Şimdi Ara

PowerColor HD7970 Vortex II full kutu + 23 Ay Garanti SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Hatay
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Arkadaşlar 23.02.2013 tarihli vatan bilgisayar faturalı HD7970 Vortex II ekran kartımı satıyorum. KArt Full kutu ve aksesuarları ve faturasıyla gönderilecektir.
    Bir hevesle aldım Hitman oynamak için. Şu an kpss çalışıyorum. Pek kullanmayacağım kartı. Zaten 13 günlük henüz. KArtın sıfırdan farkı olmadığı için resim koyma gereği duymadım.
    Dileyen olursa sistemde çalışır vaziyette resmini eklerim.
    SATILDI

Fiyat yüksek diyenler mutlaka olacaktır. Saygı duyuyorum. Kartın sıfırı vatan indirimiyle 925TL'ye geliyor yanılmıyorsam.
    Bu arada garanti kağıdında Mascom yazıyor ama bildiğim kadarıyla powercolor'a Çizgi elektronik bakıyor.
    Sonuçta ikisi de iyi
    Kartta herhangi bir sorun yoktur. Kartı pek kullanmayacağım için satıyorum.
    Birkaç benchmark dışında kartı oc'li kullanmadım. Zaten istesem de kullanacak pek vaktim olmadı zaten 13 günlük kart. En fazla 1 hafta kullanmışımdır.
    Takas düşünmüyorum. Tekliflerinizi pm yoluyla yaparsanız sevinirim. Kargo alıcıya aittir.
    Kimse şu kadara olur mu demesin çünkü fiyat sondur.

TEL: 0 544 404 89 49 (Takas ya da pazarlık için kimse aramasın)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pusu47 -- 31 Mart 2013; 11:32:58 >

• Sistem elime geçsin sonra bakalım takibi
  • Hayırlısı olsun diyelim.
  • Referans olmayınca millet yorum yazmaya bile tenezzül etmemiş. Referansı olmayanlar hızsız, dolandırıcı
    Hayırlısı olsun bakalım satılmazsa kullanmaya devam ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pusu47

Referans olmayınca millet yorum yazmaya bile tenezzül etmemiş. Referansı olmayanlar hızsız, dolandırıcı

Aynen katılıyorum.
  • Bence referanstan değil fiyattan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albaywolf

Bence referanstan değil fiyattan.

Doğru 2-3 aylık 7970'lere 900TL isteyenlere off süper kart, hayırlı satışlar, arkadaşa kefilim gibi yorumlar fiyatı uygun olduğu için yazılıyor.
    Başta da dediğim gibi saygı duyuyorum. Adım hıdır fiyat budur.

Ayrıca kart enessezgin nickli arkadaşa satıldı, bugün ödeme yapmasını bekliyorum.
    Allah'ın izniyle bir sıkıntı çıkmazsa yarın kargoluyorum kartı.

Hayırlı uğurlu olsun alan arkadaşa.
  • İsterseniz önce ödemeyi bir alın sonra kesin satıldı dersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanimuzmani

İsterseniz önce ödemeyi bir alın sonra kesin satıldı dersiniz.

Haklısnız
  • enessezgin arkadaştan cevap gelmedi, satış devam etmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pusu47

Referans olmayınca millet yorum yazmaya bile tenezzül etmemiş. Referansı olmayanlar hızsız, dolandırıcı

Öyle bişey yok ama ister istemez bi çekimserlik söz konusu oluyor. Siz de olsanız, çok bilinmeyen ve referansı olmayan veya az olan üyeye karşı ister istemez çekimser olurdunuz. Bu, şartlı bir reflekstir; kişinin kendini savunma psikolojisinin sonucudur.

Bir konuyu içah etme gereği duyuyorum: Önceki sene hemen her gün çok sayıda kişi dolandırılıyordu. Dolandırıcıların bir kısmı da nitelikli dolandırıcılardı. Mağdur olan arkadaşların halleri beni çok üzüyordu. "Ne yapsam da buna bir çare bulsam?" diye uzun uzun düşüncelerin ardından, konuyu kafamda iyice netleştirdikten sonra imzamdaki dolandırıcılık konusunu açtım o zaman. Aynı zamanda birkaç arkadaşla birlikte de dolandırıcı avına çıkmıştık resmen. Tespit ettiklerimizi çeşitli yöntemlere deşifre ediyorduk. Kimi zaman birini dolandırmadan, kimi zaman da birkaç kişiyi dolandırdıktan sonra tespit edebiliyorduk ama bu arada dolandırılmaktan son anda kurtulanlar da oluyordu. Kurtardığımız her bir kişi ortak mutluluğumuz, kurtaramadıklarımız ise hüznümüz oluyordu. Aynı zamanda yönetimin de bu konuya olan hassasiyet ve duyarlılığı ile bu kişiler süresiz olarak birer birer banlanıyordu. Bir süre sonra aynı kişilerin başka hesapla tekrar geldiklerini tespit ediyorduk ve sonuç onlar için yine aynı oluyordu. Resmen dolandırıcı dedektörü gibiydik o zaman.

