Şimdi Ara

Powerball işe yarıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Powerball'u bilen vardır, sıra dışı bir çalışma aleti.Bilek ve ön kol için yardımcı olduğu söylenir.

Burada hiç kullanan var mı?İşe yarıyor mu?

• Yarıyor ama sık sık ile çok daha hızlı gelişirsin, ve 40 lira daha ucuz
  • Zararlı mı değil mi ilgimi çekti şimdi youtube'da bir kaç video da izledim başlığı okuyunca.
  • Zararlı değil, kendinizi zorlamayın ve hemen 15000RPM yapmaya kasmayın
  • Abi insan doğası, skoru gösterince elbette fazlasını yapmak istersin ama benim sorunum o değil.

Bileklerimden ön kola, hatta dirseğe gittikçe kalınlaşma var herkes gibi.Fakat bu kalınlaşma oranı kafamı bozuyor, estetik durmuyor.Buna biraz yardımcı olabilir mi bu alet?
  • Bileğin ön kola göre incemi kalınmı?

Powerball önkoluda, bisepside trisepide çalıştırabilir, ancak sıksık denilen alet bileğe çok daha fazla yararlıdır

İkisinide al, sıksık ucuz zaten, ama insan doğası diye uyarıyı dikkate almayıp 7000 i geçersen ilk hafta (ben geçtiydim gerçi) sakatlanabilirsin.
  • Bileğim ön kola göre daha ince.Biraz daha kalın, hacimli durmasını istiyorum, böyle hoş gözükmüyor.Sıksık mı yardımcı olur yoksa başka bir şey mi?

7000 uyarın için sağol
  • nerede satılır ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: domates99
    Bileğim ön kola göre daha ince.Biraz daha kalın, hacimli durmasını istiyorum, böyle hoş gözükmüyor.Sıksık mı yardımcı olur yoksa başka bir şey mi?

7000 uyarın için sağol

sık sık ile başla bence, hızlı ve kesin çözüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.