Şimdi Ara

Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
761
Cevap
88
Favori
117.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sekoya81

Benim projesi alınmış bir arsam var yani evin nasıl olucağı belli,her türlü projeye göre prefabriği uydurabiliyormusunuz?Eğer öyle ise size projeyi gönderip fiyat isteyeceğim.

Tabiki...Siz Kendi Projenizi Gönderin Biz Onu Bizim Projemize Uygun Olarak Çizip Geri Dönüş Yapıyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KıLıCH

quote:

Benim projesi alınmış bir arsam var yani evin nasıl olucağı belli,her türlü projeye göre prefabriği uydurabiliyormusunuz?Eğer öyle ise size projeyi gönderip fiyat isteyeceğim.

Tabiki...Siz Kendi Projenizi Gönderin Biz Onu Bizim Projemize Uygun Olarak Çizip Geri Dönüş Yapıyoruz...

tamam 2,3 gün sonra eve döndüğümde projeyi bulup size yollayacağım,özelden konuşuruz.
  • quote:

quote:

quote:

tamam 2,3 gün sonra eve döndüğümde projeyi bulup size yollayacağım,özelden konuşuruz.

Hocam Projenizi Bana Değil info@villayapi.com Mail Adresine Gönderin Veya 0216 494 49 49 numaralı telefondan SATIŞ DANIŞMANI arkadaşlarla görüşün...Ben Dış Ticaret Sorumlusuyum...Amacım Sadece Bilgi Vermek...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam Projenizi Bana Değil info@villayapi.com Mail Adresine Gönderin Veya 0216 494 49 49 numaralı telefondan SATIŞ DANIŞMANI arkadaşlarla görüşün...Ben Dış Ticaret Sorumlusuyum...Amacım Sadece Bilgi Vermek...

tamam,teşekkürler.

• Kar marjlari nasil?
    Bilgin var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yib

Kar marjlari nasil?
    Bilgin var mi?

Bu Tamamen Firmanın Saklı Hakkıdır Hocam..Malesef Cevaplayamam...
  • Arakat Birleşim Detayı ;

Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız...

B Detayı ;

Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız...

Çatı Detayı ;

Detay Örnekleri ;

Taşyünü Karkaslı Pano Detay Resmi ;

Saçak Detayı ;

Sistem Kesit Detayı ;

Tavan Detayı ;

Taşıyıcı Sistem Detayı ;

Zemin Ankraj Detayı ;

Arkadaşlar Bazı Detayları Koydum...Resimler ve Çizimler Villa Yapı Mühendislik San. ve Tic. LTD. ŞTİ.' ne Aittir..İzinsiz Kullanılamaz...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rasta baba

prefabrik le çelik konstrüksüyonlu ev aynı şeymidir farklı ise farkı nedir

Çelik Kontstrüksiyon Evler İkiye Ayrılır...Biri Hafif Çelik Evler Yani Prefabrik...Diğeri de Ağır Çelik Evler Yani İskeleti Tamamıyla Ağır ve Kalın Çelikten Üretilmiş Evler...Ağır Çelik daha çok Büyük iş merkezleri,büyük hangarlar ya da Otel Yapımlarında Kullanılır...Ev İçin İse Hafif Çelik Prefabrik Evler Daha İyidir...Çelik Yoğunluğu Ne Kadar Çok İse Metalin İnsan Vücuduna Verdiği Zarar O Kadar Büyük Olur....Ki Gelir Seviyesi Yüksek İnsanlar Ahşap Evleri Tercih Etmektedir Bu Sebepten...

teşekkür ederim..
    peki bu evlerin neme dayanıklılığı nasıl benim yaşadığım bölge bir hayli nemli nemin olumsuz etkileri nasıl acaba.

