DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Polk Audio
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
347
Cevap
13
Favori
28.163
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1839 Mesaj
      24 Mart 2011 12:59:55 Konu Sahibi
      Polk audio hoparlör hakkındaki düşüncelerinizi buraya yazmanızı istemekteyim kaliteli veya adi hoparlör olup olmadıığını tartışmak istiyoruz sizce hem müzikte ve sinemada performans bakımından nasıl bir hoparlördür ?

|
      |

• Yüzbaşı
      630 Mesaj
      24 Mart 2011 14:01:44
      Amerika'daki seyahatlerimde heryerde bolca gordugum bir hoparlor.Orada cok populer oldugu bır gercek.Ustelık dınledıgım sistemler de ozel odalarda dınletılen saglam avr lerle desteklenen sıstemlerdı.Seslerı gayet guzeldı O yuzden ben de polk cs20 center almıstım,halen de kullanıyorum.Cok memnunum
      |
      |

ALISVERİS YAPTIKLARIM:dakkush,darthnihilus,yasinonline,ufukulusoy,boylum,eozen81,mokur,yamano,kaju1977,lagordiyan,
      amf23,by@li,charnel,alperemr,bsoyer,adoni
      TF'dan DISCS,legalman,cerkan,levocum
    • Yüzbaşı
      315 Mesaj
      24 Mart 2011 15:30:57
      Herkese Merhaba,

Ben de Polk Audio'nun TSi ve RTi serilerini merak ediyorum ancak Ankara'da bildiğim kadarı ile dinleyebileceğim bir yer yok maalesef. Kullanan arkadaşlar varsa uyumlu AVR'ler neler?

Selamlar.
      |
      |

• Binbaşı
      1790 Mesaj
      24 Mart 2011 15:50:33
      definitive gruba ait diye biliyorum
      |
      |

• Binbaşı
      1839 Mesaj
      24 Mart 2011 17:08:03 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Ibanez@Forum

Herkese Merhaba,

Ben de Polk Audio'nun TSi ve RTi serilerini merak ediyorum ancak Ankara'da bildiğim kadarı ile dinleyebileceğim bir yer yok maalesef. Kullanan arkadaşlar varsa uyumlu AVR'ler neler?

Selamlar.

tsi serileri hem fiyat olarak çok hoşuma gitti hemde görünüş olarak bass ve tizleri nasıl acaba bende merk ediyorum
      |
      |

• Yarbay
      2407 Mesaj
      24 Mart 2011 18:50:11
      TR de satılıyormu bilmiyorum ama yurt dışında kullanıcılar tarafından,özelliklede bu konuda manyak olan Amerika da
      sistemlerde vazgeçilmez hop. lerden biri olduğunu iyi biliyorum.kendi adıma alıp kullanmak isterdim kesinlikle...
      |
      |

SONY W905 LCD, PİONEER LX57 AVR, WHARFADALE DİAMOND 9.6, PARADİGM CC-190,WHARFADALE 9.2, POPCORN HOUR VTEN, SONY BDP S350, PİONEER DV-420 DVD

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      24 Mart 2011 18:55:00
      quote:

Orijinalden alıntı: tamerege

TR de satılıyormu bilmiyorum ama yurt dışında kullanıcılar tarafından,özelliklede bu konuda manyak olan Amerika da
      sistemlerde vazgeçilmez hop. lerden biri olduğunu iyi biliyorum.kendi adıma alıp kullanmak isterdim kesinlikle...

evet bende duydum bu makayı kalitesi n asıl acaba
      |
      |

• Yüzbaşı
      927 Mesaj
      20 Mayıs 2011 15:22:29
      Ben TSi300 kullanıyorum. Bu fiyatlara böyle bir hoparlör başka hiçbir markada bulamazsınız. Dali Concept 6 yanında radyo gibi kaldı. Detaylar, tizler, vokaller muazzam. Baslar ayarında. Ancak yüksek bas sevenler için (pop/rock/electro da) aktif bass takviyesi gerekebilir ve inanılmaz olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mecanica -- 13 Temmuz 2012; 12:47:25 >
      |
      |

Hoparlör=Opera Quinta Ampli=ASR Emitter I Plus
      Dac=LKS Model II upgraded MediaServer=Mac Mini+Pi Pikap=Akai AP-001C
      Kablolar=Curious USB - Neotech Nei-3001 - Dh Labs Power Plus - Supra Ply 3,4/S - Oring Cat7
      Sinema=Pioneer LX-76 - Focal Sib XL - REL Q150MK2 - Pioneer BDP-150 - Samsung 46C652
    • Yarbay
      3621 Mesaj
      20 Mayıs 2011 15:28:41
      Polk gecenlerde bende dinledim çok beğendim detayli izlenimimi daha sonra uzunca yazıcam
      |
      |

• Yüzbaşı
      630 Mesaj
      20 Mayıs 2011 18:18:47
      İyi gunlerde kullanın!Cok ıyı bır marka oldugu zaten tartısılmaz daha once yazdıgım gıbı sıstemımde cs20 center kullanıyorum.Cok mukemmel performansı var
      |
      |

