Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1876. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18741875187618771878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir tane düştü. :)

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LucidDream

Bir tane düştü. :)

Bu Çiftehan kasabasından bizimkiler Niğde merkezden :) Burası baya uzak bize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muratgdk31 M kullanıcısına yanıt
    Çiftehan'daki ekip fena yalnız ha. Bana sürekli ordan geliyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: taburien

Çiftehan'daki ekip fena yalnız ha. Bana sürekli ordan geliyor :D
    Aynen bana da oradan çok geliyor. Ya sağlam bir ekipleri var ya da birinin 4 5 tane 40 lik hesabı var

• Bir tane demir kapı atan var.
    bildiğin demir kapı süslemesi demiş kendi evinin kapısını atmış.
    wayfarer açıldığından beri 3 kere geldi önüme hep reddiyorum.
    adam da sağlam sabır varmış evine pokestop açtırana kadar deneyecek herhalde :)
  • quote:

Bir tane demir kapı atan var.
    bildiğin demir kapı süslemesi demiş kendi evinin kapısını atmış.
    wayfarer açıldığından beri 3 kere geldi önüme hep reddiyorum.
    adam da sağlam sabır varmış evine pokestop açtırana kadar deneyecek herhalde :)
    Mersinden biri de selçuklu kapısının tabletten ya da telefondan resmini çekmiş tarihi selçuklu kapısı diye evine pokestop açtırmaya çalışıyordu

• Bu başvurular sandığımızdan daha fazla insanın onayına gidiyor heralde. Başlıkta bahsedilen bütün başvurular bana da geldi çünkü :D

Duvardaki graffiti fotoğrafını telefondan çeken bi eleman vardı. Telefondan ss almadan önce ekrana değmiş eli, ekranın üstündeki saat, wifi falan görünüyordu :D

Yine de ben etrafında çok portal olmayanları reddetsem de çok yadırgamıyorum. Elinden geleni yapmış diyip geçiyorum.
    İzmir'den öyle başvurular geliyor ki, portaldan harita görünmüyor. Adamlar artık merdiven basamaklarını tek tek yollayacak duruma gelmişler
  • Belo Betty kullanıcısına yanıt
    Herkese merhaba, hocam sana ayrıca merhaba :)

Senin yöntemle yaklaşık 2 aydır sorunsuz bir şekilde Fly olarak oynuyordum, ancak 10 Kasım günü "GPS Signal Not Found (11)" hatası aldım. Daha önce de birkaç kez almıştım, tetikleyici olarak kullandığımız programı silip tekrar yükleyince sorun çözülmüştü. Ama bu sefer çözülmedi.

Ben de sistem uygulaması yaptığımız GPS Joystick programını silip tekrar yüklemek istedim, sistemden kullanıcı uygulamasına çevirdim, tekrar sistem yapmaya çalıştım ve olmadı, sonra telefonu kapatıp açayım dediğimde telefon açılmadı. Sadece fastboot ve twrp modunda açabiliyordum. Recovery'den yanlışlıkla telefonu formatladım, artık telefonun içinde bir OS de kalmamıştı, verilerim de silinmişti. Fastboot'tan rom atmaya çalıştım beceremedim, telefoncuya 100 TL bayıldım.

Düzelen telefonun bootloader'ını tekrar açtım, tekrar root yapıp aynı yöntemi tekrar uygulamaya çalıştım. Sistemde yer yok uyarısı üzerine bir iki bilindik google uygulamasını kullanıcı uygulamasına çevireyim dedim, telefon tekrar patladı.

Uzun lafın kısası bir haftadır telefonla uğraşıyorum, sürekli formatlar, rom atmalar vs. En sonunda stabil bir romla Smali Patcher yöntemiyle başardım Pokemon'a FLY olarak devam etmeye. Anladığım kadarıyla bu yöntem de henüz BAN dalgasına takılmamış.

Tabi bu arada CD etkinliği de yalan oldu, 8 gün oyundan uzak kaldım. Eğer fazladan yüksek iv infernape'in varsa alabilirim, çok makbule geçer valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇandıR

Senin yöntemle yaklaşık 2 aydır sorunsuz bir şekilde Fly olarak oynuyordum, ancak 10 Kasım günü "GPS Signal Not Found (11)" hatası aldım. Daha önce de birkaç kez almıştım, tetikleyici olarak kullandığımız programı silip tekrar yükleyince sorun çözülmüştü. Ama bu sefer çözülmedi.

Ben de sistem uygulaması yaptığımız GPS Joystick programını silip tekrar yüklemek istedim, sistemden kullanıcı uygulamasına çevirdim, tekrar sistem yapmaya çalıştım ve olmadı, sonra telefonu kapatıp açayım dediğimde telefon açılmadı. Sadece fastboot ve twrp modunda açabiliyordum. Recovery'den yanlışlıkla telefonu formatladım, artık telefonun içinde bir OS de kalmamıştı, verilerim de silinmişti. Fastboot'tan rom atmaya çalıştım beceremedim, telefoncuya 100 TL bayıldım.

