Şimdi Ara

POLO VS ACCENT BLUE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2017 MY Polo 1.6 TDI SCR 95 PS Comfortline Man.
    VS
    2018 MY ACCENT BLUE 1.6 CRDI MODE

ÖTV DEN MUAF ALICAĞIZ BAŞKA ARAÇ ÖNERİLERİNE AÇIĞIZ.

• 2015 yılında bende hyundai blue bakmıştım 2 bayi dolaştım ikisinde de teşhir ürünü en boş olan mode paket kalmıştı, içine girince sıfır araç kokusu diye bir şey yoktu paspas kokusu mu nedir iğrenç bir koku vardı hanım ve çocuk da rahatsız oldu.Kapı kollarına da güya krom görünümlü olsun diye insanın elini rahatsız edecek bir şekilde resmen yapıştırma kromaj takmışlar bagaj kapağı,kapılar vs bir basitlik vardı. Belki üst donanımları daha iyi olabilir ama bence başka araç bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ikisi arasında kesinlikle polo.

• Yukarda bahsetmedim ama bende aynısını yaptım hyundai bayisinden çıktıktan sonra birazda hanımın yönlendirmesiyle oldu (57bin tl)sıfır1.4 dizel confortline otomatik aldım, ama o sıra aklımda clio4 de vardı ve ona hiç bakamadım. Polo donanım olarak zayıf kalıyor hız sabitleme, bluetoth,sis farı vb basit donanımlar bile yoktu aslında araçtan yana bir sıkıntı yaşamadım memnunum ama şimdi alırmıyım bilemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu araclar otv indirimli 65 70 e gelir taminimce bende cok arastirdim. Kucuk araclara sıkışmayaın peugeot partner 1.6 blue hdi var otomobil geciyor sitesinden bakabilirsiniz ayni fiyatlara gelir azda yakar hemde genis.

• polo ile accent arasındaki kalite farkı çok fazla. satarken de fark atar polo. zaten 5 sene sonra o accent dökülecek. polo hala diri olacak.
  • blackbela B kullanıcısına yanıt
    hocam diğer vw kullananlar ve fanlarına sizin söylediğinizi söyleyince zorlarına gidiyor
    vw ikinci eli iyi algısı tamamen yanlış diyoruz yine anlatamıyoruz
    alırken zaten diğer araçlardan daha az donanımı daha fazla para vererek aliyoruz vw grubunda ama satarkende pahali aldiğini pahali satıyoruz
    doğus otonun vergi dilimi bahanesinin altında ezik ezik modelleri satın almak zorunda kaliyoruz
    düşünün en boş passattan clio full daha donanımlı burda clio passsat kıyaşmiyoruz aradaki sınıf farkı varsa para farkıda varsa birşeyler daha olmalı
    vw caddy dışında parasını hak eden otomobili yok
    ha ötv indirimli işler değişiryor
    hocam bütcenizi ailenizi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak karar verin kia rio da fena değil boş meganelarada bakabilrsiniz en boş golf de değerlendirin
  • Şahsen accent derim,sedan daha geniş eğer ailecek binecekseniz tabi.Çok kalabalik degilseniz polo.

• Accent blue b+ olarak düşünülebilir hakeza yeni polo da b+ gibi olmuş. Accent blue arkadaşım 1 hafta kullandı ve hiç memnun kalmadı, yolda güven vermiyor dedi. Bu iki araç arasında kalsam polo tercih ederdim.
  • poloyu oldum olası sevmedim kutu gibi boş arabaya poşet dolusu para istiyorlar.

bagaj yok arkası dar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 20 Nisan 2018; 14:25:24 >
  • pejo 308 hdi ye de bir bakın ve fiyat alın derim.
  • Önerebilceğiniz modeller varmı 90 - 100 bin sıfır
  • Kesinlikle polo
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsart

Önerebilceğiniz modeller varmı 90 - 100 bin sıfır
    Hocam ötv dahil olarak mı 90-100 bin lira yoksa ötv siz fiyat mı bu belirttiğiniz.
  • 2018 accent blue dan kasıt yeni kasa ise biraz beklemek görmek gerekir.Elantraya benziyor. Daha güven veren bir araç olduysa tercih edilebilir.

Eğer mevcut kasa ise polo tercih edilmeli, fakat bagaji vs sıkıntılı biraz.

Mode plus pakette 16 " jantlar ile bile araç güven vermiyor. Mode pakette 14" jant biliyorum.(Umarim jantlar karistirmiyorumdur)

Motoru atik vites geçişi otomatik de güzel, hacimsel olarak küçük sıkıcı vs değil.

Blue kullandim su an era var 3 kişi olarak(yakinlarim onda da era var) eranin daha güvenli hissettirdigini savunuyoruz. Blue da çok atik fakat gazı freni kullanmaya korkuyor insan.

• hocam fiyat performan olarak kesinlikle hyundai
  • brsart B kullanıcısına yanıt
    Kardes ailen kac kisi falan bilmiyorum ama bi onceki konuda engelli kardesim icin aliyorum demissin polo acsent bunlar kucucuk arabalar 5 yil satamayacaksin bunlarida gozonunde bulundur ben senin rahatligin acisindan peugeot partner 1.6 blue hdi 120 hp otomobil geciyor ruhsatta peugeotun sitesine bakabilirsin bana 2 ay once otv siz 65 bin tl demislerdi sirf tutuluyor diye konserve gibi arabaya 70 bin tl verip 5 yil sıkı?arak binmek akil kari degil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.