Şimdi Ara

Predestination (2014) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
5
Favori
17.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İndirmistim duruyor hala izlemedim bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_slm

Her şeyi anladımda hacılar bi yardımcı olun peki Mr Robertson kim
    bizim jane kaderini değiştirip fiyasko bombacısı yerine Mr Robertson mu oluyor

Mesaj uzun süre önce yazılmış biraz hort olacak ama anca izledim filmi. Bende Robertson'u düşünmüştüm

Robertson'un da aynı kişinin yaşlı hali olduğunu düşünmüştüm ama değilmiş, olsaymış daha da iyi olurmuş aslında zira daha filmin yarısında veya yarısını biraz geçtiğinde olayı kavrıyorsun sürprizi kalmıyor aa bak doğruymuş lan diye gidiyor film

• Kraven kullanıcısına yanıt

Robertson ne alaka filmin en büyük açığı bi yerde Robertson biziz diyo ama o olmadığını Robertsonun o halinden genç olduğunu felan yazanlar var. Dediğiniz gibi film bi yerden sonra izlemesende oluyor ama düşünce güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_slm

Robertson ne alaka filmin en büyük açığı bi yerde Robertson biziz diyo ama o olmadığını Robertsonun o halinden genç olduğunu felan yazanlar var. Dediğiniz gibi film bi yerden sonra izlemesende oluyor ama düşünce güzel

Ya yok işte bu zamanda yolculuk olayını ilk gördüğüm andan itibaren tip de benziyor diye Robertson'un da aynı kişi olmasını istemiştim ama değilmiş. Yüzündeki ben, konuşmasındaki pelteklik falan farklı kişiler olduğunu gösteriyor ayrıca o döngünün içinde Robertson yok, yaşlı hali olmuş olsa yaşlı halini vuruyor zaten genç hali de değil genç hali John zaten. Haliyle beklediğim kadar vurucu bir film çıkmadı hatta biraz "overrated" bile buldum filmin işlenişi ve sahne kullanımı dışında. Ha bir de Jane'i oynayan kız çok güzel

• Konusu ilginç bakalım.
  • Ilk basta acaba yanlis filmi mi indirdim dedim ama sonra olan oldu ve beyin yandi

@Rodin'e tavsiyesi icin tesekkur ediyorum

• Filmin kurgusu filan güzel de
    hayvan gibi paradoks var.
    Pek beğenemedim bilmiyorum. İyi bir bilim-kurgu bekliyordum sadece kurgu buldum. Bu yüzden 7/10 veriyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlemeye başladım filmi. Biraz sıkıcı başladı, baydı açıkçası. Bir yerden sonra ilgimi çekmeyi başardı. Film bittiğinde elimi yüzümü yıkadım ancak şimdi kendime gelebildim. Beynimi yaktı.

• İzlemeyenler okumasın.spoileri beceremedim.

Kendi kendini yapıp üreyen, bütün karakterlerin tek kişi olduğu saçma sapan bir film..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koç_hisarlı -- 2 Kasım 2018; 0:0:17 >
  • izlediğim en overrated film.. beyin yakıcı film diyorlar ama bir beyin böyle bir filmde yanmamalı ciddi mantık açıkları bulunan bir film..

basit izleyiciye '' vay anasını '' dedirtmek için uçmuş bir film..
  • Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Kardeşim madem becerememişsin spoiler butonu koymayı ne diye inatla buraya yorum yazıyorsun

Tamda spoiler yemeden izlenirse kesinlikle tavsiye edebileceğim bir film diye yazmaya gelmiştim
  • Shonen Jump kullanıcısına yanıt
    Yazmış bulunduk,o gün yazmışım filme olan kızgınlığım ile.film içinde fikirler farklı olabilir tabiki

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Yazmış bulunduk,o gün yazmışım filme olan kızgınlığım ile.film içinde fikirler farklı olabilir tabiki
    Hocam bence ayıp yahu millet film nasıl diye konuya girip bakıcak direkt sonunu yazmışsınız pek hoş değil

• kafa yakan bir film, izlenir, sağlamdı
  • Film güzel ama yasananlar insanın canını sıkıyor be..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.