Şimdi Ara

PRAKTEN ZAYIFLAR KESİNLİKLE KULLANMALI (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
586
Cevap
13
Favori
531.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

Kaç yaşındasınız hocam, bı de bu ılac sobrası mıdem büyür mü acaba

Alıntıları Göster
    19 bilmiyorum
  • son durum nedir ? ben de düşünüyorum iştah için ama bir de sipraktin dite bir şurup varmış sanırım hangisini alıp deneme yapıyım ? fazla uyutması felan umurumda değil açıkçası sadece kilo almam lazım , iştahımın açılması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ilacı sakinleştirici olarak verdi doktor varmı öyle bir yanı

• Normalde iştahım yoktur ve genelde çay ve sigara ile geçiriyordum sürekli 185 boyundayım ve 56 kiloydum 2 haftadır bunları kullanıyorum Primabolan+sustanol ve Prakten kullanıyorum. Protein tozuda aldım aynı zamanda şuan ki kilom 65 oldu günlük spora başladım inanılmaz bir derece yeme isteği var ve doymuyorsun kesinlikle doyma hissi gitti desem yeridir sürekli yemek yemek istiyorsunuz böyle birşey olamaz hedefim 75 olmak prakten günde 2 defa içiyorum zayıf olan arkadaşlar kilo almak için bence kullanılmalı hızlı kilo alıyorsunuz

• Primabolan reçeteli mi satılıyor ne kadar ve nasıl uygulanıyor cevaplarsan sevinirim

• Ksksllsls K kullanıcısına yanıt

Primabolan reçetesiz eczanelerde satılmaktadır. Yanlız tek başına işe yaramaz Primabolan+Sustanol bu şekilde yada Primabolan+Sustanol+Dprosan ile vurulmalısın

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.