Şimdi Ara

Prefabrik Ev,Prefabrik Yapılar,Konteynerler,Prefabrik Ev Fiyatları Ve Sorularınız... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
761
Cevap
88
Favori
117.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: KıLıCH

quote:

Betona göre çok avatajlıymış gerçekten. 2 katlıda yeterli olur zaten. Ev yapacak olursam prefabrik yaptırıcam. 9 şiddetinde depremede dayankılıymş. Betonlar dökülüyor o şiddette. O şiddete dayanıklı betonlarda daha pahalı.

Kesinlikle...Deprem Yönetmeliğine Uygun Betonarme Bir Evin Metrekaresi 700 TL'den Başlıyor...Prefabrikte ise 300-400 Civarlarında...Ayrıca Deprem Olsa dahi Üzerinize Düşecek Bir Malzeme Yok..Sadece Çatı Taşıyıcı Çelik Makaslar Var Onlarda Evin her Yanından 30'ar cm dışarda bitiyor...Yani Bu Evler Yaylanır,Yamulur Ama Yıkılmaz...Yıkılsa da Üstünüze Düşecek Herhangi Bir Malzeme Yok...

Bizim yan tarafada prefabrik sağlık ocağı yapılıyor Geçen gün adam çatıdan düştü öldü O güne kadar çok çabuk yaptılar ama şimdi yas mı ne tuttular durdular

Ona Kader Diyoruz...Allah'tan Şu Ana Kadar Bizim Başımıza Böyle Bir Durum Gelmedi...Can Herşeyden Önemli... Allah Rahmet Eylesin...

• quote:

Orijinalden alıntı: cosef

varsa site adresini nedir*

Sitelerimiz Ve Vizyonumuz Yakın Zamanda Tamamen Yenilenecektir...

Şuan İçin ;

www.makroprefabrik.com Kurumsal Sitemiz,

www.prefabrikkonutfiyatlari.com Online Prefabrik Fiyatlarını Yayınladığımız Sitemizdir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KıLıCH -- 1 Ekim 2015; 20:35:44 >

• Uzun vadede ilgileniyorum.. Bazı sorularım olacak..

1) 200 metrekare veya o civarda ev yok mu?
    2) Ben normal beton evde oturuyorum, prefabrik evde oturunca fark eder mi? Yani bir güvensizlik hisseder miyim?
    3) 2 katın üstüne çıkamıyoruz demiştiniz kot 1 felan yapabilir miyiz?
    4) Farzedin benim bir arkadaşım var, adı Joe.. 150 kilo kendisi.. Çivi çakmak için eliyle duvara vursa kırılabilir mi, kırılırsa tamiri olabilir mi?
    5) Duvarları dayanıklılık olarak betonla kıyaslayabilir misiniz..
    6) Joe bu seferde çatıyı tamir etmek istedi, çatıdan yatak odasına düşme ihtimali var mıdır?
    7) Mesela 92 kiloluk biri çatıda zıplıyor düşer mi, yani çatısı hassas mı?
    Teşekkürler..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Betona göre çok avatajlıymış gerçekten. 2 katlıda yeterli olur zaten. Ev yapacak olursam prefabrik yaptırıcam. 9 şiddetinde depremede dayankılıymş. Betonlar dökülüyor o şiddette. O şiddete dayanıklı betonlarda daha pahalı.

Kesinlikle...Deprem Yönetmeliğine Uygun Betonarme Bir Evin Metrekaresi 700 TL'den Başlıyor...Prefabrikte ise 300-400 Civarlarında...Ayrıca Deprem Olsa dahi Üzerinize Düşecek Bir Malzeme Yok..Sadece Çatı Taşıyıcı Çelik Makaslar Var Onlarda Evin her Yanından 30'ar cm dışarda bitiyor...Yani Bu Evler Yaylanır,Yamulur Ama Yıkılmaz...Yıkılsa da Üstünüze Düşecek Herhangi Bir Malzeme Yok...

