Şimdi Ara

Polo 1.2 TSI BMT 90 PS alınır mı? (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
829
Cevap
21
Favori
202.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeşim bence gerek yok ama sen bilirsin yinede bende de var araba hareket etmeye başladığı anda tıkır tıkır geliyor bida gelmiyor sadece ilk çalıştığında hareket edince geliyosa sorun yoktur eminim
  • Performans olarak 0 sıkıntı diyebilirim 24 Eylül Trafiğe Çıkışlı aracım şu an 2400 km yol yaptım ve çok şükür hiç bir sıkıntı çekmedim, yokuştada 1.8 tsi dsg den indiğim için kıyaslayabileceğim bir hakimiyetim yok ama çoğu aracı sollayarak çıkıyorum .Yakıt uzun kullanımda 5.5lt/100km şu an, 4.3lt/100km gördüm 55km'de.Devamlı otoban Söke/Aydın yapıyorum.
  • arkadaşlar allstar dsg fiyatı alan varmı acaba
  • Eşime bakıyorum 1 ay önce 55.600 gibi bir fiyat almıştım 1.2&dsg ancak 2. ellerini takip ediyorum 45-46 ya doğru düzgün araç yok ve çok fiyatlı
    Yani şu "2.eller ne kadar pahalı"klişesine düşmek istemiyorum ama
    sıfırına göre çok pahalı değil mi?
    Yıl sonuna doğru sıfıra yönelmeyi düşünüyorumm
  • İkinci el 1.2 tsi dsg aldım yakıt tüketimi bence gayet güzel sakin kullanımda Ataşehir-Avcılar git gel ortalama 5 lt yaktı ortalama hız 38 km, araç gayet seri ve kullanımı çok rahat, yokuşlarda kaydırma yapmıyor, start-stop gayet iyi çalışıyor, açıkçası dsg'den dolayı endişeliydim ama gerçekten çok rahat bir şanzıman vites geçişleri muhteşem, bence tam şehir içi arabası.
  • erkanozcan E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı Olsun güle güle kullanın. Allah kaza bela vermesin. Aracın özelliklerini ve kaça aldığınızı da yazar mısınız? Teşekkürler.
  • araç 3500 km.de yakıt ortalaması 9,27.
    istanbul trafiğinde.
  • 1.2 TSI 90 BMT manuel all-star zam gelmediyse dip fiyat 56.350TL. Sırf dsg için comfortline almayın derim. All-star tüm isteklerinizi fazlasıyla karşılıyor. Yalnız 5 vites pololarda 1.vites geçişleri bazen sıkıntı oluyor. Daha doğrusu tüm VW 5 vitesli modellerinde 1.vites geçmeme sorunu var. Forumda da bir çok kişide gördüm. Aynı sorun bende de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockcash

1.2 TSI 90 BMT manuel all-star zam gelmediyse dip fiyat 56.350TL. Sırf dsg için comfortline almayın derim. All-star tüm isteklerinizi fazlasıyla karşılıyor. Yalnız 5 vites pololarda 1.vites geçişleri bazen sıkıntı oluyor. Daha doğrusu tüm VW 5 vitesli modellerinde 1.vites geçmeme sorunu var. Forumda da bir çok kişide gördüm. Aynı sorun bende de var.

Valla DSG için sadece direksiyon ve tekerlek verseler yeter hocam:) park sensörüymüş, yağmur sensörüymüş, hız sabitleyici falan olmasa da olur bence ama otomatik vitesin rahatlığını gerçekten başkaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahinlipekmezli

Hayırlı Olsun güle güle kullanın. Allah kaza bela vermesin. Aracın özelliklerini ve kaça aldığınızı da yazar mısınız? Teşekkürler.

