Şimdi Ara

Preacher (2016) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
7
Favori
11.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonunda anladı gücünü
  • WISDOM kullanıcısına yanıt

bana kalirsa elemanlar parcalarindan yeniden birlesti (yeniden canlandi), Cassidy de ertesi gun kutuyu gomerken icine bakmadigi icin adamlarin gitmis oldugunu farketmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziden Kara Mizah ve Kan fışkırıyor

Şu kilisenin yazısını kim trollüyorsa efsane olma yolunda

-Şu pompalı tüfekle vurulup ağzı farklı şekil alan çocukla dalga geçmesi çok güldürdü yahu , suratında bir g*t deliği var dedi eleman su içerken boğuluyordum
    -Kitap öldürmez lafı yalanladı bu bölümde , adam İncil ile adamın kafasına vura vura öldürdü resmen (bölüm sonu hariç ).Ne kalın incilmiş arkadaş ya .
    -elektrikli testere ile kolunu kesitğinde kolun pedere gitmesi baya güldürdü

• pelerinli kullanıcısına yanıt

Bunlar vampir değil değil mi ? Gün ışığında dolanabiliyorlardı çünkü . Parçalanınca nasıl birleşecek bunlar ? Kıyafetlerine kadar yeniydi adamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 7 Haziran 2016; 11:16:06 >

• o kadarini bilemem ama sonucta ilahsal varliklar bol bol var, dirilmelerine de hic olmemis olmalarina da sasirmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pelerinli kullanıcısına yanıt

Göreceğiz bakalım ne çıkacaklar birde 1881 yılındaki eleman var dizi her şeyi ucundan bir gösterip arkasını getirmiyor ... Sonu losta dönmese Bilinmeyenleri doldurdular işin içinden çıkamadılar .
  • Pederden çok Cassidy için izliyorum şuanda diziyi.

Pederin gücünü bu kadar çabuk anlaması bana garip geldi bence kızı uyandıramıcak.Daha sonra güçlerinin farkına varacak.
    Öldürülen adamların geri gelmesi ilginçti.

• İlk bölüme göre daha doyurucu oldu. Cassidy'nin sahneleri baya komikti
  • İlk bölüm genel olarak sıkıcı geçti benim için ama uçak sahnesi güzeldi.Cassidy karakterini sevdim farklı bir karakter olmuşBu arada çevirmen arkadaş aynı zamanda 75 sayılık çizgi romanın çevirisini yapıyormuş ilgilenenler okusun derim ilk 3 sayı çevrili halde
  • 1x2

Güzelleşme başladı dizi. Cassidy ve kilise sahnesi güzeldiÇizgi romanını okumak istiyorum sırf Cassidy'nin geçmişini falan öğrenmek için.
  • Öyle harika bir dizi çıkmayacak buradan o kesinleşti, ama benim hoşuma gitti açıkçası.
    Nedendir bilmiyorum gereğinden fazla güldüm. Kalitesizliği mizaha vurmuşlar sanırım. Beğendim
  • Bence gayet güzel sürükleyici bir dizi neden bu kadar ağır eleştirilere uğramış anlamak mümkün değil.
  • Altyazı gelmiş.
    http://www.turkcealtyazi.org/mov/5016504/preacher.html
    Ayrıca altyazar ''ferio'' çizgi romanı da çevirmeye başlamış. Şuanlık 4 sayı var. Devam edecek herhalde.
    http://turkcecizgiroman.blogspot.com.tr/2016/05/vaiz-1say-ckt.html

• 3. bölümü de izledik dizi hızlı bir şekilde ilerlemeye mi başladı ne oldu . Durağan durağan geçen ilk 2 bölümden sonra tempo hızlandı , dominic copper oyuncluğunu konuşturuyor .
  • Dizi çok rutine bindi gibi, ne bileyim hem bırakamıyorum hem de acaba diyorum
  • 1x3

gücünün farkına vardı. adamın ağzına silahı sokturduğunda herhalde iyi şeyler için kullanmak istedi gücünü öldürtmedi adamı. cassidy ikna edemeyecek bence klonlara vermesi için.

1x4

• İlk bölüme ağır demişsiniz ben de kararsız kaldım bak başlasam mı acaba
  • dizi yokluğunda başladık orta halli devam ediyor

• Siz onlara klonlar demişsiniz (Cassidy'den dolayı) ama onlar cennetten indik dedi. Yani onlar aslında melek gibi bir şey. Hatta farkındaysanız ölülerinin başında kendileri de duruyordu, çünkü aslında o melek takımının hepsinin görünümü aynı.

En azından ben böyle anladım
  • The Mcp kullanıcısına yanıt
    Tipik AMC dizisi hocam.Kasvetli bir hava, ağır konuşmalar, arada aksiyon sonra yine kasvet. Damar üstüne damar gibi oldu.
    Kahraman hakkında bilgim olmamasından dolayı merakım yüzünden arada sırada sıkılsamda devam ediyorum.Şimdilik başrol oyuncusundan çok Cassidy için izliyorum diyebilirim.
    Ayrıca kahramanın başka özel güçleri olacak mı?Bu özel gücünü nasıl kullanacak?Geçmişindeki gizem ne? bunun gibi sorularda merak unsuru.
    CW'nin çöp dizilerini izlemektense başlayın derim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.