Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Valla şuan mızmız edemeyiz, oyun 5 ülkeye çıktı biz kaçak giriyoruz hata bizde, official release beslicez Tr için

Kesinlikle. Firmaya kizma hakkimiz hic yok şuan. Serverlari duzeltene kadar diger ulkelere açmayacağiz diye açıklamalari var sonucta.

O zaman tr server acilincaya kadar oynamiyorum cunku bugun beni kanser etti oyun

Ayrica forumun mini surumundeki alinti yaparkenki sorun

Server Error in '/' Application.

Runtime Error

Description: An exception occurred while processing your request. Additionally, another exception occurred while executing the custom error page for the first exception. The request has been terminated.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tyxk

Arkadaşlar, ios'da 1.0.2 de oynuyorum, pokemon yakalarken topu atıyorum ve pokemon topun içindeyken oyun takılıyor? Varmı çaresi , sizde de durum aynı mı?

Serverlara abandıkları için yoğunluktan lag oluyor, lag da topları donduruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme mi geldi 1.0.2 ??

• quote:

Orijinalden alıntı: giges1997

Survivor bitti bide bu cikti basimiza bos islerle ugrasmaya devam edin

Birader çok merak ettim,
    Sizin mesleğiniz, tahsiliniz nedir acaba? Bir bakalım kim hayatını boş işlere harcamış?
  • 1 hafta sonra çoğu kişi bırakır.

Oyunda çekici olan hiçbir şey yok. Nostalji ayağına pokemon yakalayıp duruyoruz da nereye kadar. Belli ki yakın gelecekte update falan olmayacak.

Bir de bunların üzerine oyun aşırı adaletsiz. Küçük yerlerde oturanların çoğu zaten bıraktı. Daha da bırakan olacak çünkü oynayabilecekleri bir yer yok. Büyük yerler ise tam tersi aynı yerde 4 pokestop birden var. Resmen özensizlik. Resmen rezalet.

Hepsini geçtim bu şartlar altında bile server sıkıntısı yüzünden oynanmıyor. Sürekli kapanan, donan, lag giren bir server.

Oyunda inanılmaz bir potansiyel var gerçekten hiçbir oyun böyle değildi ancak resmen heba olup gidecek.

• 2 kişi eve gelip şarzları fulleyip çıkıyoruz her çıktığımızda mobil veriyi açar açmaz sorunlar başlıyor pokemona tıklarsın açılmaz kaybolur. Açılır poke topunu atarsın donar kalır oyundan çıkıp tekrar gireyim dersin server çöktü der giremezsin. O sırada şarzında biter.. pokestopa gidersin bari çevireyimde birşeyler alayım diye.. pokestopu çevirirsin ödül vermez..

Kusura bakmayında bu oyunu baştan yazmaları falan lazım öyle kolay halledilcek sorunlar değil bunlar.. nitekim adam ankarada bir parkta 4 pokestopun yanında oturabiliyorken çanakkalede 2 pokestopun arası 5km. Bu iş yaş. Size iyi çile çekmeler diyelim şimdilik fake gps çalıştırıp sydneyde 5 poketoplu slota çökmeye gidiyorum allah oynayanlara kolaylık versin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: giges1997

Survivor bitti bide bu cikti basimiza bos islerle ugrasmaya devam edin

Ooooo bilim adamımız da gelmiş konumuza. Nasıl gidiyor bilimsel araştırmalar ?
  • Arkadaşlar ios oynuyorum ama her girmeye çalıştığımda en az 15 dk deniyorum. Oda şanssa girerse...En ufak kapalı alanda gos hatası alıyorum. Aynı problemi yaşayan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bestorm -- 14 Temmuz 2016; 21:35:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Valla şuan mızmız edemeyiz, oyun 5 ülkeye çıktı biz kaçak giriyoruz hata bizde, official release beslicez Tr için

Kesinlikle. Firmaya kizma hakkimiz hic yok şuan. Serverlari duzeltene kadar diger ulkelere açmayacağiz diye açıklamalari var sonucta.

Yine kızma hakkımız yok hocam, niye bu kadar basit düşünüyorsunuz? Adamlar bu dört ülkede oyunu çıkarmak yerine Türkiye'de ve diğer avrupa ülkelerinde de çıkarsa kötü mü olurdu?
  • arkadaşlar bluestackstan oynayan varsa yardım edebilirmi
  • paker kullanıcısına yanıt
    son kabutops bükücü deriz artık sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senjougahara Hitagi

1 hafta sonra çoğu kişi bırakır.

Oyunda çekici olan hiçbir şey yok. Nostalji ayağına pokemon yakalayıp duruyoruz da nereye kadar. Belli ki yakın gelecekte update falan olmayacak.