Hocam geç gördüm kusura bakma, teşekkür ederim Allah hepimize kaza bela vermesin, 2015 model 1.2 TSI Comfortline 45,500'e aldım ama benim biraz şansa oldu yabancıdan aldım yurt dışına geri gidiyordu bayiye vereceği fiyata bize verdi sağ olsun, şu anda piyasası 50 civarı fiyat arabaya göre artıyor veya azalıyor, ben uzun süre 0 km ibiza ve fabia baktım yıl sonu alırım diye bekledim ama yıl sonu geldikçe zam üstüne zam geldi iki modelinde fiyatları nerdeyse 60'a dayandı bence bu fiyatlar bu arabalar için çok fazla temiz ikinci el bulun polo alın derim ben, konforu kalitesi gerçekten diğer modellerin önünde. Comfortline modelinde hız sabitleyici, yağmur sensörü, park sensörü yok bu özellikleri şahsen ben aramıyorum, araba zaten ufak park konusunda zorluk çekmezsiniz, uzun yol yapmıyorum hız sabitleyici o yüzden olmazsa olmazım değil.

Aynen hocam haklısın. Tercih meselesi bu işler. Trendline paketi bile yeterli gören olabilir. Bu arada hayırlı olsun yeni araç :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockcash

Aynen hocam haklısın. Tercih meselesi bu işler. Trendline paketi bile yeterli gören olabilir. Bu arada hayırlı olsun yeni araç :)

Eyvallah hocam teşekkür ederim:) Bizim insanımız kullanacağı kullanmayacağı ne varsa olsun ister sonra gider dünyanın parasını verir..
    Estağfurullah. Bilgilendirdiğiniz için ben teşekkür ederim. Artık sıfır almayı düşünmüyorum 1.2 TSI Comfortline DSG için 55700 e almaya gittim ancak zam geldi dedi, almadım. Sonra yine zam geldi sonra yine yine yine.... Sonunda vardır bir hayır diyerek vazgeçtim şimdilik araçtan. Bende sizin gibi ikinci ele yöneldim bir ara ancak orada da kısmet olmadı. Zaten dövizin bu sert yükselişi ve kısa vadede belirsizliğin olmasından dolayı bir yıllık bile olsa, kredi çekmek bana mantıklı gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahinlipekmezli

Estağfurullah. Bilgilendirdiğiniz için ben teşekkür ederim. Artık sıfır almayı düşünmüyorum 1.2 TSI Comfortline DSG için 55700 e almaya gittim ancak zam geldi dedi, almadım. Sonra yine zam geldi sonra yine yine yine.... Sonunda vardır bir hayır diyerek vazgeçtim şimdilik araçtan. Bende sizin gibi ikinci ele yöneldim bir ara ancak orada da kısmet olmadı. Zaten dövizin bu sert yükselişi ve kısa vadede belirsizliğin olmasından dolayı bir yıllık bile olsa, kredi çekmek bana mantıklı gelmiyor.

Hayırlısı kardeşim çok fazla takma kafaya, valla hiç beklemediğin bi yerden Allah bi kapı açıyor, şu şartlarda ben de alamazdım acele etme derim ben.
  • Merhaba arkadaşlar bende dsg allstar 1.2 var 3 4 gündür arabada enteresan şeyler oluyor gaza basıyorum vites değişimlerinde sanki debriyaj tam ayırmadan değişiyor motor sanki ara gaz veriyor rahatsız edici olmaya başladı turbolu o sert sesin yanında cılızdan motor sesi alıyorum Manuel'deki gazı bırakmadan vites değişirsinde ara gazı gibi ses olurya öyle Bi durum bilmem anlatabildimmi daha 1750 km civarında araba neden böyle yapıyor anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arac arıza kaydı varmı ekranda baktınızmı..(multimedya ekranında arac durumunda)
    su an arac yenı oldugu ıcın dırek kımseye oynatmadan yetkılı servıse götürün derim.
  • Ekrana baktım şimdi kayıt yok servise götürecem artık fırsat bulunca

• Selamlar...
    1.2 dsg comfortline- 55.300
    1.2 dsg allstar- 60.200
    Olarak bugün bayii indirimi dahilson fiyatları aldım. Stok durumu : Aralık ortası gibi araçlar gelmis olacakmis.
    Sizce fiyatlar nasil?

• ddemirhand D kullanıcısına yanıt
    hangi bayiden fiyat aldınız acaba iyi gibi gözüküyor çünkü
  • 56 ya all star düz vites polo aldım fiyat nasıl sizce yarın teslim alacağım

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.