Bizim yan tarafada prefabrik sağlık ocağı yapılıyor Geçen gün adam çatıdan düştü öldü O güne kadar çok çabuk yaptılar ama şimdi yas mı ne tuttular durdular

Ona Kader Diyoruz...Allah'tan Şu Ana Kadar Bizim Başımıza Böyle Bir Durum Gelmedi...Can Herşeyden Önemli... Allah Rahmet Eylesin...

Evet ama şu prefabrik binalar ne zamandır aklıma gerçekten çok mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Uzun vadede ilgileniyorum.. Bazı sorularım olacak..

2) Ben normal beton evde oturuyorum, prefabrik evde oturunca fark eder mi? Yani bir güvensizlik hisseder miyim?
    4) Farzedin benim bir arkadaşım var, adı Joe.. 150 kilo kendisi.. Çivi çakmak için eliyle duvara vursa kırılabilir mi, kırılırsa tamiri olabilir mi?
    6) Joe bu seferde çatıyı tamir etmek istedi, çatıdan yatak odasına düşme ihtimali var mıdır?
    Teşekkürler..

Trololololo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

varsa site adresini nedir*

gerek kalmadı sitenizi buldum
  • quote:

Uzun vadede ilgileniyorum.. Bazı sorularım olacak..

Teşekkürler..

1) istediğiniz Büyüklükte Ev Yapılabiliyor...İsterseniz 1000 Metrekare Dahi Yapılabilir...Türkiye Şartlarında Çok Satılan Ürünleri Koyduk Biz Sadece Sitemize...Ayrıca Özel Projelerde gerekli hesaplamalardan sonra Yapılabilinir...

2) Hiç bir fark hissetmeyeceksiniz...Hatta kendinizi daha da güvende hissedebilirsiniz çünkü deprem ve yer sansıntıları konusunda bu evler çok daha dayanıklı...

3) Kot 1 Yapılabilir...Yani Tek Katlı Beton Bir Binanın Üzerine de Kurulabilir...Fakat Biz Firma Olarak Bina Üstüne Kurmuyoruz... (Montaj Süresi,iskele v.s.)

4) Duvarlarda Çivi yerine Akıllı vida dediğimiz Vidaların kullanılmasını tavsiye ediyoruz...Vuruş Gücüne Bağlı Tabiki :) Ama Kırılsa bile Yerine Yenisi Takılır...

5) Duvarlar Isı Yalıtımında Betondan Daha Başarılı Ses Yalıtımı Konusunda Daha Başarısızdır...

6) Tamir İşleri İçin Mutlaka Bizden Servis Almanız Gerekiyor...Sizin Tamirlerinizdeki Sorumluluk Size Aittir...

7) Çatı da Derken Standart Çatılarda Metal Kiremit Kullanıyoruz Biz...Üstüne Çıkıp Zıplarsanız Metal Kiremiti Eğersiniz...Çatının Taşıyıcılığını Altındaki Çelik Makaslar Sağlıyor Ama Nihayetinde Çatı Kaplaması belli Kalınlıkta...

• dostum
    VP725 158 m² Prefabrik Ev
    51.800 TL+ (%1 KDV)

modeline baktım bu ev 2 katlı tek bir ev
    bize 2 katlı 2 daire olacak ev projesi ve fiyatlandırması lazım
    110 m2 düşünüyoruz benzer projelerden bana fiyat verebilir misin?

