Şimdi Ara

PRAKTEN ZAYIFLAR KESİNLİKLE KULLANMALI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
586
Cevap
13
Favori
531.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilaci icmeye basladim bogazimin hafiften acildigini anladim baya baya öküz gibi yemege basliyorum
    bu arada tadi cok guzel ve dehset uyku yapiyor. ins alisicam
  • Ramazan vs. dolayısı ile bırakmıştım kullanmayı, tekrar başlıyorum.
  • Dünyaya Bak Be Biz Kilo Vermeye Çalısıoz Adamlar Kilo Almaya
  • Evde kendi çapımda vücut geliştirmeye çalışıyorum. Bi ara prakten kullanmıştım. Birkaç kilo aldıktan sonra bırakmıştım(okul felan). 170cm boyum, 50kg ağırlığım var. Bana kalırsa kilo almadan kendimi daha geliştiremem. Bana ilacı @barman tavsiye etmişti. Tekrar başlayacağım ilaca. Bi 10 kilo alabilirsem iyi olur

* Birşey danışmak istiyorum. Karın kaslarım baklava şeklinde ve düzgün. Filmlerdeki adamların gibi Yeteri kadar güçlü, fakat çokta değil. Sormak istediğim şu. Ben çalışsam daha da geliştirir miyim(şekil olarak)?
  • Arkadaşlar birşey sorcam

Şimdi diyelimki prakten şurubu aldım.Ve kullanmaya başladım.Kilo almaya başlayınca kilo heryere eşit şekilde dağılıyor mu?Yani tombalak biri olup çıkmayalımEvde kendi çapımda body çalışıyorum kısa sürede az birşey geliştirdim diyebilirim kendimi.En azından sağlam kas yapamasamda artık birşey taşıma olsun, futbol maçlarında olsun , yorucu işlerde olsun eskisi kadar yorulmuyorum hatta yorulduğumu eve gidince hissetmiyorum bile çok hoş bir duygu
  • quote:

Orjinalden alıntı: seocu

Evde kendi çapımda vücut geliştirmeye çalışıyorum. Bi ara prakten kullanmıştım. Birkaç kilo aldıktan sonra bırakmıştım(okul felan). 170cm boyum, 50kg ağırlığım var. Bana kalırsa kilo almadan kendimi daha geliştiremem. Bana ilacı @barman tavsiye etmişti. Tekrar başlayacağım ilaca. Bi 10 kilo alabilirsem iyi olur

* Birşey danışmak istiyorum. Karın kaslarım baklava şeklinde ve düzgün. Filmlerdeki adamların gibi Yeteri kadar güçlü, fakat çokta değil. Sormak istediğim şu. Ben çalışsam daha da geliştirir miyim(şekil olarak)?

ben de son sorunun cevabını merak ediyorum..boyun 172 kilom 52 bi kemik bi de kas var vucutta zaten..=) şimdi bu gelişir mi yoksa kilo alıp kas mı yapmak lazım?

• Ben 3 günde 2 kilo aldım bu ilaç sayesinde ama ayakta duramıyordum okulda bıraktım. Devam etmek için n'apabilirim ?
  • prakten şurup fiyatı ne kadar????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: seF[o]

Arkadaşlar birşey sorcam

Şimdi diyelimki prakten şurubu aldım.Ve kullanmaya başladım.Kilo almaya başlayınca kilo heryere eşit şekilde dağılıyor mu?Yani tombalak biri olup çıkmayalımEvde kendi çapımda body çalışıyorum kısa sürede az birşey geliştirdim diyebilirim kendimi.En azından sağlam kas yapamasamda artık birşey taşıma olsun, futbol maçlarında olsun , yorucu işlerde olsun eskisi kadar yorulmuyorum hatta yorulduğumu eve gidince hissetmiyorum bile çok hoş bir duygu

Tabii ki tombalak olacaksın. Yağlar genelde vücuda eşit dağılmaz. 2 ay sonra da bu göbeği nasıl eritirim diye konu açarlarsa şaşmam.

• uc gun oldu kullanali ve 57 kusurden 60 kiloya ciktim.
    fakat soyle birsey var ki sabah kalksam dahi karnim hep sis gibi aclik hissim biraz gitti
    ama yemege yiyorum öküz gibi. kullanan arkadaslara da aynisi oluyormu?
  • bu şurubu anneler çocukları uyumuyo diye alıyolardı alerji şurubu yan etkisi olarak uyutuyo kilo aldırıyo bilmediğiniz başka neler yapıyo kim bilir böbreklerinize zarar arkdaşlar boşuna ilaç kullanmayın
    sadece sporla çok rahat alırsınız
  • Arkadaşlar kullanmayın bu ilacı. 1 hafta önce 3.5 ytl verdim aldım ilacı. Sabah akşam birer ölçek içmeye başladım. Aşırı bir uyku verdi. Bu çokta önemli değil. Bunun yanında kendimi çok kötü hissettim. Depresyonda gibi. Aşırı bi huzursuzluk yani. Aksine bayram boyunca da çok neşeliyken birden kötü hissetmemin nedeni bu ilaç olduğunu anlamam çok zor olmadı yani. Ne ders çalışasım geldi ne başka bişey yapasım. Bıraktım ilacı şimdi çok iyi bi durumda olduğum söylenebilir. Bidaha da kullanmam. Arkadaş demiş stresinizi falan alıyor diye. Bırak stresi oturup ağlayasım geldi ilacı kullandıktan sonra.

İştah konusuna gelince faydası olduğu doğru. İştahımda gözle görülür bi artış olduğunu gördüm. Ama dediğim gibi depresyona sokuyo adamı. Yan etkilerinde de yazıyormuş zatn. Şimdi baktım huzursuzluk ve depresif vs. şeyler görülebilir diye.

• up ulan
    prakten kullanan baska arkadaşlar varsa yazsın ben de yakında kullanıcam sınav dönemi geçsin de okulda..
    bi de buınu düzensiz kullansak olur mu mesela sadece haftasonu ?
  • İyimiş ben de bugun alıp içtim. Normalden daha fazla yemek yemeye başladım uykumda gelmedi şu ana kadar.
  • bunu daha öncede dedim eyer eczacıya ben bu ilacı iştah açsın die alıcam alıyymı diye sordugunuzda al diyen eczacının sağlık dağıttına şüpe edin bidahada ordan alışveriş yapmayın bukadar basit deyil bu ilaç yau kimyasal 13 yılımı verdim bu işe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killforyou1981 -- 27 Aralık 2008; 21:17:25 >
  • walla bizim komşuda eczacı ben 1.90 boyunda 62 kiloyum yazın herkez yüzerken yuzmuyorum cok utanıyorum moralim bozuluyo alıcakdım normal dogal kilo al o sinir sistemine zarar verıyor beyının dedi vermedi
  • 183 boy 55 kilo

2 koli aldırıcam şerefsizim
  • Bu ilaci bugun aldim.
  • Bende bugun Aldım ama Daha denemedim.. Konuda yeni alanlar vardı.. Ne Oldu ne bitti..

Sess verin :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.