Şimdi Ara

Prince of Persia: The Sands of Time Remake | PS5 | ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
8
Favori
7.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çözünürlük çok düşük. Ondan bir olmamışlık var galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani ben grafiklere çok takılmam ama remake dediğin şey her şeyi elden geçirmek demektir hocam. Eğer gerçekten bu grafiklerle çıkarsa %50 remastered yaptık desinler de millet boşuna ümitlenmesin :)) Uzun suredir çıkmasını beklediğimiz oyun buysa gerçekten üzülürüm.

• Warrior Within'i de isteriz.
  • Benim için rüya oyun gibi bir şey bu. Sekiz yıldır üçlemenin Remake'i istendi ve birebir Sands of Time konseptini portluyor adamlar. Next Gen için de gelecektir.

Nesine negatif yorumlar yazıldı anlamadım; Prince aynı Prince, mekanlar aynı mekan. Gameplay'in durumu belli değil sadece, onun dışında on numara.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake | PS5 | ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 10 Eylül 2020; 20:27:53 >
  • Dictattor kullanıcısına yanıt
    CGI ara video kısmı biraz basit gözüktü gözüme. Düşük bütçeli yapılmış olma ihtimalinden çekiniyorum. Ben daha çok yeni oyunlar gibi bir Remake bekliyordum. Port gibi değil. Resident Evil 2 ve Mafia 1 Remake gibi yeni oyun şeklinde. Benim için çok önemli bir oyundur Sands of Time.

-----

• Etkinlik kaçta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Prince of Persia: The Sands of Time Remake Official Trailer

• Ulan Ubisoft
  • Utanmadan 40$ istiyorlar bir de. Bari tam yap da 60$ iste... İndirimden alırım

• The Sands of Time Remake Resmi Duyuru Fragmanı | Ubisoft Forward 2020

• Grafiklerin kötülüğüne bir sözüm yok. Ama Sands of Time'daki Prens'in tipi orijinalinde de bu şekilde kötüydü. Warrior Within ile düzelttiler. Two Thrones'da ise oyun içi Prens WW'deki olmasına rağmen ara sahnelerdekini yine değiştirmişlerdi.
  • Her türlü oynayacağım fakat insan şuna remake demeye utanır.

• Bu versiyon da fena değildi yani, oldukça sihirli bir atmosferi vardı fakat POP serisinde kendini sürekli tekrar eden çok limited mekanikler var

o yüzden oynarken insan sıkılıyor. Üstüne mekanları tamamlamak için koydukları puzzle'lar da cabası!
  • Prince of Persia: The Sands of Time Remake | PS5 | ANA KONU

• Adamlar akilli sozde pop pop diyenlerin bakalim ne kadari alacak diye oyuna ayirdiklari butceyi az tutup yarim remake yapmis fiyatinida dusuk tutmus.Bir nevi nabiz yoklama. Bu oyunu seven adama bu grafikte yeter zaten fiyatida dusuk kesin almasi lazim. Eger fazla talep olmassa hakliymisiz deyip pop un ipini cekerler. Eger iyi satarsada ya devam oyunu gelir yada daha iyi bir remake ile gelebilirler. Kisaca milletin derdi pop mu yoksa uber super grafikli bir aksiyon oyunumu ona bakacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Adam yeniden amerika yi kesfetmis.Helal olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 14 Eylül 2020; 14:45:9 >
  • Dark-Samurai kullanıcısına yanıt
    Grafikle alakası yok. Oyunu rezil edip mobil telefon oyunu gibi yapmışlar. Kalitesiz uyduruk iş.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Bende onu anlatmaya calisiyorum. Yapacak birsey yok. Satislarina gore yeni bir pop yada kaliteli (Oynanis) remake yaparlar ps5 e. Re2 ve re3 ile kiyaslamayin o oyun kisaca pop tan daha populer oldugu icin remak i kaliteli yaptilar. Bu benim dusuncem tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 11 Eylül 2020; 16:56:30 >
  • Hayallerim yıkıldı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.