Şimdi Ara

Preacher (2016) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
7
Favori
11.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A.T.O.M.

quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Dizi çıkmadan fragmanına bakarak kara mizah ve kan olacak konusu demiştim beni yanıltmadı

Misfits'den 2 oyuncu kadroda.

Kara mizaha ağırlık verecekler gibi dizi de.

2. sezonu görebilir diye düşünüyorum.

Hocam Constantine tarzı bir dizi mi?

Hayır Constantine , dram ağırlıklı fantastik bir dizi .

Preacher daha çok "Ash vs Evil Dead" e benziyor ama karanlık yanı daha ağır basıyor Preacher'ın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 26 Mayıs 2016; 21:52:25 >

• bugün izleme fırsatı buldum ve güzel bir şeye benziyor bakalım ileride ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mojotr

Outcastdan daha iyiydi hiç olmazsa 10/5

o.O outcast den nasıl iyiydi merak ettim doğrusu baygın bir bölüm ile başladı outcast başından itibaren korku ve gerilimi hissettirerek devam etti ilk bölümün sonuna kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 28 Mayıs 2016; 14:40:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Aahhh ahh. Neredesin be Constatine, seni o kadrini kiymetini bilmeyen ellere verenler utansin. Super olurdu ya su adamlar Constantine'i yapsalar ve ortak bolumleri olsa

Bolumu begendim, fena bir acilis olmamis ama belli ki karakterleri ileride tanitacaklar yavas yavas. Yine de insallah Lucifer gibi olmaz, o da guzel bir acilis yapip bayagi bir kopuk gitmisti.

helikopteri bazukayla dusurecek gibi gosterip pilotunu kafadan vurmalari guzel olmus, oteki turlu yok artik derdim

Güzel diziydi constantine ;( izleyeni azdi ama Ben cok sevmistim o ekibi.

Samimi gelirdi bana dizi ve sürükleyici hele finalde ters köşesi güzeldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Yeni bölüm 6 Haziran'da. Bu ne ya

Sabahtan beri ne zaman gelecek diye bekliyordum ya Neden böyle yaptılar acaba
  • Ben beğendim. İlk bölüm olduğu için biraz tanıtım gibi oldu ama ilerleyen bölümlerin daha tempolu olacağını düşünüyorum.
  • İzlenir gibi duruyor. Banshee bitti, GOT sezon bitiyor, yeni diziler lazım.
  • harika başladı.
  • Bölümü izlerken aklımda sürekli bi "Bu ne la?" sorusu vardı. Joseph Gilgun Misfitste olduğu gibi yine manyak bi karakter anladığım kadarıyla. Adam da manyak rollere yakışıyor be
  • 2 bölüm ne zaman gelir, dizi sonlara doğru toparladı,
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    6 haziran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

6 haziran

Neden o kadar süre sonra üstat, yanılmıyorsam 1 hafta önce oynadı ilk bölüm,
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Buyuk ihtimalle bu pilot bolum gibi birseydi, belki tepkilere gore bazi sahne duzeltmeleri yapmak istemis olabilirler.

Bilmiyorum acikcasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memorial day'den dolayı yoktu dizi
  • 2. bölüm çok güzeldi .

Tam ya bu dizi çok yavan gidiyor millet sıkılır demeye başlamıştım ki hatta ufaktan bende sıkılmaya başlıyordum . Sonunda şerifin konuştuğu elemanları görünce tamam dedim daha çok esrarengiz olaylar dönüyor Sonunda o kızda gözünü açaydı çok iyi olacaktı belki 3. bölümde gözlerini açtığını görürüz ... Bizimkide yavaştan güçlerini öğrenmeye başlıyor haftayı iple çekiyorum .
  • Bu bölüm daha iyiydi.

İlk başta 1881 yılında olanlar neydi, günümüzle ne alakası vardı? Bir de şerifin konuştukları vampirin peşine düşenler miydi yoksa adamın evini yıkanlar mı, karıştırdım.
  • 1x2

Cassidy karakterini daha da sevdim ben. İki elemanı sonda yine gördük ölmemişler evi yıkan elemanların olayı ne acaba. güzel bölmdü bayağı merak ettim diğer bölümü şimdiden

1x3

• 2. Bölümü izleyenler nerede görelim ?

Onlar ölmez olur mu Cassidy adamları liğme liğme doğradı Parçalarınıda gitti gömdü O gelenler bence ya klon ya da farklı bir şey .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 7 Haziran 2016; 1:21:27 >

• 1x2

İlk başta 1881i gösterince dedim aha Cassidy'nin hikayesinin başlangıcını falan izlicez. Sonra bi sahne gösterip kestiler, anlamadım..

Sonda da kız gözlerini açsa öyle bitse daha güzel olurdu sanki
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.