Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
188
Favori
1.134.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Treth

Sıkıldım ben galiba

oyun çok amaçsız çünkü pek yapacak bir şey yok

- pvp sistemi çöp
    - gym'nin verdiği ödüller çok boş ve gym almak çok kolay, aldığın gym'i 2dk sonra kaybedebilirsin.
    - level sınırı yok gibi, bu yüzden devamlı kasmak zorundasın yoksa güç olarak çok geride kalıyorsun, mesela 15 levelde evolve ettiğin pokelerin aynı cplisini 17-18 levelde evolve edilmemiş haliyle yakalıyorsun.
    - ve küçük şehirlerde / ilçelerde oynamak imkansız, pokestop yok çünkü

şu an hype'den dolayı oyun böyle ama herkes yukarıda ki sebeblerden dolayı bir süre sonra sıkılacak. şu pvp sistemini düzgün bir hale getirseler, gymlere adam gibi ödül koysalar baya değişir oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 14 Temmuz 2016; 21:12:52 >

• MilanRapajic M kullanıcısına yanıt
    Hocam kilo boyun pek önemi yok bildiğim kadarıyla fakat cp arttıkça hp artar, farkı bu.
  • benim anlamadığım hep kanto mu oynuyacağız? hani 3.nesil pokemonların nerdeyse tamamı çöp,börtü böcekten başka bişi yok zaten pokemon izlemeyide orda bırakmıştım ama 2.nesil ve sonrasında çok sağlam pokemonlar var
    entai olmasını isterim mesela
    onu geçtim asıl sorun ilk nesilde olupda evrimi olmayan,sonraki 2 ve 3 nesilde evrimi olduğu ortaya çıkan pokemonlar var.Scyther-Scizor gibi.Bunlar nasıl olacak ? oyunla ilgili bilinmeyen hakikaten çok.
    birde oyun içi mesajlaşma gelmeli
  • Pokémon GO [ANA KONU] Aga bu nedir
  • eeeeehh yeter beya!

arkadaş yolda gidiyorum, pokemon buluyor, top atıyorum, oyun donuyor. Çık oyundan bidaha gir bekle 10 dakika oyunun kendine gelmesini. Yok servera bağlanmıyor, yok anasının nikahı oluyor. Bağlanıyorum bakıyorum pokemonu yakalayamamışım. Durduğum yerde bidaha çıkmıyor da. Sonra çıkınca da bu sefer orada pokemon olduğu belli ama üzeirne tıklayamıyorsunuz. Sadece yuvarlak bir halka var pokemonun şekli yok. 3 saat gezdim mahallemin civarını. Yakalayabildiğim tek şey 5 tane zubat

kısacası buglarla, hatalarda dolu bir oyun. Oynanmaz zaman kaybı. Ve ayrıca oyun eğlendirmek için oynanır bu beni 3 saatte kanser etti

• Survivor bitti bide bu cikti basimiza bos islerle ugrasmaya devam edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackcurse B kullanıcısına yanıt
    5 gün sonra geliyorum bombalarız

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Valla şuan mızmız edemeyiz, oyun 5 ülkeye çıktı biz kaçak giriyoruz hata bizde, official release beslicez Tr için

Kesinlikle. Firmaya kizma hakkimiz hic yok şuan. Serverlari duzeltene kadar diger ulkelere açmayacağiz diye açıklamalari var sonucta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Pokemon yakaladıktan sonra oyun siz de de donuyor mu bazen? Oyundan çıkmadan düzelmiyor 3 tane kaçırdım bu yüzden

Üst üste 3 defa oldu sinirlendim kapattım oyunu. Adam akıllı güncelleme gelmesi lazım

• Gym deki polemona saldirinca noluyor ben bi turlu goremedim oyun donuyor cunku

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gece evdeyim pokemonda yok level 7yim 4 tane incense var kullanma mi onerirmisiniz 1 tane kalsın mi yoksa ben karar veremedim de

• quote:

Orijinalden alıntı: MilanRapajic

Arkadaşlar pokemonun ağırlığı ve boyutunun önemi var mı? Ne işe yarıyor?

