Şimdi Ara

Polonyada Üniversite Okumak [Ana Konu] [Güncellendi] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
10
Favori
23.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende warsaw unıversty of technology de olacam herhalde onumuzdekı Eylül'de ...bu okul zor mu dersleri çok merak ediyorum acil yazarsanız sevınırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Polonyada hemşirelik okumak istiyorum. Lise mezunuyum. Ygs - Lys'ye girmedim. Girsem de 180 barajını geçeceğimi sanmıyorum (gelecek sene için.) Üniversite sınav yapıyormuş sanırım (biyoloji, kimya gibi.) Sınav yapmadan alan üniversite var mı ? Özel üniversiteler de mi sınav yapıyor ? Hemşirelik için tavsiyesi olan var mı ? Polonyada bu süreci bilen.. Hemşireliği okumak, mezun olmak zor mu orada ? Okullarda zorluyorlar mı ?

Polonyayı bütçeme uygun olabileceği için düşündüm. Başka bir ülke de hemşirelik tavsiyesi olan varsa neden tavsiye ettiğini de açıklayarak yardımcı olabilir mi ?

NOT: Lütfen düzgün yorum yapın. 180'i geçemiyorsun, TR'de kal falan filan diye yorum yazmayın. Konuyla BİLGİSİ olmayan kesinlikle YAZMASIN !

Teşekkürler,
    bihaber32.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bihaber32 -- 27 Mart 2016; 19:41:37 >
  • ozgurway O kullanıcısına yanıt
    dostum ben de orda olacam ülkenin en iyi teknik okuluymuş haliyle en kolayı olamaz :D

sen belgelerini gönderdin mi ? son yollama tarihini biliyor musun?
  • Ben bu sene yine düşünmeye başladım. Bakalım ne olur. Aslında İngiltere düşünüyordum ama fiyat maddiyat olarak Polonya daha uygun geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam,Jozef Pilsudski University of Physical Education hakkında bilgin var mı?

@Cruiser33
  • Herkese iyi gunler.. Ben swps universitesi tercumanlik bolumune gitmek istiyorum.Bir acentaya kaydoldum fakat acenta olmadanda kaydolabilecegim yonunde bir duyum aldim..Lutfen bu konu hakkinda bilginiz varsa yardimci olur musunuz ?

@Cruiser33

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umitaysall -- 11 Nisan 2016; 22:36:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swps tercümanlık nedir yahu? Lehçe senin anadilin mi ki orada tercümanlık okumayı düşünüyorsun?
  • Bende Varşova'da psikoloji okumayı düşünüyorum. Maddi olarak yaşam giderleri için ortalama ne kadar para gerekeceğini merak ediyorum. Ek olarak eğer Polonya'da okumayı düşünen arkadaşlar varsa haberleşebiliriz.

• Bu üniversitelere girişte yüksek ingilizce seviyesi şartmı orada hazırlıkla beraber seviyemizi yükseltme şansımız yokmu ?

• merhaba biz de polonya da üniversite araştırmalarına başladık bu yıl kaydolacak olanlar varsa iletişime geçelim bir birimize yardımcı olalım.
  • Polonyada psikoloji okumayı önerirmisiniz yoksa tm den başka bir bölümmü düşünmeliyim

• Guzel bir 3 senenin ardindan polonyadan dondum mezun olmadim orasinida soyleyim
    Swps denilen okula sakin gitmeyin ukraynali ve azeri erkeklerle dolu bir okul egitimide kotudur. danismanljk sirketleri calismiyor bosuna para vermeyin. bende swps de okudum fakat bitirmedim gitmedim daha dogrusu eglendim geldim pismanim. Varsova guzrl sehir ama bi istanbul degil . eglence olarak klublerden baska bir sey yok. 3 sene once bende bu konu sahibine cok sorular sormustum gitmeden simdk gittim de dondum bile zaman hizli geciyor. Eskiden vistula vardi cogu turk oraya gidiyordu geciriyolardi simdi oda yok polonyayi kimseye onermem. en azindan yeni yasalardan sonra egitim konusunda denklikleri zor gibi. Ama eglence kiz alkol vs konusunda en iyisi diyebilirim 14 ulke gezmis biri olarak. bende ilk giderken sizin kadar heyecanliydim simdi soru sorma isteginizi anliyorum soru sormak isteyen varsa sorabilir

• J-Statham* J kullanıcısına yanıt
    Hocam detaylı konuşabilir miyiz ? Ben SWPS bakıyordum ve Vistulayı da uluslararasıilişkiler için yazmıştım. Yeni yasa derken YÖK denklik yasası mı ? Peki Macaristanı öneneri misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: J-Statham*

Guzel bir 3 senenin ardindan polonyadan dondum mezun olmadim orasinida soyleyim
    Swps denilen okula sakin gitmeyin ukraynali ve azeri erkeklerle dolu bir okul egitimide kotudur. danismanljk sirketleri calismiyor bosuna para vermeyin. bende swps de okudum fakat bitirmedim gitmedim daha dogrusu eglendim geldim pismanim. Varsova guzrl sehir ama bi istanbul degil . eglence olarak klublerden baska bir sey yok. 3 sene once bende bu konu sahibine cok sorular sormustum gitmeden simdk gittim de dondum bile zaman hizli geciyor. Eskiden vistula vardi cogu turk oraya gidiyordu geciriyolardi simdi oda yok polonyayi kimseye onermem. en azindan yeni yasalardan sonra egitim konusunda denklikleri zor gibi. Ama eglence kiz alkol vs konusunda en iyisi diyebilirim 14 ulke gezmis biri olarak. bende ilk giderken sizin kadar heyecanliydim simdi soru sorma isteginizi anliyorum soru sormak isteyen varsa sorabilir

Dostum tum bolumler icin gecerlimi iktisat isletmedede denklik sorunmu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• evet yok denklik yasasi. macaristan hakkinda bilgim yok. vistulaya gitme gormuyomusun kapaniyor okullari fethullahin okulu vistula.

okulla alakali hocam bolumle degil

• J-Statham* J kullanıcısına yanıt
    Oha ciddi misiniz ? Fetönun okulu mu ? Ciddi misiniz? Başka var mı ? Uluslararasıilişkiler veya Psikolojide hangilerini önerirsiniz?
  • GoXVII G kullanıcısına yanıt
    lazarski yi oneririm yada krakow universitelerini

• Nasıl başvuru falan yapılıyor fiyat ne? atladım mı ben göremedim
  • arkadaş vistula üni den bahsetmiş. arkadaşlar o okul cemaatin okuludur ayrıca eğitimi de iyi değildir diploması işe yaramaz lazarski üni de aynı şekilde işe yaramaz okuldur tam bir ticarethanedir.iyi bir eğitim istiyorsanız varşova üni,kozminski üni,varşova ekonomi üni,varşova teknoloji iyi okullardır.onun dışında krakow'da jagiellonian ve AGH iyi okullardır.
  • Wroclaw universitesi hakkında bilgisi olan varsa tavsiye edermi bu universiteyi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.