• hocam yanlış anlamayın ses yalıtımı fazla iyi değil demişsiniz, banyo içinde mi durum aynı? Yani tuvalet ihtiyaçlarını dikkatli mi yapmalıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 31 Ekim 2012; 10:15:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

hocam yanlış anlamayın ses yalıtımı fazla iyi değil demişsiniz, banyo içinde mi durum aynı? Yani tuvalet ihtiyaçlarını dikkatli mi yapmalıyız?

O kadarda Değil Hocam :) Betonarmeye Oranla Ses Yalıtımı Düşük Ama Bu İğne Düşürseniz Sesi Alttan Ya da Yandan Duyulur Demek Değildir... :) Rahatlıkla Tuvalet İhtiyacınızı Giderebilirsiniz... :)
  • quote:

quote:

quote:

prefabrik le çelik konstrüksüyonlu ev aynı şeymidir farklı ise farkı nedir

Çelik Kontstrüksiyon Evler İkiye Ayrılır...Biri Hafif Çelik Evler Yani Prefabrik...Diğeri de Ağır Çelik Evler Yani İskeleti Tamamıyla Ağır ve Kalın Çelikten Üretilmiş Evler...Ağır Çelik daha çok Büyük iş merkezleri,büyük hangarlar ya da Otel Yapımlarında Kullanılır...Ev İçin İse Hafif Çelik Prefabrik Evler Daha İyidir...Çelik Yoğunluğu Ne Kadar Çok İse Metalin İnsan Vücuduna Verdiği Zarar O Kadar Büyük Olur....Ki Gelir Seviyesi Yüksek İnsanlar Ahşap Evleri Tercih Etmektedir Bu Sebepten...

teşekkür ederim..
    peki bu evlerin neme dayanıklılığı nasıl benim yaşadığım bölge bir hayli nemli nemin olumsuz etkileri nasıl acaba.

Nemli Bölgelerde Sıkıntı Olmuyor Hocam...Zaten Duvarlar Betopan İle Kaplı Her İki Yüzeyide...

Betopan Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız...

Betopan Nedir?

1984 yılından beri üretimi yapılan ve yapı sektörünün gözbebeği olan BETOPAN; ahşap, çimento ve sağlığa zararsız kimyasal katkı maddelerinin karışımından üretilmekte; hafifliğini, elastikiyetini, işlenebilirliğini ahşaptan, suya, rutubete dayanımını, yanmaya, çürümeye karşı direncini de çimentodan alarak, üstün yapısal özelliklerle kullanıcılara sunulmaktadır.
    Standart Üretim Boyutları
    Uzunluk : 2500 / 2800 / 3000 mm
    Kalınlık : 8, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 30 mm
    Ağırlık : 10, 13, 16, 18, 20, 23, 30, 38 kg/m²
    ÜRETİMDE diğer kalınlıklar , KESİMDE en ve boyda özel kesim mümkündür.

Malzemenin iyi özellikleri nelerdir?
    Nem Direnci
    Suya Dayanım
    Küflenmeme
    Yangın Direnci
    Yangın Direnci ( Birleşik Krallık Sınıfı)
    Avrupa Sınıfı
    Isı Yalıtımı
    Çarpma ve Darbe Dayanımı
    Makine ile İşlenebilirlik
    Hafiflik
    Nem Dayanımı
    Ses Yutma
    Biyolojik Atıklara Dayanım
    Deprem Dayanım
    Yangın Dayanımı
    Ortam Nemi ve Sıcaklık ile İlgili Hareketler

Betopan'ın Avantajları

Sağlığa zararlı hiç bir madde içermez.
    Mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.
    Prefabrik yapılar için idealdir.
    Suda şişmez, küflenmez.
    Nemden etkilenmez.
    Plastik değildir.
    Böceklenme yapmaz.
    Alev almaz.
    Montajı hızlı ve kolaydır.

