Şimdi Ara

PRAKTEN ZAYIFLAR KESİNLİKLE KULLANMALI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
586
Cevap
13
Favori
531.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: WaReZ

bende 3 gün kullandım tam 3 kilo aldım böyle giderse obez olurum dedim bıraktım ilacı

günde 1 kilo çok fazla..
    ilacı kullananlar görüşlerini yazsın, benim şüphelerim var bu ilaç hakkında..
  • Ya ben 2 ayda falan 7 kilo alsam yine iyi. 15 kilo açıktayım
  • Arkadaşlar çok merak sonucu 1-2 eczacı arkadaşıma sordum. Cevapları ilacın kilo aldırıcı ilaçlardan değil iştah açıcı ilaçlardan olduğuydu. Yani herkes rahatlıkla kullanabilir. Bu ilacı alınca kilo alcam olayıda yok. Hem ilacı alıp hemde yemeniz lazımmış
  • evet bende 5 kilo aldım bu ilacın sayesinde
  • ben de aldım 3-4 kullandım iştah açıyo ama uyku yapıyodu bıraktım.. başalamayı düşünüyorum..
  • yazilanlari okudum yeter artik buyumek istiyorum ulan dedim kendi kendime gittim aldim eczaneden
    cidden buyumek kilo almak elbise icinde askilik gorevi yapmaktan biktim
    yas 22 oldu hala 15 yasindaki cocuk gibiyim incecik bileklerim var ben saat takmak istiyorum
    nese aldim ins ise yarar. yararsa yazarim zaten
  • bende yarın gidip eczaneden alıyım bari boy 183 kilo 47
    ben bu şurubu günde 1kere değilde 2günde 1 kere kullanmayı dusunuyorum günde 1kilo filan insan sağlığına zararlı yeri gelirse haftada 1kere kullanırım

şimdi işin aslı şu siz bu ialcı bıraktıktan sonra zayıflıcakmısınız yani ilacı bırakanlar cevaplasın zayıflıyomusunuz
  • allah cezanızı biz wermeye ugraşırız siz almak için ugraşırsınız bu şurubun kilo werdireni warmı acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: __koleksiyoncu__

bende yarın gidip eczaneden alıyım bari boy 183 kilo 47
    ben bu şurubu günde 1kere değilde 2günde 1 kere kullanmayı dusunuyorum günde 1kilo filan insan sağlığına zararlı yeri gelirse haftada 1kere kullanırım

şimdi işin aslı şu siz bu ialcı bıraktıktan sonra zayıflıcakmısınız yani ilacı bırakanlar cevaplasın zayıflıyomusunuz

ciddimisn??
    Bnm boy 1.75 57 kiloyum.ben bile çok cılız gözüküyorum.Çok psikolojim bozuluyor bazen kendime aynada falan bakınca.wallahi 30 beden pantolonun belimden düştüğü oluyor. :(
  • bu şurup u bi türlü düzenli kullanamadım çünkü çok uyku yapıyor bende aptal gibi dolaşıyorum.Aslında içini okursanız çok fazla yan etkisi var fakat hangi ilacın yok ki?Ağrı kesici diye içtiğimiz novalgine nin bile aslında kemik iliği ile ilgili bi hastalığa(kemik iliği aptallığı mı ne) neden olduğu ve iliklerin kan üretmemeye başladığını tanıdık prof. doktor söylemişti...Bu prakten içerken uykuyu açacak ne olabilir?yan etkisini azaltayım bari.Kahve çay falan açmıyor bnim uykumu.1.70 boy 52 kiloyum şu an :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: DoGGy_

quote:

