Şimdi Ara

UÇAĞA BAKLAVA ALIRLAR MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
44.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gün sonra uçakla yurtdisina gideceğim de ordan baklava istediler. Baklava satanlara sorduğumda düz taşımam gerektiğini eğer ters falan dönerse tadının bozulacağını söylediler. El bagajına alabilir miyim baklavayı? Bazıları alınmaz falan dedi benim de kafamda şüphe oluştu.

Bu arada firma China Southern Airlines gideceğim ülke de Tayvan

• Alakasız olcak ama bileti uçuştan kaç gün önce ve kaça aldın acaba :)
  • Helcarax kullanıcısına yanıt
    1.5 Ay önce 1780 liraya aldım hocam
  • Hocam uçak şirketini arayın sorun bence.
  • Turşu alan uçak baklavayı niye almasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8FB5351A6

Turşu alan uçak baklavayı niye almasın?
    lokum alıyorlarda baklavayı bilmiyorum
  • Büyük ihtimalle sokmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trsss

1.5 Ay önce 1780 liraya aldım hocam

Teşekkürler hocam, THY de yolculuk ederken yanımda lokum vardı bi şey dememişlerdi ama belki o firma sıkıntı çıkarır en iyisi arayıp sormak sanırım
  • 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Hocam türkiye ofislerini aradim ama ulaşamadım
  • Hangi firmaydi? TAV ı aradığımda onlar turşu,salça,serbetli tatlilar olmaz demisti
  • quote:

Hangi firmaydi? TAV ı aradığımda onlar turşu,salça,serbetli tatlilar olmaz demisti

Bildiğim tüm firmalar. o tür yiyeceklerin fazla ağırlığı olmadığı için aldıklarını biliyorum.
  • Hocam 7 kilo götüreceğim ama
  • quote:

Hocam 7 kilo götüreceğim ama

Sorun olmaz biz 2 valize 30ar kilo malzeme doldurduk bişey demediler :D
  • Sıvı ve akışkan olmadığı sürece türkiyeden çok rahat çıkarabiliyorsun. Hatta sıvıda yasak olmasına rağmen el bagajımda farkında olmadan su sokmuştum. Yani çok rahat sokarsın uçağa ama 7kg sokabilirmisin bilmem
  • Tayvanda bir baklavacıdan al işte ne yük ediyorsun kendine
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

Sıvı ve akışkan olmadığı sürece türkiyeden çok rahat çıkarabiliyorsun. Hatta sıvıda yasak olmasına rağmen el bagajımda farkında olmadan su sokmuştum. Yani çok rahat sokarsın uçağa ama 7kg sokabilirmisin bilmem
    Konu hakkında pek bilgim yok Nat Geo'da Avustralya Havalimanı Kontrolü falan gibi bir program vardı. O programda genelde yiyecek ve içecek sokmuyorlardı ülkeye. Sebebi de çoğunlukla salgın hastalıkların turistlerin getirdiği yiyecek ve içecekler yoluyla ülkeye giriş yapmasındandı. Yine de bir soruşturmak lazım.

EDIT: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egelox -- 1 Şubat 2016; 17:31:43 >
  • 3 hafta önce yurt dışına kuru baklava götürdüm. Thy ile gittim uçağın içine almayabilirler sorun olabilir ben valize dizdim sorunsuz götürdüm. Açtığımda bazı baklavalar ters dönmüştü ama tadı fena değildi.
  • Anladım hocam umarım bende aynı şekilde yırtarım o zaman
  • poseidon_TR kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ilk defa yurtdışı uçuşu yapacağım ama çoğu kişi tartmiyorlar el bagajıni dedi ona güveniyorum biraz
  • Benimde arkdas ucakla geliyodu ondan istedim getirmemis ama
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.