ALISVERİS YAPTIKLARIM:dakkush,darthnihilus,yasinonline,ufukulusoy,boylum,eozen81,mokur,yamano,kaju1977,lagordiyan,
      amf23,by@li,charnel,alperemr,bsoyer,adoni
      TF'dan DISCS,legalman,cerkan,levocum
    • Yarbay
      2407 Mesaj
      20 Mayıs 2011 22:49:53
      arkadaşlar ankara GSA elektronik polk audio ları satmaya başlamış galiba,ilgilenenlere duyurulur
      |
      |

SONY W905 LCD, PİONEER LX57 AVR, WHARFADALE DİAMOND 9.6, PARADİGM CC-190,WHARFADALE 9.2, POPCORN HOUR VTEN, SONY BDP S350, PİONEER DV-420 DVD

• Teğmen
      127 Mesaj
      21 Mayıs 2011 01:03:43
      merhaba arkadaşlar nuri arkadaşımızla beraber beyoğlunda proav de demo odasında dinleme fırsatı bulduk özellikle jbl es 90 nın yanında kesinlikle farkedilir birşekilde kaliteli ses verdi fiyat ve performans olarak gayet başarılı bir hoparlör klipsch almasaydım kesinlikle düşünürdüm bu arada dinlemek isteyen arkadaşlar proav den tuncay bey le görüşüp randevu alarak dinleyebilir kendisi ilk kez tanışmamıza rağmen oldukça sabırlı ve ilgili davrandı sağolsun.
      |
      |

Satılık Pioneer SC-LX 83
    • Yarbay
      4465 Mesaj
      22 Mayıs 2011 11:24:59
      rti serisi daha başarılı görünüyor
      |
      |

TV:samsung 51f5570, MEDIA PLAYER: popcorn hour a-110 wn-100 wd 1 tb caviar green power, himedia q10-II......AMFİ:yamaha rx-v467, yamaha a-s300, bots av-711,HOPARLÖR:dali zensor 1 X4,dali zensor center,dali e12f sub, wharfedale dfs-21,Pioneer SHM-50,KABLO:techlink,ixos....PC:acer as5740g notebook,zyxel P-660HN-F1Z 802.11n kablosuz modem,edifier m3300sf,Creative Gigaworks T3, MOBILE MUSIC : fiio x1, iriver h120 20gb, apple ipod 160gb classic, sandisk sansa clip plus 8gb, sennheiser cx300,PHONE: dark evo p60, PHOTO: Panasonic Lumix DMC-FH20 14.1MP .... video cant kill radio:)....
    • Teğmen
      127 Mesaj
      22 Mayıs 2011 19:11:10
      çok enteresan ama pahalı olan modelini değil ucuz olan modelini daha çok beğendim. şuanda aklımda değil i tuncay beyi arayıp öğrenip modelini buraya yazarım.
      |
      |

Satılık Pioneer SC-LX 83
    • Yüzbaşı
      927 Mesaj
      23 Mayıs 2011 00:36:15
      Tsi serisi şekil olarak da çok zarif duruyor. Floorstanding ürünleri genelde salonlarımızda kullandıgımızdan bence önemli bir detay audiophile olmayanlar için. En azından salonda dinazor beslemek zorunda kalmayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Kablolar=Curious USB - Neotech Nei-3001 - Dh Labs Power Plus - Supra Ply 3,4/S - Oring Cat7
      Sinema=Pioneer LX-76 - Focal Sib XL - REL Q150MK2 - Pioneer BDP-150 - Samsung 46C652
    • Yüzbaşı
      927 Mesaj
      23 Mayıs 2011 22:24:29
      quote:

Orijinalden alıntı: bayucuz
      Amerika'daki seyahatlerimde heryerde bolca gordugum bir hoparlor.Orada cok populer oldugu bır gercek.Ustelık dınledıgım sistemler de ozel odalarda dınletılen saglam avr lerle desteklenen sıstemlerdı.Seslerı gayet guzeldı O yuzden ben de polk cs20 center almıstım,halen de kullanıyorum.Cok memnunum

Bu center dan sanırım ben de alacağım. Arkalara da tsi100 düşünüyorum. Elimdeki Technics leri satarsam :-)

|
      |

• Çavuş
      52 Mesaj
      11 Haziran 2011 12:20:39
      Arkadaşlar bende bu polk audio marka ürünlere merak saldım, bu ürünlerle bir sistem kurmak isitiyorum 5-0 veya 5+1 gibi oturma odası yaklaşık olarak 30m2 birde maliyet olarak nedir diye bilgisi olan arkadaşlardan haber bekliyorum. saygılarımla...
      |
      |

• Yarbay
      3005 Mesaj
      11 Haziran 2011 17:34:29
      bu markayı bende merak ettim biraz araştırayım bakalım.
      |
      |

Us psn: HEKTOR-TEG Uk psn: Captain_HEKTOR / piooner, LG, SONY, DALİ, WD, SEAGATE, Lenevo vs. setup.
    • Yüzbaşı
      927 Mesaj
      11 Haziran 2011 20:37:52
      polk cs20 merkez geldi. gercekten on numara. dts i şimdiye kadar hakkıyla dinlememişim. tavsiye olunur.

|
      |

• Binbaşı
      1315 Mesaj
      11 Haziran 2011 22:26:30
      Resimsiz olmaz arkadaşlar, resimleyin görelim şu PA ları.
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,937
1.2.156

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.