Çok şükür ki gösterdiğimiz mücadelemizle ve açtığım konunun da hem üyeler, hem yönetimde olumlu yankı bulmasıyla, tedrici olarak bu dolandırıcılık olayları azalmaya başladı ve bir süredir asgarî seviyeye inmiş durumda. Şu anda dolandırılanların ortak özelliklerine baktığımda ise, açtığım konuyu ve ordaki "Dolandırıcılığa karşı önlem önerileri" başlığı altında sıraladığım maddeleri görmediklerini görüyorum. İmzamdaki konu haricinde konunun sadece "Dolandırıcılığa karşı önlem önerileri" kısmını aynı zamanda Sorunlu Alışverişler Bölümü'ne de açtım sonradan. Tâ ki daha fazla kişi görsün, istifade etsin ve dolandırılmasın diye.

Referans konusuna gelirsek ise, hiçbirimiz onlarca referansla başlamadık foruma. Başlangıçta güvenilir olduğu mutlak olan üyelere önce ürün gönderilebilir ya da sadece elden alışveriş yapmayı tercih edebilirsiniz. Son seçenek olarak da +komisyonla çalışan siteler aracılığıyla ürününüzü satarsınız ve referansını forumdan alarak referanslarınızı birer birer artırabilirsiniz. Biz de zamanında bu üç yolu kullandık.

Bütün forum üyelerine sorunsuz alışverişler diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Ustam haklısın mutlaka tereddüt edecektir, şüphelenecektir. Ancak konuya yorum dahi yazılmıyor.
    Bundan önce hd6950 vardı onun için de konu açtım. Kartı 300TL'ye gelid icy vision soğutucu ile birlikte verecektim.
    Abi bir Allah'ın kulu cevap yazmaz mı? Yani iyi ya da kötü bir tek yorum gelmedi hem de yüzlerce kişi ilana bakmasına rağmen. Geçen yıldan bahsediyorum ben de.
    Başka ilanlara bakıyorum referans kartı 350'den satan adamlara, süper fiyat, kaçırılmayacak kart, bu fiyata kaçmaz vs. yorumlar var.
    En son dedim abi ben de bi bir mallık var ben özel soğutucuyla 300'e veriyorum biri de demedi ki kardeş niye ucuza satıyon. Fİyat çok iyi.
    Ya da referansın olmadığı için satacağını zannetmiyorum gibi bir yorum da gelmedi.
    Foruma 2012'den bu yana 4 tane ilan açtım bu 4. olanı. İlk yorumlar bu ilana geldi. O da kartın cezbediciliğinden olsa gerek.
    2010 yılında yeni üye olduğum zamanlar bir iki tane kablosuz usb alıcılardan satmıştım. Bir tane laptop için lcd panel satmıştım.
    O zamanlar referans olayını bilmediğim için öyle kaldı. Adamın birine sanalpazardan yapalım satışı dedim fiyat indirimine gitmedim diye dolandırıcı mısın dedi.
    Yani tamam şüpheli olmak, temkinli davranmak gerek ama önyargıyla yaklaşarak değil.

Bu arada ilanıma (iyi ya da kötü) yorum yazan herekese teşekkür ederim.

• hocam yerinizde olsam böyle nadide bir kartı satmazdım, şu an görüldüğü yerde kapılıyor, benim en beğendiğim kartlardan biri, satamazsanız da güle güle kullanın
  • Hocam salımazsa kullanacağım zaten, Öyle paraya sıkıştığım için satmıyorum.
    Çok vaktimi alıyor bilgisayar. Hele bir de bir sürü yeni oyun var. Ac3, crysis 3, Hitman, Farcry 3, Tomb raider, sleeping dogs vs. İster istemez oynuyo insan.
    Bu da benim vaktimi çalıyor. 2009 Türkçe öğretmenliği mezunuyum.1 yılımı askerlik yedi. Bu yıl adam akıllı çalışmam lazım.
    Satmamın nedeni kartla ilgili değil anlayacağın.
  • Anladım hocam, haklısınız, hayırlısı olsun, umarım bu şahane karta alıcı bulursunuz, iyi alışverişler diliyorum
  • Teşekkürler hocam
  • okadar ciddiye almayın bu işi kendinizi üzdüğünüze değmez.
    hem bazı şeyler zamanla olur zaman geçtikçe anlaşabildiğiniz insanlar olur arkadaşlarınız olur vs vs .
    bu arada kart güzelmiş hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobi

okadar ciddiye almayın bu işi kendinizi üzdüğünüze değmez.
    hem bazı şeyler zamanla olur zaman geçtikçe anlaşabildiğiniz insanlar olur arkadaşlarınız olur vs vs .
    bu arada kart güzelmiş hayırlı satışlar.

Doğru söylüyorsunuz hocam, kısmet diyelim, zamanla olur inşallah. Gerçi 1 yıldır olmadı ama neyse
    Ayrıca yorumunuz için teşekkür ederim.
  • Fiyat 825TL'ye indirdim. Kargo alıcıya aittir.
  • Hocam takas düşünürseniz PSU ve KARTINIZA pm den konuşalım (:
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.