Şimdi Ara

Polen alerjisi nefes darlığı yapar mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
94
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birkaç haftadır ara ara başlayan, sanki hava boğazdan ve ciğerlerden daha zor geçiyor gibi nefesin yetmemesi olayını yaşıyorum. Covid desem başka belirti yok ve bazı günler oluyor sadece, psikolojik desem stresli değilim pek ondan olacağını da sanmıyorum.
    Bahar alerjim var ve yağmur yağan günlerde, emin olmamakla birlikte bu olayı yaşamadığımı farkettim.

İşin ilginç yanı önceki senelerde alerji zamanı burun akıntısı hapşırık yapardı, bu sene bunlar azaldı ama nefes olayı başladı.

Yaşadığım durum alerjiden midir sizce?

(ocakta nefes darlığı şikayetiyle muayene olduğumda kalp, ciğerler ve burnum normal çıkmıştı, o strestendi mesela)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapar. Hatta alerjin aşırı arttığında vücut ısın yükselir anlamsız şekilde agresifleşebilirsin. Bu durumda bile nefes darlığı olabilir.
  • Up

• quote:

Orijinalden alıntı: çerkes89

Yapar. Hatta alerjin aşırı arttığında vücut ısın yükselir anlamsız şekilde agresifleşebilirsin. Bu durumda bile nefes darlığı olabilir.
    Normalde çok sakin biriyim ama nefes darlığı olunca çok agresif oluyorum ben de.
    Yanıma biri yaklaşınca acayip sinir oluyorum daralıyorum.
    Astım ve alerji var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exocoetidae -- 4 Haziran 2020; 20:25:4 >
  • Bende hafif var polen alerjisi hafif bir nefes darlığı yapar.

• Yapar alerjik astim. Islik duduk sesi gelir nefes alirken. Oksurme hissi olur. Bal yarim limon karabiber sicak suda ikiser tatli kasigi karistirin icin hem tadi bence cok guzel hem nefes darligi ataklarinizi keser.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.