Şimdi Ara

Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
761
Cevap
88
Favori
117.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biz arsa aldık ve geçici süre için prafabrik gibi konteynır almayı düşünüyoruz 4-5 bine 1 oda 1 salon yapabilir miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

quote:

Orijinalden alıntı: Relapse_

quote:

Şu anda ABD deki fırtına bu yapıların tamamını uçurur.

Amerikadaki evlerin cogu prefabrik cahil kardes

O gördüğün uçan evler prefabrik cahil kardeş
    Bu konuda az çok bilgim vardır cahil ergen

Sadece boyle cok buyuk dogal afetlerde hasar aliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çevir kazı yanmasın

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çevir kazı yanmasın

ne alaka. ben gördüğümü söylüyorum ve o tarz evde yaşadım daha önce üstümüzden kasırga da geçti birşey olmadı

• Hocam bizde almayi dusunuyorduk ama sorularimiz var
    1) ne kadar dayanikli
    2) 3 odali bir ev ne kadar
    3) montaj nasıl yapiliyor siz mi kuruyosunuz
    4) zemine nasıl oturtuluyor kazmakfelan mi gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KıLıCH

quote:

Orijinalden alıntı: ExtraterrestriaL.

Ağırlık konusunda sıkıntı olur mu , örneğin içerisinde fazla ağır eşya varsa bina da çökme vb. durumlar görünür mü ?

Alt Katta Zaten Direk Betonun Üzerine Koyuyorsunuz Malzemeleri...Üst Katta İse m² de 200 Kg'a Kadar Yük Rahatlıkla Taşır Ve Yamulma Olmaz....

Vakti Olan Arkadaşlar Tuzla/İçmeler Kenarındaki Satış Ofisimize Gelip Örnek Binalarımızı Görebilir...

2 ay önce gelip bilgi almıştık

• Cidden şöyle bir evim olsun isterdim ya

Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız...

İleride böyle birşey yaptırcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: zarzana123

Hocam bizde almayi dusunuyorduk ama sorularimiz var
    1) ne kadar dayanikli
    2) 3 odali bir ev ne kadar
    3) montaj nasıl yapiliyor siz mi kuruyosunuz
    4) zemine nasıl oturtuluyor kazmakfelan mi gerekli

Dayaniklilik olayini anlattim yukarda...
    Ev fiyatlarinaWww.prefabrikevfiyatlari.com dan bakabilirsiniz...
    Montaj biz yapiyoruz...fiyata montaj dahil...
    Zemine beton atiliyor...kazmiyorsunuz,duz zemine beton attiriyorsunuz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waRRioR

quote:

quote:

Ağırlık konusunda sıkıntı olur mu , örneğin içerisinde fazla ağır eşya varsa bina da çökme vb. durumlar görünür mü ?

Alt Katta Zaten Direk Betonun Üzerine Koyuyorsunuz Malzemeleri...Üst Katta İse m² de 200 Kg'a Kadar Yük Rahatlıkla Taşır Ve Yamulma Olmaz....

Vakti Olan Arkadaşlar Tuzla/İçmeler Kenarındaki Satış Ofisimize Gelip Örnek Binalarımızı Görebilir...

Kimle gorustun acep hocam burada? İsim hatirliyor musunuz??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: waRRioR

quote:

quote:

Kimle gorustun acep hocam burada? İsim hatirliyor musunuz??

ordan geçerken uğramıştık ama ben içeri girmedim dışarıda sigara içmeyi yeğledim içmeler civarında bulunan 3-4 firmaya daha uğramıştık evi 2 yıl sonra almayı planladığımız için ben pek umursamadım açıkcası

• Biraz resim koyunda bakalım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ameofonte

Projeyi kendimiz getirip bir fiyat istersek ve uygun gelse kendiniz bizim getirdiğimiz ev projesini uygulayabiliyormusunuz yoksa tüm projelerinzi hazırmı ?

Sizin Projenizi tabiki uyguluyoruz...Karakalem çizseniz bile yeterli..Sizin Projenizi biz kendi ölçütlerimizde tekrar çizip size geri yolluyoruz fiyatıyla birlikte...Katalog ürünlerimiz genel olarak çok satılan ürünler..Malum hepsini koyamayız içine....İstediğiniz Projeleri reproje ederek size teklifle geri dönüş yapabiliriz...

Bak buna sevındım pekı turkıyenın her yerıne montaja gıdebılıyormusunuz yoksa sabıt bolgelerınızmı var?

• quote:

quote:

quote:

Projeyi kendimiz getirip bir fiyat istersek ve uygun gelse kendiniz bizim getirdiğimiz ev projesini uygulayabiliyormusunuz yoksa tüm projelerinzi hazırmı ?