Teknik Özellikler

Yoğunluk : ~1300 kg/m³
    Yanmaya direnç : Alev almaz (B1 DIN 4102 Part 1)
    Isı iletkenlik katsayısı ( λ10˚C kuru) : 0.15 W/mK
    Yüzeye dik eğilme dayanımı : 9 N/mm²
    Yüzeye dik eğilmede elastikiyet modülü : 4500 N/mm²
    *Malzeme özellikleri kısmında, herhangi bir özelliğin detayını görmek için mouse işaretçisini o özelliğin üzerine getirmeniz yeterli olacaktır.

Bunun Dışında Çelik Birleşim Yerlerinin Dış Tarafa Gelen Kısımalrında PVC Kapaklar Bulunuyor...Terleme Yapmaması İçin İse Binaların Alın Bölgelerinde Havalandırma Kanalları Bırakıyoruz... Yani Nem Konusunda Sıkıntı Yaşamazsınız...

• Kamyon tir fln gecerse sallaniyomu?

• herşey tamam güzelde

imarlı arsaydı falandı filandı derken hiç de ucuza çıkmıyor

her ne kadar imarlı yerinde olsa ayrıca dağın başına yapamazsınız bunun sosyal yaşam ulaşım ve güvenlik açısından riski büyük olur.

haa çatalcada arsan vardır, tarlan vardır, imarı vardır, keyfe keder yaptırırsın..

düşünsene yenibosnada yada benzeri bir semtte, beton evini yıkıp bu muhteşem görünen dubleks prefabrik evi yaptığını !!

bildiğin sirke dönersin, ilgi, soru yumağı ,hırsız ve kıskanç odağı olursun..

onun için evden çok nereye yapılacağı önemli.. yoksa yapılarınıza lafım yok gerçekten harika görünüyorlar.
  • Hocam rüzgar ile ilgili bir konu kafama takıldı. Bahsettiğiniz rüzgar şiddeti (100km civarı) direkt düz bir prefabrik yüzeye çarptığında oluşan sonuçlardan bahsetmişsiniz sanırım. Peki bu prefabrik yapılar daha yumuşak köşeli/oval panellerden yaparak yüzey direncini düşürmemiz mümkün mü? Yani kullanılan yapı malzemeleri standart olduğu için böyle bir esneklik veremiyor muyuz?

İkinci olarak ortamala 40 sene demişsiniz peki bu süreyi uzatmamız mümkünmüdür? Daha uzun vadeli prefabrik yapı malzemeleri mümkünmüdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

Kamyon tir fln gecerse sallaniyomu?

Hayır Sallanmıyor... Sabiha Gökçen Havalimanı'na 200 m² Köpek Barınağı Kurduk Mesela...Uçak Bile Geçse Sıkıntı Olmuyor :)

İki Yıl Önceki Eski Fabrika Ve Satış Ofisimizin Habertürk Ekolife Programındaki Tanıtım Videosu...

• quote:

Orijinalden alıntı: SoruSorcam

Hocam rüzgar ile ilgili bir konu kafama takıldı. Bahsettiğiniz rüzgar şiddeti (100km civarı) direkt düz bir prefabrik yüzeye çarptığında oluşan sonuçlardan bahsetmişsiniz sanırım. Peki bu prefabrik yapılar daha yumuşak köşeli/oval panellerden yaparak yüzey direncini düşürmemiz mümkün mü? Yani kullanılan yapı malzemeleri standart olduğu için böyle bir esneklik veremiyor muyuz?

İkinci olarak ortamala 40 sene demişsiniz peki bu süreyi uzatmamız mümkünmüdür? Daha uzun vadeli prefabrik yapı malzemeleri mümkünmüdür?

Hocam Ben Tamamen Standart Prefabrik Evler Hakkında Bilgi Veriyorum...Kıvrımlı Oval Yapılar Yapılabilir...Fakat Bunlar Hem Özel Projeler Hem de Yüksek Maliyetli Ürünler Olacağı İçin Konuda Yer Vermedim...