Bir de bunların üzerine oyun aşırı adaletsiz. Küçük yerlerde oturanların çoğu zaten bıraktı. Daha da bırakan olacak çünkü oynayabilecekleri bir yer yok. Büyük yerler ise tam tersi aynı yerde 4 pokestop birden var. Resmen özensizlik. Resmen rezalet.

Hepsini geçtim bu şartlar altında bile server sıkıntısı yüzünden oynanmıyor. Sürekli kapanan, donan, lag giren bir server.

Oyunda inanılmaz bir potansiyel var gerçekten hiçbir oyun böyle değildi ancak resmen heba olup gidecek.

Gunluk getirisi 1.6M$ olan oyun icin tum yatirim serverlara yapilmasi gerekli ve hizli acmalari lazim kim bekliyecek zaten 2 3 gune gelmezse kaldiricam oyunu

• simdi biz diyor oyun turkiyeye gelince pokestop noktasi artar falan diye
    peki almanyada yada sonradan acilan diger ulkelerde pokestop noktalari artmismi bilen varmi

• Oyun olmamış. O kadar geliştirme sürecinde hiç mi Nintendodaki pokemon oyunlarına bakmadılar.

1-Oyun bildiğin mmo ama diğer insanlarla savaşma yok
    2-Yolda 5 kişi yürürken pokemon çıktığında 5 kişinin de alması çok saçma. 1 kişi alabilmeli ki özelliği olsun , bir kazanma duygusu olsun.
    3- Savaş aktivitesi o kadar saçma ki görünce gözümden yaş geldi. Yahu sen Nintendo da o kadar oyuna sahipsin. Koy adam gibi skill sistemli sıra tabanlı dövüş sistemini de biraz taktiksel eğelence kat oyuna.
    4-Pokemon yakalamak başlı başına rezalet. Pokemon çıkıyor karşına atıyorsun topu ya giriyor ya çıkıyor. Onun yerine koy kendi pokemonlarımızla çıkan yabani pokemon'u güçlüşsezliştirmeyi, bizde pokemon yakalamak için biraz çabalayalım.
    5-Pokemon geliştirme ve güçlendirme işine hiç girmiyorum zaten.

Oyun fikir olarak çok güzel ama pratikte de bir bütün olmaktan da o kadar uzak. Acilen düzeltilmesi gerekiyor bunların.

• quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

Oyun olmamış. O kadar geliştirme sürecinde hiç mi Nintendodaki pokemon oyunlarına bakmadılar.

1-Oyun bildiğin mmo ama diğer insanlarla savaşma yok
    2-Yolda 5 kişi yürürken pokemon çıktığında 5 kişinin de alması çok saçma. 1 kişi alabilmeli ki özelliği olsun , bir kazanma duygusu olsun.
    3- Savaş aktivitesi o kadar saçma ki görünce gözümden yaş geldi. Yahu sen Nintendo da o kadar oyuna sahipsin. Koy adam gibi skill sistemli sıra tabanlı dövüş sistemini de biraz taktiksel eğelence kat oyuna.
    4-Pokemon yakalamak başlı başına rezalet. Pokemon çıkıyor karşına atıyorsun topu ya giriyor ya çıkıyor. Onun yerine koy kendi pokemonlarımızla çıkan yabani pokemon'u güçlüşsezliştirmeyi, bizde pokemon yakalamak için biraz çabalayalım.
    5-Pokemon geliştirme ve güçlendirme işine hiç girmiyorum zaten.

Oyun fikir olarak çok güzel ama pratikte de bir bütün olmaktan da o kadar uzak. Acilen düzeltilmesi gerekiyor bunların.

2 bana da saçma geliyor ama sadece 1 kişi alırsa da dünya savaşı çıkar hocam

• Oyun beta bile olamayacak haldeyken bu şekilde açılması ayrı bir saçmalık.

• bluestacks hilesi çıkmış gg wp yüksek seviye herkes hile
  • İster inanın ister inanmayın oyun 1 ay içinde yasaklanacak.Bu böyle gitmez.

EDİT:Sadece Türkiyede değil bence birçok ülkede yasaklanacak.Birçok olay oldu.Yasaklanmaması için sebep kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wüste -- 14 Temmuz 2016; 21:57:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wüste

İster inanın ister inanmayın oyun 1 ay içinde yasaklanacak.Bu böyle gitmez.

EDİT:Sadece Türkiyede değil bence birçok ülkede yasaklanacak.Birçok olay oldu.Yasaklanmaması için sebep kalmadı.

Niye yasaklansın oyun kardeş geçerli bir sebep söyle bana? Kim öldü kim yaralandı kim kediye pist pist dedi?
  • Oyunu Google gibi server altyapısı güçlü bir firmanın satın alması lazım.

Yoksa bu Çapulcu ve Uyduruk Niantic denen ne idüğü belirsiz kalaslar geliştirme falan yapamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.