Şimdi Ara

Pokémon Mystery Dungeon Red & Blue Walkthrough <Tamamlandı> (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
2
Favori
3.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Pokémon Mystery Dungeon Red & Blue Walkthrough <Tamamlandı>

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Absol iyi bir takım pokemonu olacaktır.Oynadığım oyunlarda kullanmışımdır kendisini.

Ayrıca yanında sleep seed,reviver seed olmaması baya dikkatimi çekti.Ben her görevden sonra reviver seed bulmak için kecleon dükkanına giderdim.Fiyatı biraz pahalı olsa da(1500)verdiğiniz paraya değiyor.İleride çok işime yaramıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: idrisovic

Absol iyi bir takım pokemonu olacaktır.Oynadığım oyunlarda kullanmışımdır kendisini.

Ayrıca yanında sleep seed,reviver seed olmaması baya dikkatimi çekti.Ben her görevden sonra reviver seed bulmak için kecleon dükkanına giderdim.Fiyatı biraz pahalı olsa da(1500)verdiğiniz paraya değiyor.İleride çok işime yaramıştı.

Dostum şuan markete gitmem imkansız, şehirden kovulduk diyebilirim.Yoksa ben de almaya özen gösteriyorum onları.
    Absol yeteri derecede kullanışlı ya, iş görecektir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • şehirden kovulduğunuzu biliyorum.Zaten ondan öncesinden bahsediyorum.Ben reviver seed alıp kangaskhan deposuna saklardım.Ondan sonra zor savaşlarda alırdım.Neyse yine de kolay gelsin kaç kaç bitmiyor.Size de yazık:D

• Manitan iyimiş hani.
    -
    Ben de ilk Regi'yi yendim ama yanımda Elma,Oran Berry kalmadığı için geri dönmek zorunda kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen Walker -- 31 Ocak 2013; 23:14:01 >

• Hocam mystery dungeon explorer of the sky oynadınız mı?Oynadıysanız hangi oyun daha iyi sizce?
  • explorer of sky daha gelişmiş ve daha güzrl bence.Ayrıca explorer of skyda daha çok başlangıç pokemonu var riolu shinx vs.
  • Time ve Darkness'te de Riolu var diye hatırlıyorum.Onun dışında Sky'da Shaymin mevcut.Guild'teki karakterlerin geçmişindeki görevler falan da mevcut.Sky'ı oynamanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CrasHh

Time ve Darkness'te de Riolu var diye hatırlıyorum.Onun dışında Sky'da Shaymin mevcut.Guild'teki karakterlerin geçmişindeki görevler falan da mevcut.Sky'ı oynamanızı tavsiye ederim.

Sky oynamıştım zaten çok beğenmiştim.Rescue team da oynamaya değer mi diye sorucaktım.Hikaye yapısı bakımından 2.si kadar iyi bir yapısı var mı?
  • teşekkürler devamı ne zaman gelecek
  • @Platinium V: Bence hikayesi gerçekten büyüleyici, ayrıca arkadaş arenaları falan da oyunu oynanır hale getiriyor.Bence bir şans vermelisiniz.

@MonsterMMORPG: Sağolun, zaten neredeyse her gün 1 tane ekliyorum foruma.

Groudon'un işi bitti.

• Bende sadece pokemon diamond ve pokemon mystery dungeon var onda da rastgele cevaplarla torchic ve partner olarak pikachum var ve ben tam bitmeyen labirentte takıldım bitmiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neymar62 -- 9 Şubat 2013; 16:43:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende sadece pokemon diamond ve pokemon mystery dungeon var onda da rastgele cevaplarla torchic ve partner olarak pikachum var ve ben tam bitmeyen labirentte takıldım bitmiyo ve galiba bu seninkinden farklı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçıncı kattasınız?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.