Bir de cp'si 300 olan pokemonun skilleri 10-25. Aynı pokemonhn 50 cp'lisinin skilleri 15-50. Bunişte bir terslik yok mu bu sistem nasıl çalışır?

-XL vs XS un etkisi olmadığını düşünüyorum. İlk başta denildiği gibi komple xs leri yolladım profesöre fakat sonra bir baktım elimde 252 xs ryhorn ve 252 xl ryhorn aynı anda var. Şu yukarıdaki hız göstergesi gibi olan çubuktaki doluluk oranıda aynıydı... Sonra XL pokemonları evolve ettiğim anda xs e ve normale dönenler oldu...
    XS ve XL ı hiç önemsemiyorum ben.
    -Birde şunu farkettim, evolve dan önce geliştirdiğiniz pokemonun (yine göstergedeki doluluk oranı diyeceğim şu power up la artırdığımız çubuk yani) evolve dan sonrada aynı oranda çıkıyor. Mesela o yay yarımken evolve yap yine çıkan gelişmiş pokemon yarım yay lı çıkıyor...
    -Bir gözlemimi daha söyleyeceğim, gelişmiş hal ile gelişmemiş haldeki power up un ücreti aynı değişmiyor. Yani önce power up yapmanın bir avantajı yok.

Benim gözlemlerim bunlar belki gözümden kaçan ve yanlış düşündüğüm şey olabilir lütfen varsa bu mesajı alıntılayıp yeşillendirsinler.

Son bir ekleyeceğim şey: Sanırım CP den çok pokemonların skilleri daha önemli gibi... Mesela elimde 3 tane drowze var birinin primary vuruşu 8 biri 10 diğeri 12 diyelim , ulti de 45-50-45 gibi... Ama bu sıralamalar CP den bağımsız (gerçi HP lere dikkat etmedim pek) acaba bu primary vuruşlara dikkat etmemiz önemli mi diye düşünüyorum fikri olan varsa yeşillendirsin bu konuyuda

Aslında bize CP hesabı lazım mantıksal olarak. Çünkü HP-Primary ve Ulti vuruş damage-Attack speed gibi niceliklerin tam bir bütünlenmesi mi belli oranlarda yoksa kabataslak bir değermi? bu veriye nereden ulaşırız acaba?

• Pokémon GO [ANA KONU]

Zubat reyise şukular şelale

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the bad Duelist -- 14 Temmuz 2016; 21:21:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: giges1997

Survivor bitti bide bu cikti basimiza bos islerle ugrasmaya devam edin

Kanka atomu parçalıyorsun heralde kolay gelsin

• Kuşak çatışması buna diyorlar herhalde... Saçma sapan bir meşgale ile meşgul oluyor nesil diyorum ama vardır bir bildikleri de demiyor değilim. Pokemon tokatlayan nesil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanrevan -- 14 Temmuz 2016; 21:25:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, ios'da 1.0.2 de oynuyorum, pokemon yakalarken topu atıyorum ve pokemon topun içindeyken oyun takılıyor? Varmı çaresi , sizde de durum aynı mı?

• tyxk kullanıcısına yanıt
    bende de aynı genel hata bu. serverlar çok yoğun
  • quote:

Orijinalden alıntı: giges1997

Survivor bitti bide bu cikti basimiza bos islerle ugrasmaya devam edin

Survivor'dan nefret eden ve yıllardır izlemeyen birisi olarak, asla izleyenlere laf etmedim. Bence asıl boş iş sizin gibi 'kendi ilgilenmediği diğer konulara bok atan insan' olmaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyxk

Arkadaşlar, ios'da 1.0.2 de oynuyorum, pokemon yakalarken topu atıyorum ve pokemon topun içindeyken oyun takılıyor? Varmı çaresi , sizde de durum aynı mı?

Aynı kardeşim, şuan girmeyin oyuna serverlar sıkıntılı milyonuncu kez yazılıyor biraz kontrol edin önceki sonraki mesajları.

• 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.