Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1884. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18821883188418851886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam bir süre aranın ardından yeniden yükledim oyunu ben de. Battle olayı falan gelmiş çok eğlenceli olmuş oyun. Ama benim pokemonlar epey useless kalıyor çok battle kazanamıyorum 2500 cp savaşlarında.

Bana bu battlelarda daha çok kazanabilmem için en iyi pokemonlar ve movesetler hakkında yardımcı olabilecek var mı? Hangi pokemonlar için kasmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sroot ve spoof olayını yaptım oynadım şarjım bitti telefonumu ertesi gün açtım failed 12 hatası alıyorum bilenler yardımcı olabilirmi

• sauce_2k kullanıcısına yanıt
    Buradan bakanilirsiniz.

https://pvpoke.com/rankings/all/2500/overall/

• sauce_2k kullanıcısına yanıt
    jirachi çok etkili.
    özellikle giratina ve togekiss baş belalarını kalkansız harcıyor.
    dün bir 5te 5 denemesi yaptım, ekledim youtube'a.
    bakabilirsiniz. :)
    https://www.youtube.com/watch?v=06AWVaf5834&feature=youtu.be
  • Kafam bozuldu. 40 yılın başinda bir raid' e katılalım dedik. Kyurem'i dusurduk. raid den kazandigim ilk legendary pokemonum olacak diye sevinirken 14 topun 3'u excelent olmasına rağmen kyurem kaçtı....😡

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Osliloskop kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim çok faydalı bi link 🙏

• LucidDream L kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler cevap için 🙏

• Sizce geri dönmeye değer mi oyuna ? Amacım sağa sola giderken oynamak yalnızca.
  • Arkadaşlar sürekli aynı pokemonlar çıkıyor sanki. Bı event vs biseymi var şuan o pokemonlarin çıkması için. Bilginiz varmıdır
    30 level olduktan sonra 100 iv Pokemon avına cikicam bir pokemonun 100 iv olması dışında dikkat edilecek özellikleri nelerdir .

Pokemon go plus turkiyeden temin edebileceğim bir yer varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaolin12 -- 15 Temmuz 2020; 17:31:56 >
  • Yeni apk'da bir sorun mu var? Battle esnasin da oyun takılıyor. Çanta da item isimlerine baktigim da code olarak gözüküyor. Bu tarz problemler yaşayan var mı?

• Bende de var aynı sorunlar. Nedendir bilmiyorum

• Elinde satılık Pokemon go plus olan varmıdır

• Aynı sorunları yaşıyorum.

• Bi ekran görüntüsüyle bu durumu netleştireyim sanırım hem android hem de ios kullanıcılarında son güncellemeden sonra bu durum ortaya çıktı.

Olayı özetleyecek olursak. Battle esnasında pokemonlar sabit kalıyor ve herhangi bir hareket göstermiyorlar. ayrıca itemlerin isimlerinde de sıkıntılar mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must82 -- 16 Temmuz 2020; 15:11:26 >
  • must82 M kullanıcısına yanıt
    telefon dilini ingilizce yapın , hatalar düzeliyor.
    bugün yarın hatası düzeltilmiş başka sürüm gelir zaten. O zaman kadar ingilizce kullanacağız telefonu mecburen
  • İyiki yazmışım yoksa ben beklerdim şahsen son sürümü. teşekkürler bilgi için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: must82

İyiki yazmışım yoksa ben beklerdim şahsen son sürümü. teşekkürler bilgi için.
    Rica ederim, pek takılmıyorum artık forumda
    reddit'deki pokemon go ve pokemon go spoof kanallarını takip etmenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belo Betty

Rica ederim, pek takılmıyorum artık forumda
    reddit'deki pokemon go ve pokemon go spoof kanallarını takip etmenizi tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    tamam. Takipteyim.
  • Arkadaş bu nedir ya :) bi insence bastı 3 saat süre verdi okey eyvallah. ama full gastly atıyor:)
  • iki ev arkadaşı Ankara'dan oynuyoruz.

4857 0489 3291

0536 8155 4487
  • 
Sayfa: önceki 18821883188418851886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.