Şimdi Ara

Polo 1.2 TSI BMT 90 PS DSG

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu model ile açılmış bir sürü konu var ama eski kalmış hep. Ben bir aksilik olmazsa çarşamba günü aracımı almış olacağım. DSG şanzıman ile ilgili bir sürü şey okudum hangisi doğru hangisi yanlış bilmiyorum. Konuyu yeniden açmamın sebebi acaba bu belirtilen sorunlar 2016 da halen devam ediyor mu?

Aracın Lounge versiyonunu alacaktım fakat istanbulda 1 tane ve siyah renkte varmış o yüzden tercih etmedik.

2016 versiyonu ile ilgili olumlu/olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Bir de bir sprum daha olacak

Doğuş finansta kredi içi başvuru yaptım fakat sonucunu yarın bildirecekler. Acaba doğuş finans kredi verirken çok inceliyor mu ? yani findeks 1300 benim alıp alamayacağımı bilmiyorum. Bu konuda da görüş belirtmek isteyen varsa şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badboyx -- 28 Mart 2016; 20:30:49 >

• 24 mart 2016 itibariyle Uzay Otomotivden 1,2 TSİ BMT 90 PS LOUNGE TİPTR, aracımı teslim aldım henüz 56 km deyim deneyimlerim,
    1, start stop hemen devreye giriyor alışamadım
    2, ön park sensorune alışamadım kapatsamda hemen devreye giriyor sanki
    3, ilk vw arabam daha öncekilerden baya bir farklı
    4.kıyamadım sokağa bırakmaya, kapalı garaja bırakıyorum
  • Kaca aldiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim ilk arabam olacak nasipse. 55800 e aldım. bugün bikaç vw bayisini aradım. hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama mayısta teslim olmak üzere 54900e bırakırım dedi birisi. ne koparırsanız kar anladığım kadarıyla. Gerçi o 54900 lük araba da siyah yada maviydi. benim ki gümüş renkli olacak.
  • badboyx B kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla konya gökmen de 1 tane gümüş vardı ama mauel mi otomatikmi bilmiyorum.
  • badboyx B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, inş.
    Kaça bitti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar;

1.2 tsi 2016 model aracımı 15/8/2016 tarihinde satın aldım,Şuan 1500 km de sorunsuz kullanıyorum yanlız aracı kullanırken özellikle 40.ncı km de bir tık diye ses geliyor çok belirgin degıl ama sesi kasınca anlıyorsunuz sadece bir kez yapıyor dur kalktda yapmıyor,kontagı kapatıp actıgım zaman süreç yenileniyor. böyle bir durumla karşılaşan varmı teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.