Şimdi Ara

Polo 1.2 TSI BMT 90 PS alınır mı? (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
830
Cevap
21
Favori
201.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahocan_1992

Bu yil sonuna dogru araç almayi planlıyorum da şimdiden arastirmalara baslayayim dedim. Yilda ort 8000 km kadar kullanacagim. 50000 tl civari butcem var. Bu zamana kadar Astra H 1.3 cdti Fiesta 1.5 tdci Auris 1.4 d4d gibi dizel araçlara bakiyordum. C sinif araçlar 2010-2012 model oluyor hep. Sonra bu 1.2 tsi pololar dikkatimi çekti. Model yili daha yeni ve sekil olarak da bence fena bir araç degil ve digerleri ile ayni fiyat. Siz böyle bir durumda acaba ne tercih edersiniz? Polo kasa da degistiriyor simsi bu zamanda polo almak mantikli olur ku bu da kafami karistiriyor.

Bu arada hız sabitleyici benim icin önemli bir özellik. Malum sitede ilanlardaki araclarin büyük çoğunda sanki hemen hicbirinde bu özellik yok. Ben bu araci alsam sonradan cc taktirabilir miyim acaba?

Sizinle tamamen aynı durumdayım. Bu bütçe ile ibiza 2016 veya 2015 polo veya 1.0 gtdi fiesta düşünüyorum.. Fakat internete baktıkça kararsızlığa gömülüyorum, belki de en iyisi birini alıp geçmek

• 1.0 Polo +Atiker LPG en ekonominiği.
  • Yarın büyük ihtimal 1.2 Tsi manuel polo alacağım , 63 binden. İçim acıyor ufaktan , polo gibi küçük ve donanımsız bir araca bu paraya vereceğim için. İncelemelerde falan yol tutuşu kalite açısından çok övülmüş. İçimi rahatlatacak bir şey söyleyebilecek birisi var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

Yarın büyük ihtimal 1.2 Tsi manuel polo alacağım , 63 binden. İçim acıyor ufaktan , polo gibi küçük ve donanımsız bir araca bu paraya vereceğim için. İncelemelerde falan yol tutuşu kalite açısından çok övülmüş. İçimi rahatlatacak bir şey söyleyebilecek birisi var mıdır

2014 sonunda bir yakınıma almıştık dsg lisini. Sürücü koltuğuna bindiğimde ve sürdüğümde beklentimden fazla iyi geldi, yol tutuşu güven iyi. B segmenti bir araç için kalitesi iyi. Her araç pahalı sadece polo değil

• Rimesia R kullanıcısına yanıt
    B sınıfında Premium algısını hissettiren tek araçtır Polo. 1.5 senedir kullanıyorum B sınıfı için fazla konforlu ve kaliteli içiniz rahat olsun.
  • Valla hyundai diye ciktim yola , polo icin krediyi cektim , corolla aldim...

Polonun yeni kasasinin gelecek olmasi cok irite etti.
  • Arkadaşlar Polo 2017 confortline da yan hava yastığığı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: camoncan

Arkadaşlar Polo 2017 confortline da yan hava yastığığı var mı?

Yok. 2 airbagle geliyor.
  • sehır ıcı yakıtlarınız nasıl arkadaslar bende 10 cıvarlarında gezıyor cok yuksek ve usuremıyorum varmı puf noktası
  • Arkadaşlar 2015 polo 1.2 tsi bmt comfortline 27 bin kmde olan aracı 50.750ye veriyor birisi. Sıfır kaza orjinal araç . Sizce alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: desi116

sehır ıcı yakıtlarınız nasıl arkadaslar bende 10 cıvarlarında gezıyor cok yuksek ve usuremıyorum varmı puf noktası

bu araçlar küçük motorları sebebi ile şehir içinde ekonomik şehirler arası yollarda 140 km civarlarında araba gerçekten çok yakıyor. Şehir için kullanımda iddia ediyorum türkiyenin bence en ekonomik aracıdır. 1 depo benzin ile 800 km görmek inanın zor değil. çok ekonomik. bandrol, bakım vb masraflarınında ucuz oluyor oluşu büyük nimet. ayrıca araba iyi kaçıyor. performansı çok ama çok iyi. buradaki linkten bakarsanız eğer herkes 1.2 tsi motorun yakıt ekonomisinden çok ama çok memnun. sanayide her türlü parçasını bulmak mümkün. ama fiyatları çok yükseldi 62 e aldığımız araç şuan 69 maalesef tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxipowers -- 4 Kasım 2017; 12:37:41 >

• mur@t_333 kullanıcısına yanıt
    maxipowers M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bu aracı araştırıyorum da araç 110 km/h hizda sehirler arasi yolda kaç devirde gidiyor acaba? Bir de bu hizlarda yakit tüketimi nasil oluyor? Daha ust hizlara hemen hic cikmiyorum zaten ben.
  • ahocan_1992 A kullanıcısına yanıt
    100-110km hızlarda yokuş değilse tabi 4-4.5 litre yakıyor anlık tüketimde gösterdiği bu. 2500 civarı devirde gidiyor bu hızlarda.
  • şehirler arası yolda bu arabanın 110 km hızdan sonra ekonomi beklemeyin heleki 1.0 ve 1.2 motor kullanan arkadaşlar uzun yolda bu araba yormaya gelmez.
  • 7. vites de 120 km de kaç devirde oluyor araç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

7. vites de 120 km de kaç devirde oluyor araç?

2500 devir civarında seyreder dostum tabi yolun eğimi rampası buda önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxipowers

quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

7. vites de 120 km de kaç devirde oluyor araç?

2500 devir civarında seyreder dostum tabi yolun eğimi rampası buda önemli.

Biraz daha düşük olmasını beklerdim, motor hacminden dolayı böyle sanırım

tşk ler hocam bilgi için
  • quote:

şehirler arası yolda bu arabanın 110 km hızdan sonra ekonomi beklemeyin heleki 1.0 ve 1.2 motor kullanan arkadaşlar uzun yolda bu araba yormaya gelmez.

Merhaba geçen hafta ankara-samsun gidiş dönüş yaptım yol bilgisayarı ortalama hız 100 civarı gerçek hız ise 130-150 arası 5.7 litre yaptı bende hiç bu kadar düşük beklemiyordum , acelem olmadığında ekonomi kasarak anca 5.4 e düşüyordu , bu tüketimi dizel dahi başka araçta görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

2 airbag li arabaya da 50 bin + verir olduk ya Allah ıslah etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ihkelektrik

quote:

şehirler arası yolda bu arabanın 110 km hızdan sonra ekonomi beklemeyin heleki 1.0 ve 1.2 motor kullanan arkadaşlar uzun yolda bu araba yormaya gelmez.

Merhaba geçen hafta ankara-samsun gidiş dönüş yaptım yol bilgisayarı ortalama hız 100 civarı gerçek hız ise 130-150 arası 5.7 litre yaptı bende hiç bu kadar düşük beklemiyordum , acelem olmadığında ekonomi kasarak anca 5.4 e düşüyordu , bu tüketimi dizel dahi başka araçta görmedim

1.2tsi 4.4lt yakıt tüketir uzun yolda ortalama 100km hız ile 5.7lt yakması için de sürekli 140-160km hız aralığında gitmeniz gerekir.

Her kullanıcının şürüş teknikleri araç kullanması farklı olduğu için yakıt tüketimi farklılıklar gösterir. Hatta akaryakıt istasyonundan istasyonuna bile farklılıklar görebilirsiniz aynı güzergah aynı km ve aynı kullanımda.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.