400 cc aracın lıstedekı sıstemı VSI DI . ama yınede yenı bır gelışme varmı dıye bakayım

slm bir abımız 4*4 150 ps olması lazım tıguna romana takdılar yaklasık 6 ay oldu takılalı dun abı nasıl dedım 28 kurus-30 kurus arası yakıyor dıye dusunuyorum dedı cekısde dusukluk yasanıyor dedı kendısı devamlı yol yapan bırısı yaklasık senede 100 bın km bakalım 6 ay sonra ne sonuclar gelecek

• Vsi 2 di montajı öncesi ve sonrası araç dinamometre ile ölçülen değerleri gösteren bir testiniz var mı prins ustaları?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estamemuchoo -- 17 Mayıs 2015; 22:39:24 >
  • cemalim32 C kullanıcısına yanıt
    Antalya bayılerınden bırınde PRINS DLM montajını yapabılırsınız
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.