Şimdi Ara

Polislerin Sabrı Sınandı (Çorumlu Cahil Teyze)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çorum'da İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, bugün İçişleri Bakanlığı'nın koronavirüs tedbirleri kapsamındaki genelgesi doğrultusunda, vatandaşların yoğun olarak bulunduğu bölgelerde maske ve sosyal mesafe denetimi yaptı.

Polis ekipleri, bu kapsamda Gazi Caddesi’nde koronavirüs denetimlerinde bulundu.

Bu sırada 2. kez maske takmadığı için yakalanan Sevda Z. isimli kadın, kendisini uyaran polislerle tartıştı.

"BENİ DÖVECEK MİSİN"

Maske takmayan kadın, ceza yememek için dakikalarca polis ekiplerine direndi.

Söylediği sözler ise polis ekiplerinini şoke etti.

Çantasından çıkardığı maskeyi yüzüne takan kadın, "Beni dövecek misin? Kadın başıma karakola gelmem. Evimden gelip kimliğimi alacaksın. Kimliğim yok yanımda." diyerek bağırmaya başladı.

Polis, sakinleştirdiği kadına 900 TL ceza uyguladı.

0:26

İşte cehalet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 17 Eylül 2020; 17:32:34 >

• Önce kimlik taşımamaktan işlem yap. Karakola götürürsün kimliğinin tespiti için orada uğraştırır süründürürsün sonra maske cezasını yapıştırırsın. Ne diye laf anlatmak uğraşıyor ki?

• merhaba..

türk insanin son yıllarda psikolojisi gercekten cok bozuldu..depresan haplari kullanan insan sayisindaki artı$ o kadar cokki..bunu bir sorgulamak lazim neden diye..

• 30 saniye sonra kapattım videoyu. kadına dokunsan feministler ülkeyi ayağa kaldırır kadına şiddet diye. üstüne polisi kötülerler. oradan cahil muhalifler çıkıp polisi kötüler. badem bıyıklılar hemen faydalanmaya çalışır olaydan islamı savunur.

izlemeyin boşverin.

• Birisi bunun parodi olduğunu söylesin. Bu kadar olamaz diyorum.

• Ablanın aşağıdakiyle akrabalığı olabilir.

• Video AKP nin 18 Yıllık Kültür Eseridir

Kültür Seviyesi Okul Sayısını veya Cami Sayısını Arttırmak Olmadığının Kanıtıdır

• izlerken midem bulandı. polisler iyi dayanmış. gelecek için çok ümitsizim bu kadının büyüttüğü çocuktan ne olur ki komple bir nesli zehirlemiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 19 Eylül 2020; 1:21:2 >
  • Gündelikçi tip yerine modern giyimli, şortlu dövmeli falan olsaydı polisimiz aslan kesilir judo falan yapardı...

• inanılmaz.. inanılmaz

maddi zarar görünce çirkefleşir bunlar klasiktir.

bağırıp çağırması da etraftan belki milleti toplarımda yırtarım düşüncesi

• E Çorum Yozgat hep böyle zaten sasirmadim valla. Farklı olsa sasardim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğitim şart da eğitimi kabul etmeyecek bünyede bu kadın.

• Cahil filan değil, süzme gerizekalı bence. İşte bunun kafadakilere sorsan doğulaların hepsi teröristtir haindir, ama gel gör ki Türkiye nin merkezindeki tipe sıfata ağıza bak hele, devlet bunlara kömür yardımını kesse yakınını torpille işe almasa bak o zaman daha ne kadar iğrençleşiyor bu türler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakteristik61 -- 19 Eylül 2020; 10:3:34 >
  •   Kadın yemin ederim ömür törpüsü ya. Bi de polise diyor maskeni düzelt böyle takacaksın böyle diyor.  

• quote:

Orijinalden alıntı: kızgınjapon

E Çorum Yozgat hep böyle zaten sasirmadim valla. Farklı olsa sasardim

Çankırı'da var hocam u nutmayalım :) Ayrıca bu bermuda şeytan üçgeni 3 güzel ilimizin Ankara'da toplanmış olduğu güzide Sincan ilçemizi de unutmayalım :D Çorum'da yaşıyorum, olayın yaşandığı yerde iş yerime 50 mt. Denk gelmedim olaya ama benzer olaylar,benzer insanlar çok var maalesef. Ve ilin AKP oy oranı %60'ların üzerinde,burdan durumun ne kadar vakim olduğunu anlayabilirsiniz.

• Kadın polise adam ol diyor ya kimliği yok kimlik taşımamak suçtur neden kimlik taşımama cezası kesilmiyor ?

Bunu ben yapsam ortalığı ayağa kaldırır polis

Birde Allah kadının kocasına babasına ailesine sabır versin mg3 mübarek

• Kadının kocasına acıdım.

• Sorsan bunlara polis bizim canımız ciğerimiz,hadsizlik diz boyu...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.