Şimdi Ara

Polis'e Şüpheliler İçin Uyarı Yapmadan Vur Emri Verildi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni güvenlik konseptine göre, şüpheli araç ve kişilere “dur” ihtarı yapılmayacak, “vur” emri uygulanacak

Yeni güvenlik konseptinin ayrıntıları belli olmaya başladı. Buna göre, şüpheli olarak belirlenen araç ve kişilere “dur” ihtarı yapılmayacak, “vur” emri uygulanacak.

AKP’nin basılı yayın organlarından Sabah’tan Ahmet Topal’ın haberine göre; artık, operasyon bölgesinde, sokağa çıkma yasağının olduğu yerlerde, Irak ve Suriye hattında şüpheli görülen araç veya kişiler, gerektiğinde eylem yapamadan vurularak etkisiz hale getirilecek.

Operasyon bölgesi ilan edilen, araçların ve kişilerin girmemesi gereken noktalarda canlı bomba veya bombalı araç olduğundan şüphelendiğinde tetiğe basılacak.

http://gazeteyolculuk.net/aktuel/yeni-guvenlik-konsepti-dur-ihtari-yapilmayacak-vur-emri-var.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Valley -- 6 Kasım 2016; 1:29:7 >

• İç savaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    1) Neye dayanarak söylediniz bunu?
    2) Polis düşmanı mısınız?
    3) Bir suç işlediniz de o sebeple mi korkuyorsunuz?
  • Oğlum niye her kararda hemen üstünüze alınıyorsunuz yahu sakin olun pkklı değilseniz korkmayın polis durduk yere niye vursun sizi Allah Allah iyice şizofren oldunuz çıktınız.
  • amerika polisi olacaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deadwood kullanıcısına yanıt
    Polisin geçmiş performansı ortada iken fazla iddialı olmuş bu.
  • Güzel haber.
  • Okumadan yorum yapilmis.

Polis bunu Eminonunde uygulamayacak.

Catisma olan bolgelerde, irak- suriye hattinda yani sinirda uygulayacak.

Bunda rahatsiz olacak bisey yok.

• Sessiz sedasız o sınır genişletilirse iç savaş gibi bir olayda herkes kurşuna kurban gidebilir. Allah vere de bu olay başkanlık veya benzeri kargaşa durumunda aleyhimize olmasın.

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    V For Vandetta öylesine bir senaryo değildi zaten.

• sokağa çıkma yasağının olduğu yerde adam araba kullanırsa kusura bakmayın da vurulur yani doğal olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1001

sokağa çıkma yasağının olduğu yerde adam araba kullanırsa kusura bakmayın da vurulur yani doğal olarak

G.doğudaki operasyonlarda sokağa çıkma yassağı olduğu için ambulans hasta çağrılan adrese gidememişti. Hasta yakınları da ambulansa kendi araçlarıyla gidebilmek için yola çıkmışlardı ki taranmışlardı.
    Hasta öldü ama olsun düzen yetini buldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

sokağa çıkma yasağının olduğu yerde adam araba kullanırsa kusura bakmayın da vurulur yani doğal olarak

G.doğudaki operasyonlarda sokağa çıkma yassağı olduğu için ambulans hasta çağrılan adrese gidememişti. Hasta yakınları da ambulansa kendi araçlarıyla gidebilmek için yola çıkmışlardı ki taranmışlardı.
    Hasta öldü ama olsun düzen yetini buldu.

ben de sana başka birşey anlatayım.

hakkari-çukurca karayolunu teröristler kapattığında çukurcadan merkeze ambulanslar gelemiyordu. teröristlerin temizlenip yolun açılması yaklaşık 2 hafta sürdü ve o arada çukurcada 4-5 bebek öldü.

dediğim o ki ordaki vatandaşlar bu durumlara düşmemek için en başında evinin önüne hendekleri kazdırmayacaklardı. o ambulanslar keyfinden mi hastaları almaya gidemiyorlardı. ayrıca ambulansları tarayan teröristleri de unutmadık.

• deoksiriboz1001 D kullanıcısına yanıt
    Birgün elinde kaleş olanların kapınızın önüne hendek kazdığında dışarı çıkıp onlara göğsünüzü siper edeceğinizi umuyorum.

• quote:

Birgün elinde kaleş olanların kapınızın önüne hendek kazdığında dışarı çıkıp onlara göğsünüzü siper edeceğinizi umuyorum.

ben göğsünü siper etmesini değil yetkililere bu teröristleri ihbar etmesini bekliyorum. evlerinde teröristleri saklamalarını değil.

zarara rızası ile girene merhamet edilmez.

• Chp yargilansin!

• quote:

Valla bizim oralarda jandarma köye gelip terörist bu dağ yolunu kullanacak dedimi millet silahını alıp dağa çıkıyor. O kadar iddialı olma...
    Neden bu hendekçiler belli yerlerde var da başka yerlerde yok onu düşün. Oranın halkından destek almadan heryere hendek nasıl kazdılar sence? İnandırıcı mı?

• quote:

quote:

ben göğsünü siper etmesini değil yetkililere bu teröristleri ihbar etmesini bekliyorum. evlerinde teröristleri saklamalarını değil.

Mantık pls
    Yetkililer orada olabilse hendekleri kim kazacaktı?

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Diyarbakırlı köylülerin bomba yüklü kamyonu ısrarlı bir şekilde canları pahadına takip edip hedefine varamadan patlattıklarını da hatırlamak lazım.

• quote:

quote:

quote:

Mantık pls
    Yetkililer orada olabilse hendekleri kim kazacaktı?

allahtan oraları biliyorum da konuşuyorum. yetkililer orda hep varlar. her operasyon yapıldığında senin bu " barış yanlısı" halkın teröristleri evlerinde saklıyorlardı. sen teröristleri böyle koruyup kollarsan bölgende sokağa çıkma yasağı da ilan edilir çoluk çocuğunda devlet hizmetini alamadığı için ölür.

hadi sen bu goygoyları istanbuldan çıkmamış bebelere yap. benim gibi hakkarisine varana kadar oralarda çalışmış adama yapmaya çalışma.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.