Şimdi Ara

PREY 2 (PS4 ANA KONU) [Bethesda Softworks] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
1
Favori
8.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

Demoyu denedim çıktığı gibi alıcam :)

O derece diyosun yani :) bi deneyim bende demoyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirmeye değer mi

• ben çok beğenmedim
    burada da video var

• Ben beğendim arkadaşlar, elimden geldiğince videoyu çekmeye çalıştım umarım hoşunuza gider iyi seyirler.
  • Kontroller cok kotu cok kasinti olmus. Akici degil cok kalas geldi bana. Silahlari da hic begenmedim. Grafikler muzikler konu cok yavan. Demo cikartarak intihar etmisler bence. Cikartmasalar meraktan satin alanlar daha fazla olurdu. Nereden gelmis bu ozguven anlamadim.

Bir dishonored'daki akiciligin uzagindan bile gecemiyor. Oynanis kotu olunca gerisi ne olursa olsun farketmiyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 28 Nisan 2017; 14:20:26 >
  • Yorumlara bakılırsa beğenen de var, beğenmeyen de her oyunda olduğu gibi zevkler ve renkler tartışılmaz. Oyunu bende indiriyorum akşama kadar inerse denicem.
  • Benim icin oncelikle hikaye...demo da hikaye umut verici...grafikler guzel...sesler guzel ancak oynanabilirlik yani kontroller bence olmamis...

• hikaye ilginç geldi eğer kaliteli bir şekilde derinleşirse hikaye anlamıdna baya güzel bir şey sunabilir. bunların dışında ortamı beğendim korku oyunu değil zaten gerilim yapıyor müzikler mimiclerden daha bi geriyor hatta baya başarılı olmuş. upgrade sistemi güzel.

bence dead space + bioshock evlenip çoluk çoçuğa karışmış o çocukta bu oyunmuş gibi geldi alıcam ben de. uzayda ve özellikle uzay istasyonlarında uzay gemilerinde geçen korku, gerilim seven bir insansanız özellikle dead space seven bir insansanız direkt atlayın bu oyuna.
  • İnanılmaz kötü bir oyun uzun zamandır bu kadar kötü grafikli oyun görmemiştim. Demosuna zor katlandım bastan aşağa fail bir yapım gördüğüm tek artısı aynı Doom da olduğu gibi gaza getiren müzikleri oda yersiz devreye girebiliyor. Kesinlikle uzak durun 60$ ınızı çöpe atmış olursunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun aslında sektörün yaratıcılık konusunda nasıl bir kabızlık içerisinde olduğunu açıkça gösteriyor. İlk Prey, kızıl derili ve uzaylı temasını birleştiren, ilginç mekan ve silah tasarımlarına sahip yaratıcı bir oyundu. Bu oyun ise biraz Bioshock, biraz Deus Ex, biraz Dishonored böyle ortaya karışık bir oyun olmuş, üzerine iki dakika kafa yorulmamış.
  • Mass effect ve prey 2 şimdiye kadarki hayal kırıklıkları kesinlikle.ikiside çok iyi olabilecekken vasat oyunlar oldular

• Sevdiğim tarzda bir oyun, bence iş yapar ama fiyatı kısa sürede düşecektir beklemek lazım.

• .

(
    )

• Merak edip alan yokmu aramızda oyunu? Herkes pusuya yatmış bekliyor sanırım Oyun elimde var ama Dualshock garantide olduğu için oynayamıyorum
  • bende hic begenmedim oyunu cok vasat kontrolller

o ufak bocekler halflifedan firlama ingiliz anahtari ile oldurucem diye cani cikio insanin.

tas yapan silahta cok sacma olmus

• Source kullanıcısına yanıt
    Çöpleri oynamakta üstüne yok kardeş trophy kasanları geçtin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Çöpleri oynamakta üstüne yok kardeş trophy kasanları geçtin

Olum sen çok oyun oynamaktan oyun beğenmiyon artık Bu oyun bana Half Life serisini hatırlattı nedense bir Half Life hastası olarak çok beğendim oyunu

• Dishonored yapımcılarından geliyor bu oyun ve kötü bir yapım olmasına imkan bile tanımıyorum. Her türlü kendisini oynatır ve başarılı olur.

• Bioshock, Dead Space, Half Life üçünün karışımı gibi olmuş, Uzayda geçmesi bile almam için yeter ama yinede puanları, yorumları beklemek lazım.
  • Oyunun demosunu oynadım açıkcası çok beğendim gerçekten oynarken beni içini çekti. Yalnızlık hissini gerçekten veriyor fakat nedendir bilinmez şu gerilim seslerini hiç beğenmedim oynarken insanın sinirlerini bozuyor daha iyi gerilim müziklerin olmasını isterdim açıkcası fakat yinede gerdi beni oynarken ter basıyor

Normalde grafik takıntısı birisi değilim ama grafikler gözüme çok hoş geldi, öyle kötü değil. Standart PS4'de oldukça tatmin etti beni. Oynanış olarak da iyi sıkıntı yaşamadım gamepad ile rahat oynanıyor. Oyunun optimizesi iyi hiç kastığını görmedim yağ gibi aktı götürdü beni

Oyun ne zaman indirim görürse o zaman almayı düşünüyorum takipteyim Arkane iyi iş başarmış gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 4 Mayıs 2017; 19:43:50 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.