Şimdi Ara

Polk Audio (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
360
Cevap
15
Favori
36.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Bunu dinleseydik yahu. Acayip iyiymiş dediklerine göre hem eski 150 serisine göre daha rahatmış da fiyat ne olmuş öyle ufffff

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Bunu dinleseydik yahu. Acayip iyiymiş dediklerine göre hem eski 150 serisine göre daha rahatmış da fiyat ne olmuş öyle ufffff

Fuar a gitçen abi Tr de yok ben fuarda gordum

• Focal Chorus 726 nasıldır ? Veya focalin diğer serileri nasıldır, mk300 evin neresine koyacagiz ? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendis1969 -- 17 Eylül 2016; 3:32:13 >
  • muhendis1969 M kullanıcısına yanıt
    Stereo için iyi ama sinemada focal pek aranılan atak patlayıcılık ve detayı vermiyor.

• Polk Audio Signature serisi sanırım tsi işe rti serileri arasına ya da her ikisinin yerine geliyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Polk Audio

• Polk audio rti serisi veya paradigm makul fiyatlı duruyor

• Enteresan port tasarımlarına signature serisi ile devam
    Bu mesaja eklenen görseller:

Polk Audio

• Arkadaşlar imzamdaki Polk Audio TSI 400 hoparlörlerim satılıktır. Çok çok temizdir, kutuları, faturası duruyor. İlgilenenler mesaj atabilir.

• Merhabalar ben sizin gibi evin içine dinazor gibi kuleler sokamasam da aranıza katılacağım. Pc kullanımı için raf üstü stereo ürün almak istiyorum. İki gündür araştırıyorum edifier, audio engine, heco, dali derken sonunda polk da buldum kendimi ve büyük ihtimalle kararımı değiştirmeyeceğim.

Düşündüğüm ürünler Rti A1 veya yeni çıkacak olan signature s15

https://www.amazon.com/Polk-Audio-Signature-S15-Bookshelf/dp/B01LVWWZS0/
    https://www.amazon.com/Polk-Audio-Bookshelf-Speakers-Black/dp/B000V2UBS8/

ilginç olan kısmı amazon normalde %20 olan vergiyi %60 hesaplamasına rağmen yine Türkiye fiyatından ucuz oluyor. Verginin bir kısmının veya tamamının geri yatma ihtimali de var ayrıca.
  • HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Ekimde çıkacak diyorlardı. Aralığa almışlar yav. Bekleriz beklemesine ama bu sefer de rti dan daha iyi olmazda kötü olur. Cihazın sesi hakkında yorum falan da bulamadım.

• Arkadaşlar

bende onkyo amfi ile kullandığım polk audio rti a7 serisi var fakat sol kolonda sanırım bir arıza var crossovera baktırmam gerekiyor küçükşehirde ikamet ediyorum bunu nerede yaptırabilirim ? acaba sıfırdan a7 crossoverı getirtebiliyorum bana ne kadara mal olur ? ve öğrenciyim fiyatı genel olarak ne kadar tutar sıfırını getirmemmi iyi olur yoksa tamir etmemmi ? hoparlörü alalı 6 sene oluyor
  • albati kullanıcısına yanıt
    Selam ürünler duruyor mu, siyah mı kiraz mı rengi?
  • the wade kullanıcısına yanıt
    Duruyor, renk kiraz.

• Fiyatını mesajla atar mısın lütfen
  • iyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum ama 4 adet polk audio t15 bookshelf aldım 1 polk psw10 sub ve 1 adet t30 center t15ler 8 ohm t30 6 ohm şimdi bana bir avr lazım öneriniz ne olur
  • Şurayı bir hortlatayım :)
    Uzun süredir araştırma yapıyorum bir türlü hoparlör seçemedim.
    Polk T50 ile Magnat supreme 1002'leri kıyaslarsak nasıl bir sonuç çıkar?
    Derin bas, parlak tiz, yüksek güç, arada film genelde elektronik müzik tercihi için hangisi uygun olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnilYoruker

Şurayı bir hortlatayım :)
    Uzun süredir araştırma yapıyorum bir türlü hoparlör seçemedim.
    Polk T50 ile Magnat supreme 1002'leri kıyaslarsak nasıl bir sonuç çıkar?
    Derin bas, parlak tiz, yüksek güç, arada film genelde elektronik müzik tercihi için hangisi uygun olur?

Parlak tiz disinda kesinlikle magnat. Magnat daha kapali ve yumuşak bas sesler uretir.

• Polk Signature kullanan var mı acaba aramızda ses karakteristiği hakkında bilgi verebilecek olan vs ?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.