Orjinalden alıntı: __koleksiyoncu__

bende yarın gidip eczaneden alıyım bari boy 183 kilo 47

ciddimisn??
    Bnm boy 1.75 57 kiloyum.ben bile çok cılız gözüküyorum.Çok psikolojim bozuluyor bazen kendime aynada falan bakınca.wallahi 30 beden pantolonun belimden düştüğü oluyor. :(

zaten bende bu yüzden 1yerine 3-4 kat giysi giyince kilolu normal biri gözüküyorum bu yaz kızlarla havuza gitcez o zamana kadar bi 10kilo almam lazım en az geçen yaz gidemedim kızlarla zayıftım bu yaz zayıflıktan dolayı gitmemezlik olmaz

• quote:

Orjinalden alıntı: Davidoffmath

bu şurup u bi türlü düzenli kullanamadım çünkü çok uyku yapıyor bende aptal gibi dolaşıyorum.Aslında içini okursanız çok fazla yan etkisi var fakat hangi ilacın yok ki?Ağrı kesici diye içtiğimiz novalgine nin bile aslında kemik iliği ile ilgili bi hastalığa(kemik iliği aptallığı mı ne) neden olduğu ve iliklerin kan üretmemeye başladığını tanıdık prof. doktor söylemişti...Bu prakten içerken uykuyu açacak ne olabilir?yan etkisini azaltayım bari.Kahve çay falan açmıyor bnim uykumu.1.70 boy 52 kiloyum şu an :(

sorma hocam ya aynen bende de aşırı uyku yapıyo.çaresi ne acaba bunun
  • Fiyatı nedir ?

Bu arada boy 1.80 - kilo 52.. en az bi 20 kilo açık var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkMourning -- 6 Aralık 2008; 3:35:14 >
  • harbiden alıp bi deneyecem ben de
  • quote:

Orjinalden alıntı: kazim.erdemli

duzenli olarak kullaninca uyku etkisi aetik gormuyorsunuz yani bunye alisiyor urunu fyati ucuz4-5 ytl urunu gunde 1 kere kullanin zaten prakten kilo aldirmiyo yediginiz yemekler aldiriyor yemek yemeZseniz bisey olmaz istah aciyor ben bu siralar gene baslicam 55 kilodan suan 62 kiloyum prakten sayeSinde boyum 180 65-70 kilo arasi bisey olunca birakicam ben gunde 2 kere bir sabah bir aksam kullanirdim 1 haftada 4-5 kilo almisdim urunu kullanmayinca zayiflamiyorsunuz ayni kiloda kaliyorsunuz

hocam az önce aldım ilacı.reçetede günde 3kere 3er ölçek kullanılır diyor.
  • boy 1,82 kilo 55 dün kullanmaya başladım yorgunluk ve uyku yapıyor.
  • bu ne igrenc ilac zehir gibi iyy ben bu ilaci nasil icicem ya bogazimida yakti.sanki bocek ilaci kendimi bocek sandim bi an

Bide uyku yapiyormus cok siddetlimi uyku yapiyor okula gitmeden once icsen okulda uyusuk olurmuyum
    He recetedede halisilasyon gosterir diyodu olur bu babamgilden kacak kullaniyorumda yani belirtiler cok belli olur
    Bide karin agrisi yaparmi 47kiloyum boyda 183cm olunca yapar diye dusundum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 7 Aralık 2008; 16:34:06 >
  • arkadaslar ilacla antidepresif yan etkisi var iste bu yuzden sizi biraz rahatlatir birazda uyku yapar(normal anti depresif ilaclarinda da boledir bu)
    ama duzenli olarak kullandiginizda bir sure sonra alisir bunye.
    arti haftada ole cok kilo almakta iyi degil bence. ilaci aldim bugun kullanmaya baslicam allahin izniylen kilo alicam askilik gorevinden kurtulucam
  • Kullanmayınca iştah normal haline dönüyor mu bari?
  • Yaş 19
    boy 184
    kilo 57

eğer doğruysa günde 1 tane yine bitiririm bundan.

Akşam akşam moralim yerine geldi biraz yaw. Kafayı yiycem ne yaptıysam kilo alamadım. Şöyle bi 70 i bulmam gerek. Nöbetçi eczane yakın olsa şimdi alırdım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.