Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1886. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18841885188618871888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pokemon home diye bir uygulama var hocam. Nintendo Switch oyunları olan Pokemon Lets Go ve Pokemon Shield&Swords oyunlarına, bu uygulama üzerinden pokemon gönderebiliyorsunuz. Pokemon Go, Pokemon Home ile çalışmıyor. Yani Pokemon Go'dan Home'a pokemon gönderemiyorsunuz.

Yakın zamanda (bu sene sonuna doğru) gelecek bir güncelleme ile Pokemon Go ve Pokemon Home arasında bağlantı kurulabilenecek. Pokemon GO'dan Pokemon Home'a atacağınız bir Mewtwo'yu, daha sonra Nintendo Switch oyunlarından istediğinize aktarabilirsiniz. Yani Shield ve Swords oyunlarında Mewtwo görebilirsiniz.

Bu güncelleme çıkacağı zaman bir kutlama haftası ya da günü olacak, yani ufak bir event. Bu event süresinde, pokemon go'dan pokemon home uygulamasına gönderilecek bir pokemon sonrasında, pokemon go hesabınıza bir meltanbox verilecek. Bu event süresinde açılan bu boxlardan SHİNY MELTAN YAKALAMA İMKANI olacak.

• Arkadaşlar, çocukluğundan ya da kendi çocuklarından elinde #taso olanlar var mı acaba.uygun fiyatlı bulursam almak istiyorum. Özelden ulaşır mısınız lütfen...

#Pokemon, #digimon, beyblade, yugioh, memoli, looney tunes tasolar..

• Iv değerlendirme kısmında 3 yıldız filan var eskden sanırım 15/11/8 gibiymiş .. ben 1 yıldız ya da saldırı savunma sağlık kısmından zayıf olanı direk salıyorum.. 3 yıldız olması çok mü önemli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pokemon Home bağlantısı aktif.

Go'dan Home'a 1 pokemon takaslayarak Mystery box alabilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar oyunu başladığından beri oynuyorum. İki hesabım var her gün hediye atarım siz de gönderirseniz müthiş olur. - Ankara

6741 0855 5278 LastRayquaza

8642 4003 2222 LasttAirbender

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhyNot? -- 18 Kasım 2020; 1:28:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bana raid pass gelmiyor artık raide girdikten sonra ilk pokestopta düşerdi yine var mı bir sebebi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pgsharp full sürümünü alan oldu mu veya almayı düşünen var mı ?

• phazedllon P kullanıcısına yanıt
    Otobüs metro vs varsa on numara.. tabi bi elde direksiyon bi elde telefon olmaz.. Amaç pokemon yakalamak zaten. . Yıl sonu oldugu için tüm comunnıty day de çıkan pokemlar ve özel saldrılar vs var bu ay.. tabi bu biraz daha oyunda detay bi durum.. Aslında sadece pokemon yakalama meselesi değil mesela liglerde girip maç yaparken Pokemon seçmek çok kafa yorulacak bi strateji meselesi. Ligler ücretsiz günde 25 maç yapılabiliyor en fazla ve 3 pokemon seçilecek ama hangi pokemonlar.
  • 6677 2926 4894

Oynayan varsa eklesin. Hediye yolamam gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yildiza göre pokemonlari saklayip yada siliyorum. Shiny bir tane pokemon yakaladim biraz önce ilkkez ama yildizi düşüktü shiny olunca güçlü olmasa gerekmiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sakin ol Sampuan -- 27 Aralık 2020; 2:32:59 >
  • Arkadaşlar bu oyun neden hala tr de indirilemiyor

• Beyler oyuna yeni başladım birkaç sorum var yanıtlayan olursa sevinirim,
    -önümüze çıkan her pokemon yakalamalımıyız (ben yakalıyorum)
    -fazla pokemonları ne yapıyoruz (aynısından 10 tane var mesela)
    -pokemon un güçlü olduğu CP den mi yoksa hp attack defans ortalamasına yıldız verilmiş yoksa omu önemli (bu söylediğim IV mi oluyor)
    -bi amaç var mı yoksa gezinip level alıp pokemon mu kasıyoruz
    - birde pandemi de dışarıya çıkmadan oyunda gezinmenin pokemon yakalamanın bi yolu var mı
  • Nereden indiriyoruz bu oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: geleyle

Beyler oyuna yeni başladım birkaç sorum var yanıtlayan olursa sevinirim,
    -önümüze çıkan her pokemon yakalamalımıyız (ben yakalıyorum)
    -fazla pokemonları ne yapıyoruz (aynısından 10 tane var mesela)
    -pokemon un güçlü olduğu CP den mi yoksa hp attack defans ortalamasına yıldız verilmiş yoksa omu önemli (bu söylediğim IV mi oluyor)
    -bi amaç var mı yoksa gezinip level alıp pokemon mu kasıyoruz
    - birde pandemi de dışarıya çıkmadan oyunda gezinmenin pokemon yakalamanın bi yolu var mı

Ben o kadar iyi değilim ama yine de cevap vereyim yanlisim olursa yada eklemek isteyen olursa cevap versin.

1) yakalarsan EXP alirsin lvl atlamak için iyidir. Biriktirip transfer edersen karsiliginda aldığın item la o Pokémonu guclendirirsin. Yani poke topun olduktan sonra toplamanin bir kötu yani yok. Sadece sari toplari kullanma, mavi toplari da sinirli sayida kullan tabii çok yakalamak istediğin bir pokemon karsina cikmazsa.

2) önce appraise den kaç yildiz olduğuna bak kötü olanlari transfer et yolla gitsin. Shiny veya event pokemonu yada zor yakalanan bir pokemon değilse sorun yok transfer et gitsin.

3)cp combat power ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor IV ise appraise den baktığın yani kac yildizi olduğunu gösteren. Yıldızı çok olan uzun vaadede daha iyidir tabii ki.

4) amac dunyanin en iyi pokemon eğitmeni olmak 😁 oyun içinde kendine göre bir amac bulup ona yönel. Bu soruya nasil bir cevap verilir bilmiyorum.

5)tam bilmiyorum ama pandemi için oyun güncellenmiş sanirim uzaktan raid filan yapılıyor ama parali bende uzun zaman sonra basladim oyuna tam bilmiyorum.

• 7661 0299 1426

Arkadaşlar oynayanlar ekleyebilirler

• Last Airbender kullanıcısına yanıt

MURSAN6187 hediye atmayı bıraktınız 19 gün kalmıştı

• arkadaşlar xiaomide oynayabilen varmı, ben yeni bir hesap açtım authenticate yazan bir hata verdi.
  • Selam, oyunda HINATORIX nickli arkadaş buralarda mı? Lucky olduk, bulamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

arkadaşlar xiaomide oynayabilen varmı, ben yeni bir hesap açtım authenticate yazan bir hata verdi.

Ben oynuyorum hocam

Hatta sırf oyun için yıllardır Xaiomi alırım . Root mu yapıldı cihaza ?

• 
Sayfa: önceki 18841885188618871888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.