Şimdi Ara

Polonyada Üniversite Okumak [Ana Konu] [Güncellendi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
10
Favori
23.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam detaylı konuşabilme imkanımız var mı okul ve oralar hakkında ?
  • Ben de eylülde varşova teknolojide olucam. Gidicek olan arkadaşlarla mailleşelim. Ufukcam07@gmail.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba polonyada mimarlık lisans tamamlamayı düşünüyorum eğitim denklik ve giderler hakkında bilgi verebilirmisiniz
  • merhaba polonyada hukuk okumak istiyorum önerirmisiniz?
  • Türkiyede Üniversite okuyup (4 yıllık). Polonyada Master yapsam AB'de çalışabilir miyim ?
  • sana bagli kardesim neden calisamayasin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hello002

sana bagli kardesim neden calisamayasin

o kadar zor değil demi yani Polonya'da master yaptıktan sonra işler ?
  • yok hocam
  • Şu an ne yaptığınız merak ediyorum? Ben de Türkiye'de Uİ okuyorum. Mezun olmuşsunuzdur büyük ihtimal. Polonya'da iş bulup orda mı kaldınız yoksa Türkiye'ye geri mi döndünüz?
  • Yurtdışında üniversite eğitiminde AB standartlarına sahip polonyada üniversite ön plana çıkmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auels -- 27 Kasım 2017; 1:22:59 >
  • mtrkmn61 kullanıcısına yanıt
    Yurtdışında üniversite eğitiminde AB standartlarına sahip polonyada üniversite ön plana çıkmaktadır. polonyada üniversite bir ayrıcalıktır.
  • "Updullah" diyerek konuyu uplatayım.

Burada University of Wroclaw'da master yapan-yapmış birileri var mıdır acaba?
  • Up

• Selamlar. Okula giriş için nasıl bi yol izlemem gerekiyor yapmam gerekenler neler başvuru sürecinden bahseder misin?

http://www.polonyakultur.com/program-detayi/303

Bu programı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler

• DAnışman şirketlerinden uzak dur toplanıp Danışmanlara ve okuluna ,dava açcak bir arkadaş grubu olarak söylüyyorum.
    Tek dertleri sizin paranız olan şeref yoksunu ve bütün dekanların, öğretmenlerin,sekreterlerın gö*tünü kaldırmış olan bu insanlardan danışmanlardan uzak durun.

kendi hakkınız olan bişeyi bile bu

çoğu kişi hazırlık bilemedin 1.sınıfta geri dönmek zorunda kalmaktadırlar. danışmanlarda arkanda el sallar dönerken
  • Arkadaşlar Polonya'da üniversite eğitimine başlarken hazırlık eğitimi alacaksanız size tek bir tavsiyem var o da Medical University of Warsaw'ın hazırlık okulu. Diğerlerinin hazırlık sınıfları Türk kaynıyor pek birşey öğrenemezsiniz. Diğer okullarda okuyan bir sürü kişi tanıdım hiçbiri memnun değil, aradaki fark çok büyük.. Hazırlıktan sonra zaten istediğiniz üniversiteye gidebiliyorsunuz.

Birde Varşova diğer şehirlere göre daha iyi bence Krakow'da güzel ama yaşam şartları daha iyi burda kesinlikle..
  • Arkadaşlar merhaba, Polonya'da Erasmus+ yaz stajımda eğitim danışmanlık ve dil okulu şirketinde çalışacağım. Polonya'da yüksek lisans, lisans, lise ve dil okulu ile ilgili sorularınızda yardımcı olabilirim.

Firma:https://www.polandstudy.com/
  • bulduğum üni bölümleri ve fiyatları bu linkte var güncel mi bilmiyorum ama Tıklayınız
  • Güzel kız olayına pek katılamadım hocam :(
  • Polonyada üniversite eğitimi için başvuruda bulunduğumuz kurum IECC yurtdışı eğitim ve danışmanlık ve gerçekten memnun kaldık sizlere tavsiye edebileceğim bir kurum herşeyimizle ilgilendiler sağolsunlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.