Düzelen telefonun bootloader'ını tekrar açtım, tekrar root yapıp aynı yöntemi tekrar uygulamaya çalıştım. Sistemde yer yok uyarısı üzerine bir iki bilindik google uygulamasını kullanıcı uygulamasına çevireyim dedim, telefon tekrar patladı.

Uzun lafın kısası bir haftadır telefonla uğraşıyorum, sürekli formatlar, rom atmalar vs. En sonunda stabil bir romla Smali Patcher yöntemiyle başardım Pokemon'a FLY olarak devam etmeye. Anladığım kadarıyla bu yöntem de henüz BAN dalgasına takılmamış.

Tabi bu arada CD etkinliği de yalan oldu, 8 gün oyundan uzak kaldım. Eğer fazladan yüksek iv infernape'in varsa alabilirim, çok makbule geçer valla.
    Hocam aynı sorunu ben de yaşamıştım birkaç gün öncesine kadar.Gece gece çok uğraştım olmadı.Daha sonra sabah teli kapa aç yaptım,program vs yeniden yükledim.Şükür düzeldi.Sıkıntılı durumlar zaten seni daha da sıkıntıya sokmuş.Program çok güvenilir ama bazen o da azıtabiliyor.Bununla geçmiş olsun diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kani38 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, bana kalırsa telefonda herhangi bir şey değişmediği için geçici bir problem de olabilirdi, belki biraz beklesem düzelecekti bilmiyorum. Ama onca şey denedikten sonra olmayınca SmaliPatcher denemeye karar verdim, gerçekten çok basitçe hallettim, inşallah tekrar patlamaz da zevkini ala ala oyuna devam ederiz :)

Fly oynamaya alıştıktan sonra reel oynayayım dedim 2 gün, acayip erindim. Artık ban yiyene kadar böyle devam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇandıR

Merhaba evet o ban dalgasında tümüyle ayakta kalan tek yöntem buydu, sağlam çırptılar. Downgrade ile kimileri ban yedi kimileri yemedi %50 piyango şansı, shiny olarak meymun varda, düz yok sanırım. Yukarıdakilerde 100 iv shunda onlarada kıyılmaz :)

Meymun istiyorsan haftaya etkinlik var yarı yarıya az stardust falan üstelik günde 2 özel trade 1 hafta boyunca. O yüzden bekletiyorum 3 arkadaşı :)

Yaşadığınız sorun şundan kaynaklanıyor; fake gps uygulamaları kensini Windows 10 için uyumlu hale getirdi, bu yüzden de güncellendiler. Zaten info kısmında belirtmişler.
    Bizim yaptıgımız mağazada olmayan, özellik kilitleri açılmış, daha doğrusu pokemon go için uygun olan sürüm. Bu sürümü mağazadan kaldırdılar biliyorsunuz, light ve go ile uyumsuz sürüm mağazadaki.

Güncelleme gelince ,direk Play store üzerinden haliyle Pokemon Go ile çalışmayan sürüme güncellenmiş oldu, yapılması gereken uygulamalarda Fke Gps bulup "güncelleştirmeleri geri almak". Sonrada Google Play otomatik güncelleştirmeleri kapatmak. Ben sorunu bu şekilde çözdüm. Google Play güncelleştirmeleri kapalı arkadaşlar haliyle sorun yaşamadı :)

Bende buna benzer sorun yaşadım ama sadece bana özel durum sanıyordum. Keşke daha önce mesaj atsaydınız kolaylıkla hallederdik.
    Smali patcher rehberde de belirttim , bizim ilk kullandıgımız sağlam yöntem. Ama zıplama sorunlarına sebep oluyor. Bazı modellerde çözülüyor bazılarında çözülmüyor. Yine bazı modellerde bootloop'a sokuyor, biraz çekinerek yazdım aslında onu .
    Zıplamayı halledemeyince işin sonunda yine Fused'i kapatmak durumda kalıyoruz.

son olarak aklında bulunsun bazı android 10 güncellemelerinde system/app yerine , system/ privapp altına taşındı sistem uygulamaları.
    Link2SD ve türevi henüz güncellenmediğinden Android 10 altında uygulamaları hala system/app'a taşımaya kalkıyor. Buda "null" veya "mount" hatalarına sebep oluyr. Bu durumda yapılması gereken root explorer yada TWRP üzerindeki dosya yöneticisi ile sistem uygulamasına çevrilmek istenen uygulamayı Data/App içinden klasörünü bulup, System/priv-app içine taşımak.

Biraz atraksiyon yaşatmış durum ama bir şekilde halletmişsiniz:)
    Geçmişi olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 19 Kasım 2019; 13:1:51 >

• Belo Betty kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, ben oyunla ve fakeGPS ile ilgili bilginin çok iyi olduğunu biliyordum da Android ile ilgili de bu kadar bilgili olduğunu bilmiyordum. Bilseydim telefoncuya gitmeden önce yada o uyarıyı alır almaz sana sorardım, boşa uğraşmışız :)

Smali Patcher'ı da izlediğim bir videoyla yaptım, orada hem dediğin full versiyonu yükletiyor, hem de onun içinde gizlilik modunu açtırarak başka bir isim altında uygulamayı tekrar yükletiyor. Ben bunu öncesinde yapmamıştım mesela, belki sadece bunu yapsam bile çözülürdü sorunum.