2 aile 2 dairede oturacak 2 katlı ev yaptırmak istiyoruz
    Bursada sordum bir firma 85.000 tl demişti
  • Bende merak saldım Değerlenecek bi yerden bi arsa alıp yaptırtmak lazım.
  • Ses yalıtımı için ek malzeme kullanılabilir mi?
    200 metre kare bir ev 2 katlı, kaç civarında olur?
    Mesela kırılma çatlama için servisten bahsetmişsiniz bu evlerin bu gibi durumlarda garantisi var mı?
    Servisler paralı mı?
  • prefabrik le çelik konstrüksüyonlu ev aynı şeymidir farklı ise farkı nedir
  • quote:

dostum
    VP725 158 m² Prefabrik Ev
    51.800 TL+ (%1 KDV)

modeline baktım bu ev 2 katlı tek bir ev
    bize 2 katlı 2 daire olacak ev projesi ve fiyatlandırması lazım
    110 m2 düşünüyoruz benzer projelerden bana fiyat verebilir misin?

2 aile 2 dairede oturacak 2 katlı ev yaptırmak istiyoruz
    Bursada sordum bir firma 85.000 tl demişti

Hocam Fiyat İçin Lütfen info@makroprefabrik.com Mail Adresine Detaylı Mail Atarsanız Ya da 0216 396 32 33 Numaralı Telefonu Ararsanız Arkadaşlar Size Dönüş Yapacaklardır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KıLıCH -- 1 Ekim 2015; 20:36:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasta baba

prefabrik le çelik konstrüksüyonlu ev aynı şeymidir farklı ise farkı nedir

Çelik Kontstrüksiyon Evler İkiye Ayrılır...Biri Hafif Çelik Evler Yani Prefabrik...Diğeri de Ağır Çelik Evler Yani İskeleti Tamamıyla Ağır ve Kalın Çelikten Üretilmiş Evler...Ağır Çelik daha çok Büyük iş merkezleri,büyük hangarlar ya da Otel Yapımlarında Kullanılır...Ev İçin İse Hafif Çelik Prefabrik Evler Daha İyidir...Çelik Yoğunluğu Ne Kadar Çok İse Metalin İnsan Vücuduna Verdiği Zarar O Kadar Büyük Olur....Ki Gelir Seviyesi Yüksek İnsanlar Ahşap Evleri Tercih Etmektedir Bu Sebepten...
  • Takip bilgili bir arkadaşa benziyor.
  • quote:

Ses yalıtımı için ek malzeme kullanılabilir mi?
    200 metre kare bir ev 2 katlı, kaç civarında olur?
    Mesela kırılma çatlama için servisten bahsetmişsiniz bu evlerin bu gibi durumlarda garantisi var mı?
    Servisler paralı mı?

Ses Yalıtımı İçin İç Kısma Alçıpan Dış Kısma Siding Ya da Diğer Kaplama Malzemeleri Yeterli Olacaktır...

Fiyat İçin Lütfen info@villayapi.com adresine e-mail atınız ya da 0216 494 49 49 numaralı telefondan satış danışmanı arkadaşlarla iletişime geçiniz...

2 Yıl içerisinde montajdan kaynaklı bir sorun varsa garanti kapsamında...Eğer sizden kaynaklı bir sorun ise ücretli...
    Kullanıcı Kaynaklı sorunlarda ve 2 yılı geçmiş evlerde Servisler Paralı...

• Mesela çok yağmur yağdı seller fışkırıyor seller bizim evi söküp götürebilir mi?
  • dostum 1 sağlamlığı, 2 beton evle arasındaki ortalama fiyat farkı, 3 kullanılan malzeme plastik mi tahta mı ne ömrü nedir? dezavantajı avantajı nedir anlat işte.?
  • Projeyi kendimiz getirip bir fiyat istersek ve uygun gelse kendiniz bizim getirdiğimiz ev projesini uygulayabiliyormusunuz yoksa tüm projelerinzi hazırmı ?
  • ev yaptırıcaz giresun şebinkarahisara bana tek katlı bi yer bana bilgi verirmisin bide burdan tanışık olduğumuz için indirim olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avesome

Mesela çok yağmur yağdı seller fışkırıyor seller bizim evi söküp götürebilir mi?

Zemin Betonu Üzerine Kuruluyor Ev...Betonu Söküp Götürecek Kadar Sel Varsa..O Sel Betonuda Götürür Zaten :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.