Şimdi Ara

Polk Audio (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
359
Cevap
15
Favori
36.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. İmzamda bulunan polk audio rti a7 kuleler,rti a1 surround csi a4 merkez ve psw 111 subwoofer satiliktir.isteyen PM arsin görüşelim.hepsi 01.06.2013 de alinmistir.kutulari ve bütün içerikleri tamdir.
    Not:polk un yanindaki Focal sistem ayrıca satiliktir.
     Polk Audio Polk Audio

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ay_tek75

Merhaba arkadaşlar. İmzamda bulunan polk audio rti a7 kuleler,rti a1 surround csi a4 merkez ve psw 111 subwoofer satiliktir.isteyen PM arsin görüşelim.hepsi 01.06.2013 de alinmistir.kutulari ve bütün içerikleri tamdir.
     Polk Audio Polk Audio

Focal sistem satılmıştır polk'lar güncel!

• quote:

Orijinalden alıntı: ay_tek75

Merhaba arkadaşlar. İmzamda bulunan polk audio rti a7 kuleler,rti a1 surround csi a4 merkez ve psw 111 subwoofer satiliktir.isteyen PM arsin görüşelim.hepsi 01.06.2013 de alinmistir.kutulari ve bütün içerikleri tamdir.
     Polk Audio Polk Audio

Sizin piano blacklerin yanında benim polklar vasat kaldı

• bu arada polk audio psw-111 sub ve rti a1 surroundlar satılmıştır.diğerleri güncel!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ay_tek75 -- 11 Şubat 2015; 14:44:06 >
  • Herkese Merhaba

Polk audio PSW 150 Sub ımı satıyorum detayları dukkanımda mevcut konsıdyon olarak 10/9 20 hz inebilen kendinden tabla ayaklı 25 cmlik bir sub ztn polk subları bılenler bılıcektır ılgılenenler pm le ulasabılır

Tesekkurler
  • Merhaba

Sub arayısımı istediğim secenekleri bulamamaktan ve kararsız kalmaktan dolayı geçici olarak Yine Polk Audio DSW PRO 660wi ile sonuclandırdım Polk un tonundan ve muzik sinema dengeli performansından memnundum bakalım bu digital class d amfili model ne fark yaratıcak kullanan varsa tecrubelerını aktarabılır

Tesekkurler

Not: Polk Psw 150 Sub ım halen satılıktır
  • ıyı gunler

bahsettıgınız polk audıo sub ıcın bıraz detay ve fıyat alabılımıyım

emaılım shark766@hotmail.com

saygılar
  • SHARK766 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Sub la ılgılı Pm attım

Tesekkurler
  • merhaba bende fiyat ve detay alabilir miyim ? Sub için

eempax@gmail.com
  • thelayka kullanıcısına yanıt
    Merahaba
    PM attım

Tesekkurler
  • Satista olan rti a7 Ler gunceldir arkadaşlar.

• Polk Audio TSX 440T alarak aranıza katıldım...

Ürünler sıfır,ilk kule hoparlörüm.İlk çalışmada falan nelere dikkat etmeliyim ? Var mı tavsiyeniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2601cuneyt

Polk Audio TSX 440T alarak aranıza katıldım...

Ürünler sıfır,ilk kule hoparlörüm.İlk çalışmada falan nelere dikkat etmeliyim ? Var mı tavsiyeniz ?

Merhaba. Bende Polk Audio TSX 440T almakyı planlıyorum. TSI400 ile arasında kaldım. Nasıl memnun musunuz? Hangi anfi ile kullanıyorsunuz? Birde nereden kaça aldınız?
  • RTI A7 ve Pioneer SC-LX85 kullaniyorum.. Oldukca memnunum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

Orijinalden alıntı: 2601cuneyt

Polk Audio TSX 440T alarak aranıza katıldım...

Merhaba. Bende Polk Audio TSX 440T almakyı planlıyorum. TSI400 ile arasında kaldım. Nasıl memnun musunuz? Hangi anfi ile kullanıyorsunuz? Birde nereden kaça aldınız?

Benim ilk kule hoparlörüm. İlk izlenim olarak çok güzel..

Denon 1911 ile kullanıyorum.

Can - Hifi den aldım ..
  • Arkadaşlar TSX550t için taksitli 3000 TL fiyat aldım. Sizce bu paraya değer mi? TSX440 ile arasında 600 TL fark var. Ancak satan arkadaş 550 nin çok çok üstün olduğunu söyledi. 440 a göre epey de büyük. Sizce ne yapmalıyım?

Monitor audio rx6 nın parasını hak etmediğini, 550 almamı özellikle tavsiye etti. RTI A7 ile benzer mi bu 550 yoksa daha mı kötü? Fiyatları çok yakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 10 Mart 2015; 7:35:19 >
  • Arkadaşlar birde Monitor Audio BX6 ile Polk audio TSX550T yi karşılaştırdığımızda stereo anfi ile hangisi daha başarılı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 10 Mart 2015; 9:37:49 >
  • Açıksı ben imzamdaki sistemi kullanıyorum ve memnunum yaklaşık 2 yıl olacak alalı. Simdilerde iyilestirme işine girdim yeni xtrilius 4 hoparlör kablosu , lookab prinilius 1m power cord , wireworld luna 7 sub cable ve 2 adet audioquest pearl hdmi ile iyilestirme yaptim daha test edemedim ama umarim yararli olur sisteme 😊 fiyat/performans olarak bence polk gayet iyi bir tercih.

• Rtia7 ler satilmistir arkadaslar

• Sn. Thermaltake' in piano black rti a7' lerini ben almış bulunmaktayım. Rti lerin yanında kendisinden bir adet csi a6 center ve bir çift de fxi a6 surround aldım. Sıfırdan farksız bu güzel seti bana sorunsuz bir şekilde ulaştırdığı için ve tüm sorularıma verdiği samimi cevaplardan dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.
    Ayrıca rti' leri alınca elimdeki;

-Bir çift tsi 400 kule
    -Bir çift tsi 200 bookshelf
    -Bir adet cs 20 center

boşa çıkmış oldu. Hoparlörlerim sıfırdan farksız durumdadır. Orjinal kutularına koyup kaldırdım. Almayı düşünen olursa pm den ulaşsın bir şekilde anlaşırız diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.