Meymun için beklemedeyim, ne zaman nereye dersen gelebilirim :) Dexte açık, sadece o güne özel ataklı bir tane olsun istiyorum.
  • ÇandıR kullanıcısına yanıt
    Estağfirullah, azçok anlıyoruz işte:)

Hocam Blast Burn bu meymunda çöp oldugunu öğrenince üzerine düşmedim Swampert kurbağasında olduğu gibi.
    Bu yüzden shundo(100 iv shiny) kovaladım, hani shiny meymun ilk halini istiyorsan var vereyim haftaya. Yinede yedek hesaplara bakim şayet varsa atayım.

Smali patcher yöntemi aslında en temiz yöntem. Ama bootloop lakırtısı yüzünden pek o topa girmek istemedim açıkçası.
    Birara Fake GPS programlarının üzerinden geçiyordu Niantic. Öyle böyle değil kalıcı banlamıyordu ama 1 ay shadow ban atıyordu. Pokemonlardan en fazla fare , yarasa, serçe çıkıyordu.
    Sonra öğrendik ki Fake GPS'ler yükseklik bilgisi göndermiyormuş. Yani Dağın tepeside 0 metre , deniz kenarıda 0 metre olarak veri gönderiyormuş. Bu verileride anlık değil "System/ Etc içinde "logcat","logd" adı altındaki log dosyalarında tutuyormuş.

Bu iki dosyada o kadar kritik ki, silsen Magisk patlıyor, haliyle oyun iptal oluyordu,silmesen ban yiyordun.İşteyken bile kafayı takmıştım buna. En sonunda Magisk log tutan dosyayı salt okunur yapıp, diğerinide temizlemiştim. Bu şekilde 1 ay oynadım , baktım ban yemiyorum 2 yıl önce onun içinde rehber hazırlamıştım, ama çok karışıktı haliyle az kişi yapabilmişti hey gidi :)

Sonra smali patcher çıktı ama onun çalışması için rom'un Deodexed( kişiselleştirilmiş arayüz veya custom rom) olması gerekiyordu. System dosyalarını çıkartıp tek tek editliyordun icabında. Uuzn zahmetler sonucunda onuda yapmıştım mİ4 telefonumda . Ondan sonra ban yemedik çok şükür. Sonraları fake gps'ler güncellendi, yükseklik bilgilerini anlık gönderdi vs.

şimdi geliştirici programına seviye atlamış Odexed/Deodexed ayrımını kaldırmış. Gerçekten çok sıkıntılıydı tek tek patch'lamak. Tek modül yetiyor artık
    Ama hala yetersiz , ne yaptıysa bir türlü zıplatmayı çözemedi geliştirici arkadaş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 19 Kasım 2019; 17:37:6 >

• Pokémon GO [ANA KONU]

Pokémon GO [ANA KONU]

Arkadaşlar elinde ominous Wind golbat ve Shadow Ball vuran Hunter olan varmı , pVp de iyi diyorlar legacy moveset imiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 19 Kasım 2019; 17:45:45 >

• Pokémon GO [ANA KONU]

Hadi gözünüz aydın
    14ve 15 Aralık'ta ALL COMMINITY DAY geliyor

2019 yılında CD pokemonları daha çok spawn olacak, 2018 YILINA AİT CD ATAKLARIDA AYNI ZAMANDA AKTİF OLACAK!

Ayrıca 2018 yılındaki CD pokemonlari raidlerde olacak

kedninize meteeor mars Metagros, Draco meteor Dragonite, ve Blast Burn charizard yapmayı unutmayın süper oldu be!

https://pokemongolive.com/en/post/dec19-cd/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 20 Kasım 2019; 21:52:7 >

• Shiny veya 100 iv pokemonların koordinatlarını hangi sitelerden takip ediyorsunuz ? VMOS'u bypass ile tekrar çalışır hale getirdim , inşallah ban yemeyiz :)
    başka niğde düşmedi valla :)

Pokémon GO [ANA KONU]Pokémon GO [ANA KONU]

• quote:

başka niğde düşmedi valla :)

Eyvallah hocam su ana kadar 4 pokestop 1 gym actirdik bunların daha onayı gelmedi bazı kabul edilenlerde henüz pokestop olmadı

yakında gelir bunlar da. zaten ilk istek yaptığında sıraya sokuyor o yüzden gecikiyor.

parkları gym yapmaya bakın. ara ara gelen güncellemeler ile ex gym'e dönme şansları var.
  • quote:

yakında gelir bunlar da. zaten ilk istek yaptığında sıraya sokuyor o yüzden gecikiyor.

parkları gym yapmaya bakın. ara ara gelen güncellemeler ile ex gym'e dönme şansları var.
    Bakalım inşallah yapmaya çalışıyoruz da çok oynayan yok ex pass alamıyoruz ex gym varda

• 
Sayfa: önceki 18741875187618771878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.