Sizin Projenizi tabiki uyguluyoruz...Karakalem çizseniz bile yeterli..Sizin Projenizi biz kendi ölçütlerimizde tekrar çizip size geri yolluyoruz fiyatıyla birlikte...Katalog ürünlerimiz genel olarak çok satılan ürünler..Malum hepsini koyamayız içine....İstediğiniz Projeleri reproje ederek size teklifle geri dönüş yapabiliriz...

Bak buna sevındım pekı turkıyenın her yerıne montaja gıdebılıyormusunuz yoksa sabıt bolgelerınızmı var?

Dünyanın Her Yerine Montaja Ekip Gönderebiliyoruz Hocam...Gelen Montaj Ekibimizin Yeme,İçmesi ve Konaklaması Müşterimize Ait...Onun Dışında Herhangi Bir Ücret Ödenmiyor...

• Hocam beton ve prefabrik yapı malzemelerinin şöyle karşılaştırmalı mukavemet analizlerini içeren birer grafik koyaydın iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoruSorcam

Hocam beton ve prefabrik yapı malzemelerinin şöyle karşılaştırmalı mukavemet analizlerini içeren birer grafik koyaydın iyiydi.

Arkadaşlar Beton İle Prefabrik Evlerin Mukavemet Analizleri Çok Saçma Olur...Çünkü Beton Akışkandır ve %92 form Alır...Ama Prefabrik Pres Ya da Karkaslı Panellerden Oluşur...

Ki Zaten Prefabrik Betonarmeye Alternatiftir Ama Yerini Kesinlikle Alamaz...

Neden Prefabrik Sorusunun Cevabı ; Hem Vakitten Hem Nakitten Kazan,Hem Evinin Tasarımcısı Sen Ol,Hem Kullanım Alanın Büyüsün...

90 m² Betonarme Ev Alan Birinin Net Kullanım Alanı 82 m² ye Kadar Düşer...Ama Prefabrikte Kullanım Alanın Nettir..Çünkü iç Duvarların Sadece 6 cm Kalınlığındadır...

Bazı Arkadaşlar Fırtınadan Kasırgadan Bahsetmiş...Arkadaşlar Gerçekçi Olun Saatte 180 Km Hıza Ulaşmış Bir Fırtına Eiffel Kulesini Bile Alır Götürür...Sonuçta Kul Yapısı Bunlar...Ayrıca Saatte 100 Km Hızla Esen Rüzgara Göre Tasarlanmıştır...110 Olursa Ne Olur??? Çatınız Uçar...

Tabi Bunlar İçinde Başka Çözümler Var Sandviç Paneller Gibi Ama Onlarda Ekstra Maliyet Hep...

Ben Sadece Standart Prefabrik Evler Hakkında Bilgi Veriyorum Arkadaşlar Yoksa Para Olduktan Sonra Betondan 2 Kat Dayanıklı Ev Bile Yapılır... :)

• Önceden Yapılmış Ve Teslim Edilmiş Evlerimizden Örnekler...

Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız...
  • 100 km işi midemi bulandırdı,Türkiyede rüzgar sık sık olmasada 100 km yi geçebilir.Heleki küresl ısınma sonucu ,mevsim şartlarının gittikçe değiştiği şu günlerde.
  •  Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: sekoya81

100 km işi midemi bulandırdı,Türkiyede rüzgar sık sık olmasada 100 km yi geçebilir.Heleki küresl ısınma sonucu ,mevsim şartlarının gittikçe değiştiği şu günlerde.

Rüzgar;

Kuvvetli Rüzgar 10,8- 17,1 m/sec - 22-33 Knot - 39-61 km/sa
    Fırtına 17,2- 20,7 m/sec - 34-40 Knot - 62-74 km/sa
    Kuvvetli Fırtına 20,8- 24,4 m/sec - 41-47 Knot - 75-88 km/sa
    Tam Fırtına 24,5- 28,4 m/sec - 48-55 Knot - 89-102 km/sa

Meteorolojik Hadiseler Ve Ölçütleri

Tam Fırtına Seviyesine Kadar Dayanır...Zaten Bir Adım Sonrasında Kasırga Başlar...Ki Türkiye'de Kasırga Olma Olasılığı Aşırı Derecede Düşüktür Çünkü Okyanusa Kıyısı Yok...Kasırganın Temel Sebeplerinden Biri Su Yüzeyindeki Sürtünmesiz Şiddetlenmedir...

Kasırga Çıktığında Bırak Evi Hocam Bence Canını Kurtar :)

• Benim projesi alınmış bir arsam var yani evin nasıl olucağı belli,her türlü projeye göre prefabriği uydurabiliyormusunuz?Eğer öyle ise size projeyi gönderip fiyat isteyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.