Daha Uzun Vadeli Prefabrik Yapılabilir Tabiki Panellerin Kalınlıkları ve Türleri Değiştirilerek Fakat Teknoloji Çok Gelişiyor...Uçan Evler Bile Görebiliriz 40 Yıl Sonrasında...Mevcut Şartlarda Kandırmadan,Yalana Gerek Kalmadan 40 Yıl Rahatlıkla Kullanabilirsiniz...40 Yıl Sonrasında Çelik Aksamlarında Ve Duvarlarında Sorun Yoksa Kullanmaya Devam Edersiniz...Sorunlu olan Bölgeleri Değiştirterek Yine Kullanabilirsiniz...

• Yapıların İç Kısımlarını Merak Eden Arkadaşlara Yardımcı Olsun Diye Aşağıdaki Linkten Evlerin İçlerini Görebilirsiniz...

Ayrıca Bu Birleşim Yerlerini Görmemek ve Düz Duvar Formu Görmek İsteyen Müşterilerimiz İçinse Ek Ücret İle Alçıpan kaplaması Yapıyoruz Ve Evinizin Prefabrik olduğuna Siz Dahil Kimsenin İnanamamasını Sağlıyoruz :)

Prefabrik Evler İç Görünümleri İçin Tıklayınız...
  • Biz zamanında prefabrik evleri araştırmıştık. İnternette fiyatları çok ucuz görünüyor ama işin içine o fiyata dahil olmayanlar girdiğinde beton evle arasında pek fark kalmıyor. Bir de ömrünü düşününce bize mantıklı gelmemişti. Bana göre prefabrik evin avantajı çabuk yapılıyor olması ve güzel görünmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

Biz zamanında prefabrik evleri araştırmıştık. İnternette fiyatları çok ucuz görünüyor ama işin içine o fiyata dahil olmayanlar girdiğinde beton evle arasında pek fark kalmıyor. Bir de ömrünü düşününce bize mantıklı gelmemişti. Bana göre prefabrik evin avantajı çabuk yapılıyor olması ve güzel görünmesi.

Fiyata Dahil Olmayan Zemin Betonu,Nakliyesi,Yüzey ve Zemin Kaplaması...40 m² Bir Evi Kurmak İstediğinizde Örneğin Sitede Fiyatımız 13.300 TL + 8.000 TL Ek Masrafı Olur...Yani 22.000-23.000 Liraya Dış Kapınız Çelik Kapı,İç Kapılarınız Amerikan Kapı,Pencereleriniz Kurşunsuz PVC,Anahtar Ve Prizleriniz VİKO olacak Şekilde 15-20 Günde Hazır Olur...

Beton Yaptırsanız Kaba İnşaatı+İnce işçilik+Artı Kapı Pencere ve Elektrik Tesisatı İle Ortalama 30.000 TL 40 m² İçin...Artı Harfiyatı da Var Tabiki...

Betonla Aynı Hesaba Gelmez Standart Bir Prefabrik Ev...

Tabi Dışına Siding İçine Alçıpan Artı Taşyünü Duvarlar Artı Sandviç Çatı Artı İç Kaplamalar En Kalitelisinden Olsun Derseniz O Zaman Betonla Aynı Olur Tabiki...Ama O zamanda Betondan Daha Sağlam Bir Yapıya Bürünür...

Beton Bir Binanında Ortalama Ömrü 40 Yıldır...Günümüz Yapılarından Bahsedersek... Nerede O Eski Yapılar Diyoruz Ama Malesef Teknoloji Geliştikçe Üretilen Ürünlerin de Kullanım Süreleri Kısalıyor...

• benim ev 40 +40 projede herhalde 30 bin tl civarı bir fiyata mal olur.
    Su basmanı ve diğer işçilik ile toplam ne kadara gelir acaba?
    Valla paradan daha çok düşündüren ise belediye ile yapılması gereken bir ton küsür yazışma,bürokratik işlem.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.